Suzuki V-Strom 650 opoziv USA

Autor Zoran, Listopad 31, 2018, 18:15:53

« natrag - naprijed »

beli

Dobio pisamce iz NN ... postoji mogućnost zakrivljenosti O ring brtve prilikom ugradnje na pumpi goriva i uslijed smanjenih performansi brtvljenja u spremniku goriva može doći do  curenja goriva ....
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Zoran

Citat: beli  u Studeni 02, 2018, 14:10:14
Dobio pisamce iz NN ... postoji mogućnost zakrivljenosti O ring brtve prilikom ugradnje na pumpi goriva i uslijed smanjenih performansi brtvljenja u spremniku goriva može doći do  curenja goriva ....

Pa sta nisi javio Sinisi da si kupio BMW.
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

beli

Pa jesam, al ne zna kom sam ga prodao ...  :)
Zapravo broj šasije i adresa su još moji, pismo i kontakt ja Suzuki HR Zagreb, a štambilj od NN poslano iz Draganića. Uglavnom pila je u Splitu živa i zdrava, vlasnik planira sad Milano i blizu je 35.000 km , pali vozi.... pa nije ni puno za godinu i par mjeseci  :smijeh: :thumbup:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Zoran

Citat: beli  u Studeni 02, 2018, 14:39:08
Pa jesam, al ne zna kom sam ga prodao ...  :)

Cudi me da te to nije pitao   :)
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

beli

... da, u konačnici piše da  dam kontakt u slučaju da je motor prodan .... e sad do kog 'koljena' takav tip informacije može funkcionirati  ....  uglavnom riješeno ! Nadamo se da ak nije do sada procurio da ni neće .... :kava: :)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Ćoso

Citat: beli  u Studeni 02, 2018, 14:10:14
Dobio pisamce iz NN ... postoji mogućnost zakrivljenosti O ring brtve prilikom ugradnje na pumpi goriva i uslijed smanjenih performansi brtvljenja u spremniku goriva može doći do  curenja goriva ....
Ma nemoguće! Agolac, molim te provjeri da li se tu radi o Suzuki-u

beli

Ja stvarno mislim da je nemoguće, odnosno da Suzuki prati trendove kako bi se stekao dojam da i on brine za svoje klijente ! To je dakle po meni 'spin' il' kako već !?

:smijeh:  :blato: (ajd, možda brtva dvije, ali sigurno više ne,  jbg., dogodi se i najboljima )
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Zoran

Citat: Ćoso  u Studeni 02, 2018, 14:50:13
Ma nemoguće! Agolac, molim te provjeri da li se tu radi o Suzuki-u

Jbt Coso opet sam morao dijete skloniti u sobu da ne cita takve gadarije.
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

Joke

Citat: Ćoso  u Studeni 02, 2018, 14:50:13
Ma nemoguće! Agolac, molim te provjeri da li se tu radi o Suzuki-u
Neka si mu reka  :buahaha:
Volim sve što vole mladi, samo mi se počme spavati iza 22:00

tibertov

Citat: Ćoso  u Studeni 02, 2018, 14:50:13
Ma nemoguće! Agolac, molim te provjeri da li se tu radi o Suzuki-u
[emoji16]

keko

Sam se vi cerekajte  :samaranje: nego pošto je kardan  :tongue:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Bagy

Citat: beli  u Studeni 02, 2018, 14:39:08
Uglavnom pila je u Splitu živa i zdrava, vlasnik planira sad Milano i blizu je 35.000 km , pali vozi.... pa nije ni puno za godinu i par mjeseci  :smijeh: :thumbup:

Fina kilometraža! Ako novi vlasnik nastavi tim tempom, okrenut će 100-tku u 3 godine!  :thumbup:
mob: 095/573-6874

Ćoso

Citat: gianni  u Studeni 02, 2018, 16:15:28
300 e. kod Geca
Tvoj sused ga promenil i pici dalje, motor ima debelo preko 100tkm
Manje nego moje led lampe [emoji33]

beli

hm, pa to su dva lanca;  a di su još sprejevi, deterdženti za masne flekove, trpljenje komentara tipa: gle kakav ti je lanac, kad si ga zadnji put očistio  ....  :smijeh: :-X
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

zorro

Citat: gianni  u Studeni 02, 2018, 16:15:28
300 e. kod Geca
Tvoj sused ga promenil i pici dalje, motor ima debelo preko 100tkm
el misliš samo na štangu/kardan..ili cijeli sklop  :huh:
..jebeš sam kardan/šipku..to možeš improvizirati i od šipke volana fičeka
zanima mene koliko košta diferencijal
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: