Michelin Anakee Adventure

Autor iviccaa, Listopad 12, 2018, 13:38:04

« natrag - naprijed »

Milanezi

Citat: Saxi  u Srpanj 20, 2019, 09:32:14
Gale je moj veliki prijatelj, a Zanderov i moj zajednički drugar koji je prošle godine kupio Trenerku plavu čije slike kacim i koju sam detaljno istestirao i provozao i sa razlogom nahvalio. Radi servise, niže kilometre, osmeh sve veći, zaljubio se u motor, treći set opanaka promenio, i nema ama baš nikakvih problema sa tresenjem volana i gumama.

To je taj osmeh zadovoljnog vlasnika djamahahe :)

zander

Evo nasao nekoliko youtube stories kako se radi stelovanje zbica na GS motorima....moze na vise nacina , ko ima vremena nega pogleda od hitech do najprostijih nacina....

inace neki amer je dao 800$ da mu neki baja sredi felne...a kod tajlandjanina verovatno 5$... :ooda:

Ima tu ovdasnji Djunta majstor....i on to radi na svoj nacin i to jako uspesno zaista.
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Osy

Evo šta se danas dogodilo liku iz Izraela, GS 1200, 2018...naravno žbice iskočile i popucale u vožnji...dobrano je ugruvan, spasila ga dobra oprema

Ponti

Citat: Osy  u Srpanj 28, 2019, 23:27:26
Evo šta se danas dogodilo liku iz Izraela, GS 1200, 2018...naravno žbice iskočile i popucale u vožnji...dobrano je ugruvan, spasila ga dobra oprema

Ovo je prestrašno  :thumbdown:

sasaa

"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

fatboy

Jbt, i na prednjem i na zadnjem kotacu u isto vrijeme! Ko da su djeca za tehnicki odgoj to sastavila... :thumbdown:

zander

Moj drugar Dejan je kupio novi rallye gs 1200. 2018..posle 1000km je reklamirao tockove, natezao se sa servisom i na kraju dobio nove felne....cela prva polovina 2018 lose felne na mpotorima su montirane bez kontrole....neverovatno, zar ne?
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

Nisam pisao jer sam se jako nervirao....u petak sam dao motor u servis...kad je doslo do felni, rekli su mi da su dobili 3 kilo kljuca samo za zatezanje felni i to od 1 3 5 7kg....svaki pojedinacno kljuc...onda pomocu njih polako dotezu zbice..pomozi Boze da to pomogne i resi stvar barem privremeno...

A danas cu da im kazem i da prednja viljuska ima klak...Ponti i ja smo culi to, ali nisam shvatao ozbiljnoi u prvi mah, ali je to nastavilo da klakce u voznji prilikom kocenja....

Boze pomozi
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Osy

Sorry što sam to stavio, ali smatram da je bolje upozoriti nego da se nešto ne daj Bože nekome dogodi, a da sam znao i nisam stavio...lik je to objavio u jednoj grupi na Fejsu i sad je najgore što je ljudima utjerao strah u kosti, naravno... :huh:
Ono što meni nije jasno je da BMW ne napravi opoziv i svim vlasnicima sa tom greškom montira potpuno nove i ispravne felge...zar je nečiji život tako nebitan i bezveze :samaranje:

Danijel 23

To je opće poznata stvar na LC....štapovi, žbice/glavčina, lanc razvoda nakon 50 tkm. Ali sve se to rješava u servisu po reklamaciji. I nevidim đe je problem?!  :misli:

Mrki

Pa problem je što platiš motor kao da je od zlata pa se vucaraš po servisima.. platiš premium a kvaliteta kineska..

Danijel 23

Citat: Mrki  u Srpanj 29, 2019, 07:23:34
Pa problem je što platiš motor kao da je od zlata pa se vucaraš po servisima.. platiš premium a kvaliteta kineska..
Istina, a onda još ovlašteni serviser ne pregleda motor po BMW uputama i eto ti unfala!

Osy

Citat: Mrki  u Srpanj 29, 2019, 07:23:34
Pa problem je što platiš motor kao da je od zlata pa se vucaraš po servisima.. platiš premium a kvaliteta kineska..
Da...I to boli, jako, barem bi trebalo...A ovo što Ime piše da BMW priznaje, eto neka onda Zanderu stave nove felge...a oni nabavili ključeve, neš ti...ebo bi im sve i reko evo vama motor pa se vozite, mamicu vam natakarim :samaranje: :bzvz:

Osy

Malo kasnije...Hoću reći...ne bu moj zračnjak :-* još dugo iz garaže :ooda:

zander

Imaju pravilo da ako je 7 zica otpusteno totalno, menjaju felne...ali skroz....blago otpustene se ne pika... :huh:
OPENMINDED PEOPLE WANTED