Grijane ručke

Autor Vec, Studeni 19, 2018, 08:55:32

« natrag - naprijed »

agolac

Kad se ručke izgule a to je brzo ako se puno voziš, sve ide u smeće. Moja preporuka, kupi dobre zimske rukavice :gimme5:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

jeeves

Citat: agolac  u Studeni 19, 2018, 22:24:35
Kad se ručke izgule a to je brzo ako se puno voziš, sve ide u smeće. Moja preporuka, kupi dobre zimske rukavice :gimme5:

Moje Daytone na motoru od 2009, još uvijek u jednom, odnosno 2 komada i rade.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

agolac

Citat: jeeves  u Studeni 19, 2018, 23:21:25
Moje Daytone na motoru od 2009, još uvijek u jednom, odnosno 2 komada i rade.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Ja sam imao onaj njemački CLS, no sama gumena ručka je bila Oxford. Kad se izgule nema zamjene.   Valjda je daytona onda bolja.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Osy

Citat: agolac  u Studeni 20, 2018, 06:50:55
Ja sam imao onaj njemački CLS, no sama gumena ručka je bila Oxford. Kad se izgule nema zamjene.   Valjda je daytona onda bolja.
I na Bmw-u griju već 9 godina i nikako da se otope...koji qrtz :)

Mrki

Citat: agolac  u Studeni 20, 2018, 06:50:55
Ja sam imao onaj njemački CLS, no sama gumena ručka je bila Oxford. Kad se izgule nema zamjene.   Valjda je daytona onda bolja.
Jel ima nešto (osim Stroma) da ti nisi pokidao i pohabao? :)
Citat: Osy  u Studeni 20, 2018, 07:00:25
I na Bmw-u griju već 9 godina i nikako da se otope...koji qrtz :)
Kako će kada vjerojatno zime nisu vidjele :)

Ćoso

Citat: gianni  u Studeni 19, 2018, 23:14:14
Grijane rucke vrijede svaku lipu.
Ove godine sam ih koristo 4-5 puta, i to je bilo dovoljno za ovakav zakljucak.
Slažem se u potpunosti.


Movember [emoji1351]- https://uk.movember.com/about/history

tibertov

Bez grijanih ručni ni na wc više ne idem  :ebudale:

zubakis

Grijači su za curice, pravi muskarci (ako nedaj Bože zatriba) griju ruke na auspusima.  ;)

Danijel 23

 Molim savijet gdje se nalazi konetor za grijane ručke i gdje da kupim drugi di utikača da se spojim na potrošače. Trebam za mališu L 2,3, 4 modele.

Suki

Citat: Danijel 23  u Travanj 25, 2019, 08:58:35
Molim savijet gdje se nalazi konetor za grijane ručke i gdje da kupim drugi di utikača da se spojim na potrošače. Trebam za mališu L 2,3, 4 modele.
...njah :bzvz:...

Citat: zubakis  u Studeni 20, 2018, 08:57:58
Grijači su za curice, pravi muskarci (ako nedaj Bože zatriba) griju ruke na auspusima.  ;)

Tako je :) :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

Danijel 23

Slažem se....i ne idu grijači za ručke! :)

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Mrki

Pusti ih neka kenjaju.. tako pričaju ovi što nisu probali..
Kada po kiši i 10 stupnjeva voziš pola dana da vidiš kako dobro dođu [emoji106]


beli

Citat: zubakis  u Studeni 20, 2018, 08:57:58
Grijači su za curice, pravi muskarci (ako nedaj Bože zatriba) griju ruke na auspusima.  ;)
nije loše grijat ruke na onoj ploči na kojoj ti donesu janjetinu na stol da se ne ohladi ....
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Suki

Citat: beli  u Travanj 25, 2019, 10:45:00
nije loše grijat ruke na onoj ploči na kojoj ti donesu janjetinu na stol da se ne ohladi ....
...hm, kad smo kod janjetine i onog mejdej mejdej... :kokice:
:moto2:

098 9232180

Struja

Citat: Danijel 23  u Travanj 25, 2019, 08:58:35
Molim savijet gdje se nalazi konetor za grijane ručke i gdje da kupim drugi di utikača da se spojim na potrošače. Trebam za mališu L 2,3, 4 modele.

Trebao bi biti di i na drugim stromovima, ispod airboxa, iz hladnjaka ljevo, zaljepljen na glavne žice.

Na malom sam uspio bez da skidam airbox, al je mazohizam, bolje skinut airbox, na velikom treba skinut.

A kupovanje konektora ti je bacanje novaca, nema potrbe, jer ćeš taj konkektor ionako spajat na žice od grijača, pa zašto ih ne spojit dirket, manje zafrkancije.
Inače ima Brum obično par komada tih konektora. Suzuki part no. 36852-06G00 to je u biti konektor za trubu al je isti, tj za grijane ručke ne postoji pa ekipa koristi ovaj. Al opet, po meni nepotrbeno, stavi konketor koji želiš ili spoji dirket žice.

Narančasto-bijela žica je plus, crno bijela minus.

Nisam 100% da je isto na tom za koje tražiš, ali nebi trebalo biti bitne razlike, kad odmakneš hladnjak, na ljevoj strani trebao bi ga moći isčeprkat.