Scorpion ADX-1

Autor Mrki, Srpanj 30, 2017, 15:26:12

« natrag - naprijed »

Mrki

Citat: Patak  u Veljača 19, 2019, 21:32:59
Cijena [emoji106] :bravo:

Dobra kaciga iako Nexx za par desetaka eu (na akciji) top... Dragec ju ima...
Ta bi mi bila isto zanimljiva ali nemaju flipup verziji pa je ispala iz izbora..

Bagy

Evo i moje "šilterice". Jedva čekam da je isprobam! Tko kupuje takvu kacigu neka obavezno naruči/uzme broj veću, kalupi su manji!

A Mrki je sve detaljno opisao u svojoj recenziji!  :thumbup:
mob: 095/573-6874

zander

Odlicno izgleda ta kaciga i svidja mi se sto ima stit...jako znaci kad je ugao sunca prema licu i samo malo se sagne glava i hladovina...a i vizir je ogroman i to isto znaci puno....nosim nolan N104 i njemu fali stit po meni....malo je nezgodacija da se ubaci u topcase ali to je do topcasa...odlicno izgleda  jel ima bela??? :misli:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zorro

ta kaciga nije dobra za brzine veće od 120-130 ..tj. nije dobra za vratnu kralježnicu
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Mrki

Ja sam satima u komadu vozio autocestom brzinom od 130-140km/h, dva dana za redom, bez ikakvih bolova ili neugode u vratu s tom kacigom..

Možda na motoru bez vizira, ali na našima sa dobrom zaštitom od vjetra nema nikakvih problema..

zander

Ne smeta stit nista pri tim brzinama....
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zander

Citat: zorro  u Listopad 31, 2019, 12:13:33
Da..u pravu ste  :thumbup:

Zorro je uvek u pravu :thumbup: :buahaha: :ooda: :smijeh: :P

Pozz matoriiii :)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Bagy

Citat: zorro  u Listopad 31, 2019, 11:55:18
ta kaciga nije dobra za brzine veće od 120-130 ..tj. nije dobra za vratnu kralježnicu

Taman tim brzinama putujem autoputem!  :ooda:
mob: 095/573-6874

Ponti

Citat: Bagy  u Listopad 31, 2019, 16:53:39
Taman tim brzinama putujem autoputem!  :ooda:
Mozes tako i beverlijem [emoji23]

Poslano sa mog SM-A705FN koristeći Tapatalk


Bagy

Citat: Ponti  u Studeni 01, 2019, 19:04:52
Mozes tako i beverlijem [emoji23]

Poslano sa mog SM-A705FN koristeći Tapatalk

Takvi me i prestižu!  :smijeh:
mob: 095/573-6874

Bagy

Poslije par vožnji vrlo pozitivni dojmovi za odabranu kacigu - onaj šilt je must have za enduro motore, a praktičnost flip-up sistema je za svaku preporuku!  :thumbup:
mob: 095/573-6874

Saxi

Citat: Bagy  u Listopad 31, 2019, 11:29:04
Evo i moje "šilterice". Jedva čekam da je isprobam! Tko kupuje takvu kacigu neka obavezno naruči/uzme broj veću, kalupi su manji!

A Mrki je sve detaljno opisao u svojoj recenziji!  [emoji106]
Potpisujem sve gore navedeno, posle gnjavljenja Bagyja, a usput mi se i Mrki zgodno namestio, kad uhvatih Slavonce na nekom gey derneku, pa me administrator "veliki" pokušao u grupu ubaciti, danas uz malo više gimnastike dođe večeras mat crna kaciga iz Luisa, pravo iz Beča. U prvoj velikoj radnji su imali samo jednu, malo izgrebanu, na koju nisu želeli dati dodatni popust, pa su im drugari okrenuli leđa, ali u drugoj radnji je pala nabavka nove noše, i pošto HJC, Nolan i Scorpion nosim u M veličini, ova mi je odlično legla na tintaru ali u L veličini  :gimme5:
Sutra testiranje i javljanje utisaka. Zadnjih 7,8 sezona sam jahao uz HJC RPHA MAX ST, kacigu koja je tada po prozračnosti, nivou buke, lakoći upotrebe sunčanog vizira, podizanja vizira, duple D sportske kopče (koja mi nikad nije legla)... pobedila sve konkurente u klasi putnih super premijum noša za na glavu.
Evo i slika glanc nove prinove i stare dobrano ofucane, a posle testiranja i utisci  ;)





Vizuelno bela izgleda veća zbog boje, ali su uživo maltene iste veličine, stim da mi se čini da je HJC viša malo a Škorpija da ima dublju zaštitu brade.

Suki

Lajkam :gimme5:, pogotovo ogroman vizir :thumbup:.
Si razmišljao o kakvim naljepnicama ili grafici da ne budeš ko Darth Vader?!
:moto2:

098 9232180

Saxi

Ista noša samo druge oznake nosi za USA tržište, na ovu sam odlepio koliko mi se svidja ali nije bilo trika odande da je dovučem. Crnu boju prezirem, zato nalepnice idu obavezno. Nisam to nikad radio, pokušaću ovde da pronađem nekoga ko to radi, a ako ne nađem onda ću da skupim savete i sam da se odvažim, ovako nesto da napravim [emoji3059]