Karavana Prevlaka - Vukovar

Autor Vec, Studeni 18, 2018, 19:16:40

« natrag - naprijed »

Vec

Eto Nije nitko ništa objavio.  Nas nekoliko se usprkos zimi odlučilo provozati i biti dio karavane makar i na kratko.
Posjetio sam neke krajeve koje nisam dugo vidio, družili se sa dragom ekipom i sretno i smrznuto se vratili natrag

Osy

E baš mi je drago da smo se upoznali :) , ali sigurno nema slike :bzvz: :ooda:

Vec

Gdje??

Nema

A i nisu sve slike za stavljati  :buahaha: :buahaha:

Osy

Citat: Vec  u Studeni 19, 2018, 07:01:23
Gdje??

Nema

A i nisu sve slike za stavljati  :buahaha: :buahaha:
Ebemte mrljava, trebao si se javiti...pisao sam da ću biti sa sinom. Ove godine je bilo baš dosta Stromova :thumbup:

Vec

A sorry ebi ga.. Glupan sam.... Kod nas su bila dva kom.. Ja i moj Božo  :)

Bilo bude prilike...

Osy

Citat: Vec  u Studeni 19, 2018, 07:39:18
A sorry ebi ga.. Glupan sam.... Kod nas su bila dva kom.. Ja i moj Božo  :)

Bilo bude prilike...
:gimme5: :thumbup:

Vec

Ali znaš kaj-toliko mi neka ekipa u koloni poždere živce da mi je došlo da neke gurnem u grabu.. Neki nikad nebudu naučili reda ni došli pameti...

Osy

Citat: Vec  u Studeni 19, 2018, 08:39:48
Ali znaš kaj-toliko mi neka ekipa u koloni poždere živce da mi je došlo da neke gurnem u grabu.. Neki nikad nebudu naučili reda ni došli pameti...
Uvijek ima budala...tako je svaki put kad sam bio. Dobro je i prošlo u Karavani, osim dečka koji je poginuo u Petrinji

Vec

Citat: Osy  u Studeni 19, 2018, 10:05:08
Uvijek ima budala...tako je svaki put kad sam bio. Dobro je i prošlo u Karavani, osim dečka koji je poginuo u Petrinji

kaj je bilo - ono kaj mu je auto izletil ?? Se zna ko je??

Vec

Citat: Osy  u Studeni 19, 2018, 10:05:08
Uvijek ima budala...tako je svaki put kad sam bio. Dobro je i prošlo u Karavani, osim dečka koji je poginuo u Petrinji

U subotu lik se vozi meni sa unutarnje strane i svako malo zaostane i nacukava na zadnji... no coment

zare

Citat: Osy  u Studeni 19, 2018, 10:05:08
Uvijek ima budala...tako je svaki put kad sam bio. Dobro je i prošlo u Karavani, osim dečka koji je poginuo u Petrinji
Ovaj što je poginuo u Petrinji mislim da nije ni bio u karavani, karavana je otišla ujutro, a on je stradao u 15h
Što je najgore čujem da nije imao ni vozačku za motor, druge detalje ne znam

Vec

Citat: zare  u Studeni 19, 2018, 13:45:56
Ovaj što je poginuo u Petrinji mislim da nije ni bio u karavani, karavana je otišla ujutro, a on je stradao u 15h
Što je najgore čujem da nije imao ni vozačku za motor, druge detalje ne znam

e jbg, žal mi je dečka... i njegovih...