Dalmacija u novembru

Autor glažar, Studeni 05, 2018, 11:49:37

« natrag - naprijed »

glažar

Društvo nemojte se ljutit  :'( nemojte me izbijat  zbog ovog)  ali kad se mora  mora se  :buahaha: :buahaha:  da je u familiji sreča i za sve gireve sto sam jih odvozio sam ili kako kažu

HAPPY WIFE HEPPY LIFE :ooda: :ooda:

I da kažem za sve je kriv Črnogorac  Goran :ooda: :ooda: :ooda:

Ponti

O čemu se radi?
Ako ideš za CG tamo kod Stona skreni malo  :)

glažar

Nazove me Goran u sredu ujotro da malo popričamo i znate njega odmah počne sa prcanjem da kako je ljepo toplo kod njih da se kupaju i ostalo nakladanje zna on kdje mi je slabos  :smijeh:  pored mene sedi Zorica  i nekeko skonta što nas dva pričamo i samo šuti i me gleda tužno  :'( :'( i vidm ji na licu da je nešto teži ,znam je u dno duše uopšte mi ne treba ništa kazat  i ji kažem jel idemo malo sa motorom prema dalmaciji  :ooda:  odmahse ji užari lice i kao svaka žena odmah pa sredio si sve za zimsko sezonu (očistio zgalcao motor ,čelade , jakne ,čizme )i sada da opet sve staviš van ,ne brini ti za to jel idemo ili ne i ona kaže pa znaš ti mene srce bi išlo ali pamet ne jel neznam jel bi mogle izdržat toliki put nakon svega što se desilo u zadnja dva meseca .
I to je trajalo dugo  :smijeh: :smijeh: nekih 20 minuta je bio motor vani i sve ostalo sređeno za na put  :ooda:


glažar

I tako put prema dalmaciji  nema plana kuda srce kaže i moja draga  :P :-* krečemo u 10h spavanje prvi dan Paklenica  :ooda:I zna se kojim putem se kreče dole i nazad ,i vreme nas je poslužio

glažar

Što je bolje za dušu i srce od ovog  :-* :-*naročito nama brdskim ljudima kada vidiš ovo  :-*nego naša brda izpred i zada  :P

glažar

Za četvrtak se stvarao plan da se u miru poseti gradove što jih volimo i nikad u miru pogledamo  Šibenik,katedralu bio miljon puta dole i uvjek samo proleteo  ,Pakoštaneisto tako ,Trogir,bio dole prije 14 dana i nikako došao do sarig grada da ponovno prošečemo po njemu ,Split; Makarska najina najljubša destinacija  :ooda: :ooda: :ooda:,baš zbog toga društvo molim da se ne ljutite  :ooda:jel stvarno sam se posvetio ženi jel nešto spremam za sledeču sezonu i morao sam nakupiti bodove :smijeh: :smijeh: :smijeh:
Pakoštane

glažar

Trogir bilo nešto kineza ali ništa strašno  :smijeh: kada jih nema to je pitanje

glažar

I od splita dalje za kaznu znam da mi je Lavandič to spremio kiša do Makarske :shhh: ali ništa jako strašno ,i I tako stižemo u Makarsko i udlučujemo da tu boravimo do subote kad se vračamo doma ,jel u petak kažu da če bit loše vreme a za subotu kažu lepo vreme za povratak kuči  :thumbup: .
Makarska toliko puta dolje kao u svim gradovima svake godine bar jednom če ne dva puta ali ovog puta sva se uzela vremena  :ooda:
Nisam neki sportski tip naljubši šport mi je izležavanje na kavču ali ovaj put ne Zorica ganjala da sam uradio šetnju od 6 km po makarskoj i stvarno ljepo i u ovom terminu ti je dolje stvarno strah ovako izgleda

glažar

šetnja po Makarskoj  :P Svetionik Sveti Petar  sada znam kako se zove :buahaha: :buahaha:

glažar


glažar


glažar


glažar

Ali za kraj me Zorica nagradila i odvela  u najboljo slaščičarno Makakrski  :ooda: :ooda: :ooda: Slaščičarna Romana

glažar

Svakog ljepog je jednom kraj i tako došla subota treba se vratit kuči  :shhh: ali tu još ostaje put po kojem se vračamo

:-* :-* Jadranska Magistrala  :-* :-* u novembru  :ooda: :ooda:

Moram kazat groza  :P :P od Paklenice do malo pred Senjem    nisam sreo ni jednog motorista   :smijeh: :ooda: bilo me je strah :P :P :P :smijeh: sto bi se desilo da mi crkne kardan  nema nikog da mi pomože :smijeh: :smijeh: :smijeh: ni avmobila sami neki lokalci u golfu 2 :) :)

glažar