Michelin Anakee Adventure

Autor iviccaa, Listopad 12, 2018, 13:38:04

« natrag - naprijed »

zander

Ciko je na putu u dogovoru sa mnom i u ponedeljak ili utorak ce me obavestiti o razgovoru sa Michelin centralom, a poslao i njemu sve slike.....pukotina se nije videla kada je guma bila nova, i nikada nisam tako nesto video ni na jednoj gumi do sada....a izmenjao ih 10 pari na 3 GSA do sada....

Na 3. strani ovde imaju slike odmah posle montaze i te pukotine nema ni u snovima....

I sada uvidjam da je dobro sto sam okacio slike na forum jer i te slike mogu pokazati coveku...
OPENMINDED PEOPLE WANTED

VUCIBATINA

jesi proba gurnuti nešto u nutra, na slikama ne djeluje ka pukotina, više kao udubljenje
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

zander

Ne deluje duboko....ali je neka greska u odlivku sigurno...mozda se izgubi za par stotina km, ali imam itisak da trese i u krivinama...javljaju mi se drugari odavde i imali slicne probleme sa gumama drugig firmi....voblanje je jace nego sto je bilo...

To je sve sto znam
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Danijel 23

Taj rez kao žiletom je spoj gume. Vezano za to neide reklamacija jedino štaa volba!
Evo moja.....



http://vstrom-klv.eu/index.php/topic,265.0.html

Osy

Neće nestati, evo je kod mene stalno od 2017 od kad sam ga kupio, a bila je i prije vjerojatno...
Nagodinu idu dole, prije sezone, iako bi još mogle...

zander

Da momci isto to je i kod mene :misli: :thumbdown:....identicno  :misli:...voblanje je prisutno ko zna zbog cega :huh:...a voblanje je razlog za zamenu sigurno...ili nadam se....hmmmmm

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ponti

Citat: zander  u Srpanj 12, 2019, 19:51:52
Da momci isto to je i kod mene :misli: :thumbdown:....identicno  :misli:...voblanje je prisutno ko zna zbog cega :huh:...a voblanje je razlog za zamenu sigurno...ili nadam se....hmmmmm

Tako ti je to kad me ne slušaš .... s mojima nema problema  :)

zander

Ma lako cu ja to resiti...300E i novi set...dogodine  :smijeh:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Danijel 23

Citat: zander  u Srpanj 12, 2019, 21:07:49
Ma lako cu ja to resiti...300E i novi set...dogodine  :smijeh:
Dogodine  :huh: pa sezona tek pocinje.  :samaranje: Pa jel ti jako volba? I to ziher prednja!?

zander

Ruke tresu kao da drzis pneumatski cekic, naravno ne tolikom silom a amplituda kretanja volana je oko 2cm ukupno....to je mnogo zar ne?
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Danijel 23

Citat: zander  u Srpanj 13, 2019, 06:43:31
Ruke tresu kao da drzis pneumatski cekic, naravno ne tolikom silom a amplituda kretanja volana je oko 2cm ukupno....to je mnogo zar ne?
:misli: zanimljiva amplituda....a  kako onda poslije vožne ideš pišat?  :-\
:smijeh:

Ćoso

Citat: Danijel 23  u Srpanj 13, 2019, 07:56:24
:misli: zanimljiva amplituda....a  kako onda poslije vožne ideš pišat?  :-\
:smijeh:
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] S blaženim osmijehom na licu


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Danijel 23

Ako fakt toliko tresu skidaj gumu razjebat ćeš si predni kraj. Da je ta guma na nekom drugom motoru ziher se nebi mogao vozit. U ovom slućaju te spašavaju(kompenziraju) vibraciju selen blokovi u gornjem trokutu, ali ni oni nisu vječni! A možeš zamislit kako se bori felga i kugla na teleleveru.
Ako hoćeš možemo kompenzirat, Metzelerov  komplet il samo prednju, a ti meni prvom prilikom skini kamenac.....sa zubi! :)

sasaa

Citat: Osy  u Srpanj 12, 2019, 19:23:47
Neće nestati, evo je kod mene stalno od 2017 od kad sam ga kupio, a bila je i prije vjerojatno...
Nagodinu idu dole, prije sezone, iako bi još mogle...

Osy, koliko km ti imaju te gume ?
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Osy

Citat: sasaa  u Srpanj 13, 2019, 08:38:59
Osy, koliko km ti imaju te gume ?
Nemam pojma, bile su na motoru, on se nije puno vozio s njima...ja sam napravio 16000, a godište su 2015