EICMA 2018

Autor Bagy, Studeni 07, 2018, 07:49:56

« natrag - naprijed »

Špoki

Vrlo dobar izvještaj Argus, samo nastavi tako :ooda:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Lavandić

Citat: keko  u Studeni 13, 2018, 09:29:22
..po meni, uvjerljivo najbolji motor sezone  :want:
Potpisujem

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


zander

Moze jos!!! ;) Mozemo istrpeti.... :buahaha:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Osy

Auuu...već sam reko da je Katana najljepša :-*

zorro

Citat: keko  u Studeni 13, 2018, 09:29:22
..po meni, uvjerljivo najbolji motor sezone  :want:
..definitivno..i motor..i mašina  :thumbup: ..a pogotovo trap  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Goran69

Citat: bajki  u Studeni 07, 2018, 08:08:35
Ma ružan mi je na fotkama. Možda uživo bude bolje!
Ali je brutalno ruzan


Sent from my iPad using Tapatalk Pro

tibertov

Katana je ruzna kao porezna knjiga...tko to kupi taj nije pri zdravoj pameti [emoji16]

Ponti

Citat: tibertov  u Studeni 13, 2018, 20:45:29
Katana je ruzna kao porezna knjiga...tko to kupi taj nije pri zdravoj pameti [emoji16]

Kada je izašla katana je bila kao svemirski brod. Kao pican sam zurio u nju i sanjao da je moja.
Onda je "tvoja" firma išla kopirati katanu i pogledaj na što je to ličilo  :smijeh: :smijeh:

tibertov

Prelijep motor [emoji16]

Ponti


ARGUS

Citat: Ponti  u Studeni 13, 2018, 21:16:44
Kada je izašla katana je bila kao svemirski brod. Kao pican sam zurio u nju i sanjao da je moja.
Neuporedivo sa danišnjim motorima, ne znam šta bi danas bilo toliko različito u odnosu na ostale kao što se Katana razlikovala od tadašnjih motora. Kao klinac kako zaspim sednem na Katanu i vozim celu noć, jedva čekam zoru da se malo odmorim. :smijeh:
E sad neću ni kako ja hoću!

fatboy

Citat: Ponti  u Studeni 13, 2018, 21:16:44
Kada je izašla katana je bila kao svemirski brod. Kao pican sam zurio u nju i sanjao da je moja.
Onda je "tvoja" firma išla kopirati katanu i pogledaj na što je to ličilo  :smijeh: :smijeh:

Nemoj tako Ponti. Na takvom LS u sam proveo dobar dio vremena u četvrtom srednje...imao Bog pune ruke posla da nas sacuva od gluposti... :-X :-X

agolac

Citat: Ponti  u Studeni 13, 2018, 21:16:44
Kada je izašla katana je bila kao svemirski brod. Kao pican sam zurio u nju i sanjao da je moja.
Onda je "tvoja" firma išla kopirati katanu i pogledaj na što je to ličilo  :smijeh: :smijeh:

The Katana's design started when Suzuki hired Hans Muth, ex-chief of styling for BMW, to update the company's image.[1] The three-man Target Design team consisted of Muth, Jan Fellstrom and Hans-Georg Kasten.[2] Kasten was still with Target Design as of 2003.

:smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Osy

Citat: agolac  u Studeni 14, 2018, 07:14:04
The Katana's design started when Suzuki hired Hans Muth, ex-chief of styling for BMW, to update the company's image.[1] The three-man Target Design team consisted of Muth, Jan Fellstrom and Hans-Georg Kasten.[2] Kasten was still with Target Design as of 2003.

:smijeh:
Bome, i Strom se spominje :ebudale: ;)  :) :smijeh:

branimir

Citat: fatboy  u Studeni 14, 2018, 05:53:40
Nemoj tako Ponti. Na takvom LS u sam proveo dobar dio vremena u četvrtom srednje...imao Bog pune ruke posla da nas sacuva od gluposti... :-X :-X
[emoji16][emoji16][emoji16][emoji8][emoji8][emoji8]