Feder zadnjeg amortizera

Autor jeeves, Studeni 10, 2018, 19:53:05

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Citat: jeeves  u Studeni 13, 2018, 13:08:40
Koliko $$$?

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
Zavisi dali treba samo mjenjat ulje il popravak-zamjena klizača-piksi, semeringa....cca 500kn. Ponavljam zavisi o popravku.

Ponti

Citat: Danijel 23  u Studeni 13, 2018, 14:11:32
Zavisi dali treba samo mjenjat ulje il popravak-zamjena klizača-piksi, semeringa....cca 500kn. Ponavljam zavisi o popravku.

Hoćeš mi ti odgovoriti.... što se dobije bolje tim progresivnim federom.

Mrki

Citat: Ponti  u Studeni 13, 2018, 14:20:35
Hoćeš mi ti odgovoriti.... što se dobije bolje tim progresivnim federom.
Jbt kao da si od jučer.. naravno da neće :)

Danijel 23

Citat: Ponti  u Studeni 13, 2018, 14:20:35
Hoćeš mi ti odgovoriti.... što se dobije bolje tim progresivnim federom.
Pa napisao ti je lega. Progresiva bolje dtrži....ne propada "nekontrolirano"....tj prilikom propadanja progresiva pruža sve veći otpor. Kapiši?

Ponti

Citat: Danijel 23  u Studeni 13, 2018, 14:35:51
Pa napisao ti je lega. Progresiva bolje dtrži....ne propada "nekontrolirano"....tj prilikom propadanja progresiva pruža sve veći otpor. Kapiši?

Non capisco, nikada nisam osjetio nekontrolirano propadanje ni na jednom motoru.
Ne kužim benefit tog jačeg federa.... osim kada je original riknuo pa onda ako je ovaj jeftiniji od originala.

Možda to pomaže malo jačim ljudima poput Tibija, možda troši manje gumu.... nemam pojma.

fatboy

Jači feder ne znači tvrđi, već kapacitetniji. Ja da padam na ruke, nema šanse da se zadržim da ne ruknem glavom o pod. Da imam ruke Šrafncigera, vjerojatno bih se zadržao (teoretski  :ebudale: ).
Tako i taj feder, Duže će to sve federirati, a da ne dozvoli da se (i amortizer) sabije na tvrdo...
Ispada da bi se sa tim federom i u dvoje vozio skoro kao sam, bar za onaj dio koji se tiče ovjesa... :misli:

Ako sam dobro shvatio...ako nisam, jebi ga, imao sam volju.

Eh sad, progresivno ili linearno, ima svoje pristaše i protivnike. Meni bi mislim linearno bolje pristajalo, jer sam baba na cesti. Ali vi koji se ričete i čepate, progresivni.

A možda sam sve krivo shvatio... :samaranje:

Ponti

Citat: fatboy  u Studeni 13, 2018, 15:16:36
Jači feder ne znači tvrđi, već kapacitetniji. Ja da padam na ruke, nema šanse da se zadržim da ne ruknem glavom o pod. Da imam ruke Šrafncigera, vjerojatno bih se zadržao (teoretski  :ebudale: ).
Tako i taj feder, Duže će to sve federirati, a da ne dozvoli da se (i amortizer) sabije na tvrdo...
Ispada da bi se sa tim federom i u dvoje vozio skoro kao sam, bar za onaj dio koji se tiče ovjesa... :misli:

Ako sam dobro shvatio...ako nisam, jebi ga, imao sam volju.

Eh sad, progresivno ili linearno, ima svoje pristaše i protivnike. Meni bi mislim linearno bolje pristajalo, jer sam baba na cesti. Ali vi koji se ričete i čepate, progresivni.

A možda sam sve krivo shvatio... :samaranje:
Je li original linearan ili progresivan?
Koje su razlike izmedju ta dva federa?

Kuzim dosta stvari oko motora, ali te federe nikad nisam kuzio.

fatboy

Originalni je linearan i znaci da ima jednaku moc sabijanja po cijeloj svojoj duzini...
Progresivni ima jedan jaci dio (gusce namotan) i dio koji je jednak linearnom. Pa tako i radi. Ne znam koji je dio prvi na udaru...
Koliko je meni objasnjeno, progresivni je dobar tamo gdje je puno brzih neravnina ( enduro voznja?) Ali da bi za nekog neiskusnijeg mogao biti zbunjujuci u normalnoj voznji,  jer se na jednoj neravnini brze sabije a poslije ima jaci otpor (progresivno)

Linearni kazu da su dosli od konstruktora koji su iskustvo stjecali uglavnom po utrkama i tako su i pristupali dizajniranju opruga...

Eto, ja i dalje ne znam sta bih uzeo, ali evo Stjepkovo iskustvo nam mozda rasvijetli to sada... :misli:

Ponti

Citat: fatboy  u Studeni 13, 2018, 16:31:47
Originalni je linearan i znaci da ima jednaku moc sabijanja po cijeloj svojoj duzini...
Progresivni ima jedan jaci dio (gusce namotan) i dio koji je jednak linearnom. Pa tako i radi. Ne znam koji je dio prvi na udaru...
Koliko je meni objasnjeno, progresivni je dobar tamo gdje je puno brzih neravnina ( enduro voznja?) Ali da bi za nekog neiskusnijeg mogao biti zbunjujuci u normalnoj voznji,  jer se na jednoj neravnini brze sabije a poslije ima jaci otpor (progresivno)

Linearni kazu da su dosli od konstruktora koji su iskustvo stjecali uglavnom po utrkama i tako su i pristupali dizajniranju opruga...

Eto, ja i dalje ne znam sta bih uzeo, ali evo Stjepkovo iskustvo nam mozda rasvijetli to sada... :misli:

Fino si to objasnio .... barem nešto mi je jasnije :thumbup:

Danijel 23

DL 650 L3 ima orginal progresivnog.


Danijel 23

Progresivni je tvrđi i manji hod, vulgaris mekši i veći hod.

fatboy


agolac

Citat: Danijel 23  u Studeni 13, 2018, 14:35:51
Pa napisao ti je lega. Progresiva bolje dtrži....ne propada "nekontrolirano"....tj prilikom propadanja progresiva pruža sve veći otpor. Kapiši?

Upravo progresiva propada nekontrolirano. Prvo ide lakše pa te zabije kao u zid. Jesi ti kad čuo da na moto gpu koriste progresivne opruge?. Samo linearne proračunate za mator i vozača.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

fatboy

Onda to odgovara onome sto mi je receno i sto sam napisao...
Za mene su linearne.

Sponzori?  :novac: