Michelin Anakee Adventure

Autor iviccaa, Listopad 12, 2018, 13:38:04

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Citat: Suki  u Srpanj 20, 2019, 08:27:36
Bobane jesu gume glasne? Zuje li na nekoj određenoj brzini?! Sve nešto gledam stavit ih na Kraljicu :misli:.
Ove sadašnje Haidenau K60 Scout pri brzinama između 93 do 110 zuje ko roj bumbara u kacigi :-\. Ispod 93 se ne čuju, a iznad 110 se već i šum vjetra pojačava pa ih ne čujem toliko. Krenilo me lagano nervirat :kuri:.
A TKC 70?

gianni

 Alu felge su ljepse i bolje :ooda:
Motor od 250kg sa zbicama ionako nema smisla, osim za prave advenčre, a takvih ovdje nema :)
Ma i te benveje svaka šuša voza  :smijeh:

Saxi

Gale je moj veliki prijatelj, a Zanderov i moj zajednički drugar koji je prošle godine kupio Trenerku plavu čije slike kacim i koju sam detaljno istestirao i provozao i sa razlogom nahvalio. Radi servise, niže kilometre, osmeh sve veći, zaljubio se u motor, treći set opanaka promenio, i nema ama baš nikakvih problema sa tresenjem volana i gumama. Verovatno jer se radi u Japanu a ne u Kini [emoji23]
Šalu na stranu, j3bao bih ove iz Delte do iznemoglosti, u garantnom roku su dužni da otklone sve nedostatke, a što je mašina kineska me zabole, nisam je ja ni dizajnirao ni birao, njihov problem pa nek sređuju kako znaju i umeju a ne iz svog džepa da vadim 240 evra da mi Srbi sređuju, velika bruka i sramota za BMW i gospodski gest vredan poštovanja ovih iz Mišlena što prihvataju da daju novu gumu za 50% popusta, jer njihove krivice nema.

Danijel 23


zander

Ne cujem ja nista na 150 :buahaha: a po gradu me bas briga... to ispod 100kmh mislim da je cudno i to cuti jer je opt buka od vazduha ....gume su odlicne precizne i lepo spiliju manje rupe dobre i offroad... barem meni su dobre... kakve god posle 10tkm ih menjam i rekordi u kilometrazi predjenoj me ne zanimaju... rekao bih kupi ih neces se zajebati, savet slusaj a radi kako mislis
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

P.S. sigurno ih ponovo kupujem na prolece :)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

Moram da dodam i moje najnovije razmisljanje....posle svega sto sam cuo i video svojim ocima, moram da kazem sledece..

1.zbice nisu popustile nista nego su tako zategnute fabricki....da li je to dobro ili nije ne znam!
2. Majstor tvrdi da to mora da bude bez tolerancije i da treba da se servisiraju *i ja kazem pacijentu da menja plombu koja je 5% popustila, pa ako je perfekcionista on pristaje
3. Ja nisam perfekcionista za felne, i necu da radim servis sigurno za sada jer mi se ne daju 240E...
4. Sad sam se vratio iz voznje i terao ga 150 130 100 i 80 voblanje se svelo na minimum...Kako i zasto nemam pojma...jos sam pokupovao pivo sokove i natrpo u kofere...
5. Hvala svima na pomoci i savetima narocito Saxyju jer posle njegovog pljuvanja po mom ljubimcu sam i oprao motor  :buahaha: :ooda:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ponti

Citat: zander  u Srpanj 20, 2019, 10:26:52
Moram da dodam i moje najnovije razmisljanje....posle svega sto sam cuo i video svojim ocima, moram da kazem sledece..

1.zbice nisu popustile nista nego su tako zategnute fabricki....da li je to dobro ili nije ne znam!
2. Majstor tvrdi da to mora da bude bez tolerancije i da treba da se servisiraju *i ja kazem pacijentu da menja plombu koja je 5% popustila, pa ako je perfekcionista on pristaje
3. Ja nisam perfekcionista za felne, i necu da radim servis sigurno za sada jer mi se ne daju 240E...
4. Sad sam se vratio iz voznje i terao ga 150 130 100 i 80 voblanje se svelo na minimum...Kako i zasto nemam pojma...jos sam pokupovao pivo sokove i natrpo u kofere...
5. Hvala svima na pomoci i savetima narocito Saxyju jer posle njegovog pljuvanja po mom ljubimcu sam i oprao motor  :buahaha: :ooda:

Ma, odi u bmw servis i traži da ti to poprave ... oni će se početi izmotavati, ali ti ih samo stišći i redovito im govori kako je to moguće kod tako skupog motora. Na kraju neće biti ništa od popravka, ali zato kada drugi puta dođeš na redovni servis, odmah će te se sjetiti kao picajzlu i odraditi će ti servis sa više pažnje, jer eno onaj zajebani došo ....  :)

Osy

Citat: Ponti  u Srpanj 20, 2019, 10:40:51
Ma, odi u bmw servis i traži da ti to poprave ... oni će se početi izmotavati, ali ti ih samo stišći i redovito im govori kako je to moguće kod tako skupog motora. Na kraju neće biti ništa od popravka, ali zato kada drugi puta dođeš na redovni servis, odmah će te se sjetiti kao picajzlu i odraditi će ti servis sa više pažnje, jer eno onaj zajebani došo ....  :)
Ma samo neka taj majstor dođe popraviti zube i sve je rješeno  :buahaha:

Saxi

Ponti je u pravu sasvim, a ako treba da se diže frka i pravi cirkus, da se pišu prijave tržišnoj tu sam, možeš da računaš na mene, kao i za doživotnu sprdnju i zajebanciju na račun BMW drla [emoji16]

zander

Gs u 4. Mesecu izasao iz garancije...nema veze ici cu kod njih
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Danijel 23

Citat: zander  u Srpanj 20, 2019, 12:12:21
Gs u 4. Mesecu izasao iz garancije...nema veze ici cu kod njih
Ipak ti pitaj u servisu, to poznat kvar na vodenjacima. Kao i štapovi.

fatboy


Danijel 23

Citat: fatboy  u Srpanj 20, 2019, 13:39:14
Pitaj pismeno...mailom...
Ne ne ne.... od u ovlašteni servis ti prijavi reklamaciju, a onu neka otvore RN.

fatboy

 :wind:
Citat: Danijel 23  u Srpanj 20, 2019, 17:16:12
Ne ne ne.... od u ovlašteni servis ti prijavi reklamaciju, a onu neka otvore RN.

To he isto pismeno...trag je bitan, a ne prica... :thumbup: