Gejrajd do mora

Autor Ćoso, Listopad 19, 2018, 19:56:11

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: Ćoso  u Listopad 21, 2018, 20:11:33
Ma on nije car. On je kralj [emoji23]
a ne  :bzvz: ..Suki je kralj ..on ima kraljicu..i "opći" s njom prek auspuha  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zare

Citat: zorro  u Listopad 21, 2018, 19:53:57
..ma mislim..svaka čast vama svima..al ovaj Gogs je car  :smijeh:
:-*  :thumbup:
:thumbup:

zander

Citat: Ćoso  u Listopad 21, 2018, 20:11:33
Ma on nije car. On je kralj [emoji23]

Ako  je  to citat iz vica ko je najveci yebac u sumi.... :buahaha: :buahaha: :buahaha:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ćoso

Citat: zander  u Listopad 21, 2018, 20:26:27
Ako  je  to citat iz vica ko je najveci yebac u sumi.... :buahaha: :buahaha: :buahaha:
Je [emoji23][emoji23][emoji23]

Ti si car

Ide magarac dzunglom, skace, divlja kad ispred njega iskoci lav!
Lav: jel znas ti da se ne smijes tako ponasati ovdje, ja sam kralj zivotinja i postavio sam ovdje neki red koji se mora postovati!
Magarac: jel? a ko je tebe postavio za kralja zivotinja?
Lav: sve ostale zivotinje, jer mogu najduze da j.bem!
Magarac: ja mogu duze. da se kladimo? Konta lav sta ce, gleda magarca i pristane na opkladu!
Prvi lav ufati magarca i pocne sa radnjom, 15min, 30min, magarac trpi ne progovara, 45min, 1h i lav svrsi!
Dosao red na magarca i ufati on lava i poce radnju! 15min lav trpi, 30min lav trpi, 45min lav trpi i vec konta vidi ove budale, bas ce me sjebati, procuce se bruka, i sta ce, konta i sjeti se sta njemu najvise odgovara kad je sa lavicom i skonta da voli kad lavica stenje i poce lav da stenje.
Magarac nastavi sa radnjom, 1h magarac i dalje ne popusta, lav se sjebo konta sta ce, i na um pade mu da voli kad ga lavica ceska po jajima dok to radi i on poce magarca da ceska. Navalio magarac ne popusta, lav stenje, ceska ga po jajima.
Poslednje cega se lav seti da ne moze da izdrzi kada lavica pocne da mesa.
Zavrti lav guzicom najzesce sto je mogao i u po frke magarac ufati lava za grivu, povuce ga prema sebi i kaze "Lave ti nisi kralj, ti si car!!!"

gogs


zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Pile

Citat: agolac  u Listopad 21, 2018, 19:12:36
Ćoso, tko je ovo ispred tebe na Plominci. Ne idu mu baš zavoji, skoro je ostrugao sve zidove sa strane :smijeh:

To sam bio ja.  NIsmo svi jednako sposobni i pametni [emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk

zare

Citat: Pile  u Listopad 21, 2018, 21:52:50
To sam bio ja.  NIsmo svi jednako sposobni i pametni [emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ma daj, uspon na Učku je bio mrak  :thumbup:

Osy

Citat: Pile  u Listopad 21, 2018, 21:52:50
To sam bio ja.  NIsmo svi jednako sposobni i pametni [emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pile moje kako ne razumiješ, to je zato što voziš GS-a :buahaha:

Ponti


gogs

Citat: Pile  u Listopad 21, 2018, 21:52:50
To sam bio ja.  NIsmo svi jednako sposobni i pametni [emoji6]


:bzvz:  ...šta se pališ na sitne provokatore.  Pa nemoš baš u svaki zavoj ući besprijekorno  :-\



btw, Pile je jedan od boljih vozača koje znam i kad vodi bogme moraš imati dobra muda da ga pratiš.

Saxi

Nije bitno ko je vodio i gde već da ste se svi odlicno proveli i uživali a Suki celu Rvacku pregazio, pozdrav svima koliko vas ima [emoji6]

zorro

Citat: Saxi  u Listopad 22, 2018, 00:09:44
...a Suki celu Rvacku pregazio
..alooo ..pa nije to dežela da je pregaziš za pol sata  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Nije provokacija, već se na tim zavojima svako malo neko skuca. Bolje voziti unutar svojih mogućnosti nego pratit nekoga i onda sranje. :beer:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain