subota BBF - UMH tribina

Autor SirOliver, Studeni 01, 2018, 19:23:36

« natrag - naprijed »

gogs

Citat: Suki  u Veljača 19, 2019, 19:38:21
...kak misliš da stelna krava oteli ždrebe?! :hm: ...bude to Saxy objasnio :), on je veterinar, odnosno stručnjak za BMW :ooda:

Tako je .....čekamo saxija  :ooda: :smijeh:

beli

ne treba vam Saxi za to;  krava ždrebe može samo eventualno usvojit ....
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Saxi

Postoje 2 mutacije na BMW osnovi koje bacaju vozače u zabludu, manji oblik poremećaja ličnosti je GS sindrom a terapija bez leka i mogućnosti izlečenja GSA tip i ko to fasuje povratka nema, stoga takve konje treba jebavati dok ne crknu i ne počnu da muču [emoji23]
Ko zajase kravu sva iznenadjenja su moguća, naopaka naravno, ko ima zdrebca taj leti svuda i pravi čuda [emoji39]

Suki

:moto2:

098 9232180

Osy

Citat: Saxi  u Veljača 19, 2019, 21:38:59
Postoje 2 mutacije na BMW osnovi koje bacaju vozače u zabludu, manji oblik poremećaja ličnosti je GS sindrom a terapija bez leka i mogućnosti izlečenja GSA tip i ko to fasuje povratka nema, stoga takve konje treba jebavati dok ne crknu i ne počnu da muču [emoji23]
Ko zajase kravu sva iznenadjenja su moguća, naopaka naravno, ko ima zdrebca taj leti svuda i pravi čuda [emoji39]
A ko ima Grdanu taj se sramoti od pojavljivanja  :ooda: :buahaha: SRM iliti sindrom ružnog motora :ebudale:

Ćoso

Uglavnom, vidimo se u petak u Splitu [emoji1303]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Mrki

Jel mogu ja biti gost iznenađenja na ovom druženju?

Osy

Citat: Mrki  u Veljača 20, 2019, 16:20:11
Jel mogu ja biti gost iznenađenja na ovom druženju?
Jbte, s nama se ne družiš koliko sa Dalmošima...al neka, treba biti dobar s njima, rekao je jedan stari mudrac :ooda: :buahaha:

zubakis

Citat: Ćoso  u Veljača 20, 2019, 07:45:06
Uglavnom, vidimo se u petak u Splitu [emoji1303]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
Viđemo se. [emoji106]

Suki

Dečki pazite se :takocebit:. Crna guja aka slavonski piton će biti među vama ;D.
:moto2:

098 9232180

Dadi

Citat: Suki  u Veljača 20, 2019, 19:01:13
Dečki pazite se :takocebit:. Crna guja aka slavonski piton će biti među vama ;D.
"Crna guja" je zauzet termin za moga kolegu kamiondžiju s posla. Samo u ST na navigaciji su mu našli 11 mjesta "neprikladnim"  za parkirati šleper  :ooda:
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

Lavandić

Citat: Mrki  u Veljača 20, 2019, 16:20:11
Jel mogu ja biti gost iznenađenja na ovom druženju?
Mrki, na vrijeme ćeš biti obaviješten o mjestu susreta. Računaj oko 20:30 da si u centru St, javim ti lokaciju.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Osy

Citat: Lavandić  u Veljača 20, 2019, 22:16:59
Mrki, na vrijeme ćeš biti obaviješten o mjestu susreta. Računaj oko 20:30 da si u centru St, javim ti lokaciju.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk
https://youtu.be/niumQLDL_k0


zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: