Suzuki V-Strom 650 opoziv USA

Autor Zoran, Listopad 31, 2018, 18:15:53

« natrag - naprijed »

Bagy

Citat: zorro  u Studeni 05, 2018, 10:53:02
ak ćeš se vozit tempom kak somara može..onda bogumi ćeš i tu izgubit ..po pričanju vlasnika kenje..troši ona ko i somara kad se muški vozi  :)

S obzirom da je sezona gotova, mogli bi na godinu organizirati jednu "cannonball run Kenja Vs Somara"! Pa da vidimo kom opanci kom obojci!  :ooda: Ima zainteresiranih? Znači, kenje i somare prve generacije.   :)
mob: 095/573-6874

zorro

Citat: Bagy  u Studeni 05, 2018, 11:05:30
S obzirom da je sezona gotova, mogli bi na godinu organizirati jednu "cannonball run Kenja Vs Somara"! Pa da vidimo kom opanci kom obojci!  :ooda: Ima zainteresiranih? Znači, kenje i somare prve generacije.   :)
jedino da mi Sabo il Munja posude svoje  :-X
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Vec

Citat: Bagy  u Studeni 05, 2018, 11:05:30
S obzirom da je sezona gotova, mogli bi na godinu organizirati jednu "cannonball run Kenja Vs Somara"! Pa da vidimo kom opanci kom obojci!  :ooda: Ima zainteresiranih? Znači, kenje i somare prve generacije.   :)

Može... Vi se gonjajte a ja ću lagano za vama pa me čekajte  :buahaha: :buahaha:

Odmah se prijavljujem za zadnje mjesto u neodržanoj trci...

fatboy

Citat: zorro  u Studeni 05, 2018, 10:30:35
..u šumi nemoš preć 300 km. unatoč tome što je Suki supermen  :smijeh:
..pričam o cesti ..pametno moje debelo  :tongue:

:-*

Ne znam...trteba čut i Sukijevu stranu...more li on 300 km... :smijeh: :smijeh: :smijeh: :smijeh:

Suki

Citat: fatboy  u Studeni 05, 2018, 12:24:33
Ne znam...trteba čut i Sukijevu stranu...more li on 300 km... :smijeh: :smijeh: :smijeh: :smijeh:
...u što ste me sad opet uvukli, nisam čito :misli:...šta 300km?!..po šumi?!...može i na zadnjem :)
:moto2:

098 9232180