subota BBF - UMH tribina

Autor SirOliver, Studeni 01, 2018, 19:23:36

« natrag - naprijed »

gogs

Citat: Martin  u Studeni 04, 2018, 01:14:58
Gogse imaš lip motor....puno lip  :want:

Fala mladiću    ;)   :beer:

Osy

Citat: zubakis  u Studeni 04, 2018, 09:10:03
Ala Sir Olivera, totalno je podbacija zadatak. Poslali smo ga u Zagreb da napravi barufu, da izazove tuču, da okrene BBF naopako, da vam rece da ste pederi, da su Vam motori škovace.... itd itd... A on se izopija i još kaže da mu je bilo lipo ... :smijeh:
Da...i još se grli tamo sa bratom Martinom i galantnim gospodinom iz Zagrebačkog Holdinga ;)

SirOliver

Citat: zubakis  u Studeni 04, 2018, 09:10:03
Ala Sir Olivera, totalno je podbacija zadatak. Poslali smo ga u Zagreb da napravi barufu, da izazove tuču, da okrene BBF naopako, da vam rece da ste pederi, da su Vam motori škovace.... itd itd... A on se izopija i još kaže da mu je bilo lipo ... :smijeh:

https://www.youtube.com/watch?v=7qf0eL1wxig
" ...da bi bio star i mudar, prvo moraš biti mlad i glup..."

fatboy

Citat: zubakis  u Studeni 04, 2018, 09:24:35
Eto na! Zna san da je bija neki problem. Vidija san ja na slikama da nisi dobre volje... :smijeh:

Jesi vidio?? To se odmah osjeti... :-\

Martin

Citat: Osy  u Studeni 04, 2018, 09:57:39
Da...i još se grli tamo sa bratom Martinom i galantnim gospodinom iz Zagrebačkog Holdinga ;)
šta si ljubomoran....imaš ti svoju gay sekciju pa se i ti grli s njima, ovo je bratsko/desničarsko grljenje  :smijeh: :smijeh: :smijeh:

ali :misli: da si i ti bio s nama i tebe bi zagrlili  :-*

Nego, netko spomenu za 2 tjedna nastavak sinoć započete UMH tribine, pa predlažem da se ista održi u Sisku....ima nas i tu, nezanemariva brojka, a vjerujem da u Plazzi ima Jacka  :ooda: :ooda:
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Mrki


zorro

..bravo bravo  :gimme5:
..sve moja kolegstva rođena  :-* :-*
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov

Citat: Osy  u Studeni 04, 2018, 09:57:39
Da...i još se grli tamo sa bratom Martinom i galantnim gospodinom iz Zagrebačkog Holdinga ;)

[emoji16]




SirOliver

Citat: tibertov  u Studeni 04, 2018, 12:36:59
[emoji16]



,[emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Poslano sa mog SM-J730F koristeći Tapatalk

" ...da bi bio star i mudar, prvo moraš biti mlad i glup..."

Osy


gogs

Nego, kako ništa nismo dogovorili na tribini u studenom u Zagrebu izaslanstvo kreće za Split.

GS, GSA, somara i multistrada stižu autom  :smijeh:

Naime imamo sad u subotu O:-) molitvu za kardane u Međugorju dogovorenu, pa u petak ćemo posjetiti UMH centralu u Splitu.
Drug Lavandić je već obaviješten  :-*   ...a i ostali Spliće bilo bi nam drago da se nađemo negdje na čajanki.

Ćoso

Citat: gogs  u Veljača 19, 2019, 11:55:31
Nego, kako ništa nismo dogovorili na tribini u studenom u Zagrebu izaslanstvo kreće za Split.

GS, GSA, somara i multistrada stižu autom  :smijeh:

Naime imamo sad u subotu O:-) molitvu za kardane u Međugorju dogovorenu, pa u petak ćemo posjetiti UMH centralu u Splitu.
Drug Lavandić je već obaviješten  :-*   ...a i ostali Spliće bilo bi nam drago da se nađemo negdje na čajanki.
Možemo se naći i na kavi jer ponosni vlasnik DL mlinca isto dolazi  :rofl:

gogs

Citat: Ćoso  u Veljača 19, 2019, 13:38:55
Možemo se naći i na kavi jer ponosni vlasnik DL mlinca isto dolazi  :rofl:

ahahahahah......pa moj mlinac je milozvučni melem za uši naspram toga šta proizvodi ta tvoja stelna krava.

Sad kad smo se zamjenili prošli vikend mislio sam da se sve raspada  :smijeh:  :buahaha:  ....samo šta nije neko ždrebe otelila.

Ćoso

Ma to je do kardana


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Suki

Citat: gogs  u Veljača 19, 2019, 15:29:16
ahahahahah......pa moj mlinac je milozvučni melem za uši naspram toga šta proizvodi ta tvoja stelna krava.

Sad kad smo se zamjenili prošli vikend mislio sam da se sve raspada  :smijeh:  :buahaha:  ....samo šta nije neko ždrebe otelila.
...kak misliš da stelna krava oteli ždrebe?! :hm: ...bude to Saxy objasnio :), on je veterinar, odnosno stručnjak za BMW :ooda:
:moto2:

098 9232180