GPS nosač za velikog Stroma

Autor Saxi, Studeni 02, 2018, 23:40:04

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Citat: Suki  u Studeni 03, 2018, 08:07:55
Ja imam cijelu skalameriju :smijeh:.

Ručni rad :).
:thumbdown: ajd preko zime skini taj jaram i obrusi zavare, skrati vijke, dovoljno je 2 mm da izlaze iz matice i obrusi ih na 45*x1mm. Zašto nisi koristi tanju cijev, manji promjer? Barem ove "vertikalne".
:blato:

Osy

Citat: Danijel 23  u Studeni 04, 2018, 09:57:01
:thumbdown: ajd preko zime skini taj jaram i obrusi zavare, skrati vijke, dovoljno je 2 mm da izlaze iz matice i obrusi ih na 45*x1mm. Zašto nisi koristi tanju cijev, manji promjer? Barem ove "vertikalne".
:blato:
:) jaram :smijeh:

Danijel 23


fatboy

Suki se jis oporavlja id kulturoloskog soka napada manjine na njegov rad... :ebudale:

Suki

Citat: Danijel 23  u Studeni 04, 2018, 09:57:01
:thumbdown: ajd preko zime skini taj jaram i obrusi zavare, skrati vijke, dovoljno je 2 mm da izlaze iz matice i obrusi ih na 45*x1mm. Zašto nisi koristi tanju cijev, manji promjer? Barem ove "vertikalne".
:blato:
Cijenim tvoje mišljenje :thumbup:, al mi se živo hebe :) :smijeh:. Napravio sam ga tako jer sam tako htio :ooda: počevši od širine cijevi, do oblika i zavara. Točno je kako treba biti :gimme5:.
Da ti kažem kako sam preko mjesec dana čekao tu širu cijev (14mm) i zajebavao se sa savijanjem, a nisam htio užu (12mm) koju sam odmah imao i koja se puno lakše savija, ne bi mi vjerovao :).

Svaka budala ima svoje veselje, pa tako i ja :smijeh: :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

tibertov


Mrki

Da.. recimo mu.. ako ti hoćeš imati ružne varove to je tvoja stvar.. lako se njemu šegačiti sa lijepim varovima kada ima TIG aparat.. :)

Danijel 23

Citat: Mrki  u Studeni 04, 2018, 15:27:40
Da.. recimo mu.. ako ti hoćeš imati ružne varove to je tvoja stvar.. lako se njemu šegačiti sa lijepim varovima kada ima TIG aparat.. :)
:
Grešiš, i sa REL aparatom možeš napravit kirurške zavare. Samo je stvar: pripreme, ruka  i :wine:  :vino:
Suki je dobro započeo ali ga jebe da nebi dobio žulj od turpije-ljenost!
Btw....razočaran sam.  :huh:

Toni

Nije mi nista.

Danijel 23


Suki

Citat: Danijel 23  u Studeni 04, 2018, 15:33:44
:
Grešiš, i sa REL aparatom možeš napravit kirurške zavare. Samo je stvar: pripreme, ruka  i :wine:  :vino:
Suki je dobro započeo ali ga jebe da nebi dobio žulj od turpije-ljenost!
Btw....razočaran sam.  :huh:
...nitko ne sumnja da ti možeš napraviti kirurške zavare s bilo čim :thumbup:. Ja ne mogu, niti imam s čim :). Ne moj biti razočaran :bzvz:, ja nisam ;).

Toni nema takav nosač. Ima nešto drugo.

Ovakav radi Camel Adv.

https://camel-adv.com/collections/honda/products/africa-twin-windscreen-brace
:moto2:

098 9232180

Danijel 23

Citat: Suki  u Studeni 04, 2018, 18:38:10
...nitko ne sumnja da ti možeš napraviti kirurške zavare s bilo čim :thumbup:. Ja ne mogu, niti imam s čim :). Ne moj biti razočaran :bzvz:, ja nisam ;).

Toni nema takav nosač. Ima nešto drugo.

Ovakav radi Camel Adv.

https://camel-adv.com/collections/honda/products/africa-twin-windscreen-brace
Dot vori  :-* ti si moj projektant, da si mi bliži odjebali bi mi i Touratech i Wunderlich!  ;)

bajki

Citat: Saxi  u Studeni 02, 2018, 23:40:04
Tražim i gledam neki nosač za navigaciju i telefon pride, Givi ima šipku koja ima jeftinu alternativu kod Alije...



Evo ti još jednog da se još više razmišljaš: ;) ;)

https://ravetechmotorcycles.com/store/en/suzuki-dl1000-v-strom-/37-dl1000-2018-accessory-mount.html


Ponti

Evo moga.... zelena plasticna cijev za vodu i termobužir.
Plinski štednjak za grijanje, savijanje i one krajeve stisnuo kombinirkama. Napravio rupe i malo turpijom obradio. Navukao termobužir i onda opet na plin.
Ružan je u pm, ali nekako mi paše uz lice [emoji23]




tibertov