Michelin Anakee Adventure

Autor iviccaa, Listopad 12, 2018, 13:38:04

« natrag - naprijed »

Suki

:moto2:

098 9232180

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Toni

Citat: Suki  u Travanj 09, 2019, 06:45:44
Oko 250e ispadnu kod nas...
Puno su skupe plus montaza jos 200 kn . Da puse kitu ne vridu toliko
Nije mi nista.

zander

Evo , iako mi se blizi moguci odlazak na sluzbu van Evrope, montirao sam nove gume....prvi utisci su super, jako dobro hvataju, motor pada ko perce i blabla...neke ivicnjake sam pregazio kao da nisu tu, tako da me je i to prijatno iznenadilo...

Ah da montaza guma 30E u servisu Radulovic. Taj je nekad bio glavni za BMW dok ga Delta nije progutala...
OPENMINDED PEOPLE WANTED

bansi


zander

Iskreno, nagluv sam malo, ali nisam cuo da mi smeta...ne zato sto sam toliko gluv :buahaha: :thumbup:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Stjepko


zander

90% da idem..samo se nadam da cu moci doci na skup u Medulin
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Stjepko

Bilo bi lijepo da dođeš. Pa onda po Africi piči

zander

Citat: Stjepko  u Travanj 20, 2019, 15:54:10
Bilo bi lijepo da dođeš. Pa onda po Africi piči

Samo da idi.. od ministra potpise papir i da se sklopi jos poneka kockica...
OPENMINDED PEOPLE WANTED

damjandugi

Citat: zander  u Travanj 19, 2019, 18:09:05
Evo , iako mi se blizi moguci odlazak na sluzbu van Evrope, montirao sam nove gume....prvi utisci su super, jako dobro hvataju, motor pada ko perce i blabla...neke ivicnjake sam pregazio kao da nisu tu, tako da me je i to prijatno iznenadilo...

Ah da montaza guma 30E u servisu Radulovic. Taj je nekad bio glavni za BMW dok ga Delta nije progutala...

Ja platio za svoga 19 eur.

zander

Ovde samo on ima masinu original sa BMW delovima za sve modele iz \bmw game...i zato mu se moze da pumpa cenu :huh: ...ima ljudi koji to rade na starinski nacin ali to traje a vremena nemam....svakako da je i to isto precizno kao i kod ovog lopova...jbga sta se mora mora ali sam miran ;)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

damjandugi


zander

Posle ludo kisnih dana dodje i u ove krajeva lepo vreme....sto sam iskoristio da napakujem moju malu, i mog malog na jedno skolsko ekskurzijsko putovanjce u Resavsku pecinu, vrelo Zupanje i Veliki buk vodopad....putopis sled...

A ovde mogu samo da napisem da sam odusevljen sa gumama, koje su udobne, tihe i drze put ko sumanute....gaze i po rizli bez mnogo proklizavanja, po makadamu su zalepljene da ne poverujes, a po asfaltu raznih kvaliteta zaista drze van svih ocekivanja...

Kad kazem udobne, mislim da ne osecaju neravnine kao Anakee 3, da su nekako mekane kad prelazim preko stepenica po putu i sa strane .
Ostale osobine su jasne, i zaista pruzaju kompromis u voznji i na i pored asfalta sto meni treba. Osim toga, moram priznati da me podsecaju na Anakee 2! Samo sto su nekako brze.
Eto ako nekom pomogne trudio sam se.
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Danijel 23

Koliko km imaš sa njima i kolko pumpaš gume na GS?