Grijane ručke

Autor Vec, Studeni 19, 2018, 08:55:32

« natrag - naprijed »

gogs

Citat: zare  u Siječanj 23, 2020, 10:51:29
Ja spojio direktno, do sad sve OK
Mislim da sam ih probavo ostaviti upaljenje i da se gase, jebga to je bilo 2015 tko će se toga sjećati

E to je info  :-* 

Ako ti nisi imao problema neću onda ni ja.....ide direkt.  :beer:

Citat: zorro  u Siječanj 23, 2020, 11:06:26
Sumnjam da ima taj mod .. ne znam kak bi..na koji način.. takav jedan obični uređaj (grijač) moga prepoznati dali motor radi ili ne, a spojen je drito na aku.  :huh:  nema ni šanse ni logike  ;)
Postoji opcija ako ostane uključen..pa kad napon na aku. padne na određenu voltažu, (ali opet dovoljnu da se motor motor može upaliti) onda ga izgasi..tak može
Na taj način. npr. rade konverteri za struju sa 12 na 220

Nemoj komplicirat..spoji drito na aku ..imaš svakak prekidač s kojim ćeš palit/gasit grijač

da da...upravo to. Krivo sam se gore izrazio.

gogs

Citat: zorro  u Siječanj 23, 2020, 11:10:27
BTW..esi razmišljap o preseljenju..npr. na Korčulu  :huh:

Jesam, i zvao sam sinoć odmah kad sam upao u probleme jednog stanara tog otoka u pomoć, ali ni njemu se ne sviđa tamo pa je pobjegao čak u drugu državu.
Utaborio se kod dobropoznatog forumaša te razmišljaju samo o pizdarijama.  :smijeh:

Mrki

Ako piše da ima onda vjerojatno ima kao što je Zorro napisao elektroniku (u onom kućištu od prekidača) koja kada očita da je napon pao ispod recimo 13V ugasi grijače, i neda da se upale dok napon opet ne poraste preko zadane vrijednosti (tj dok ne očita da se akumulator puni, tj da je motor upaljen).

iviccaa

Citat: zorro  u Siječanj 23, 2020, 11:06:26
Sumnjam da ima taj mod .. ne znam kak bi..na koji način.. takav jedan obični uređaj (grijač) moga prepoznati dali motor radi ili ne, a spojen je drito na aku.  :huh:  nema ni šanse ni logike  ;)
Postoji opcija ako ostane uključen..pa kad napon na aku. padne na određenu voltažu, (ali opet dovoljnu da se motor motor može upaliti) onda ga izgasi..tak može
Na taj način. npr. rade konverteri za struju sa 12 na 220

Nemoj komplicirat..spoji drito na aku ..imaš svakak prekidač s kojim ćeš palit/gasit grijač

Upravo tako, gasi ga kad padne na 12V (mislim).  :thumbup:

@gogs: Imam ja, spojio kako si rekao i sve je ok.

Osy

Canbus na Bmw-u isto gasi sve dodatne stvari na motoru nakon cca 20 sekundi :thumbup:

Toni

Citat: gogs  u Siječanj 23, 2020, 10:27:23
Ko ima Oxford grijače ručki? Dali ih je spojio direkt na akumulator kao šta i predlaže proizvođač?

Naime, nakon što sam raskopao cijeli motor  :-\ (Bog zna ko će to sastavit) i naletio na probleme, krenuo sam čitati upute o montaži  :smijeh: :smijeh:

Kažu da ide direkt i da ima safe mod koji sam isključuje grijače ako motor ne radi.......pa sam sad u nedoumici dal da nastavim borbu  :smajser: s konektorom ili da odjebem i spojim na akumulator.
Imam ja i spojene direkt. Safe mode radi odlicno, nemas se sta brinit.
Nije mi nista.

gogs

 :thumbup: :beer:

...drugi puta ću čitati upute i pitati ljude prije nego rastavim motor  :-\  :smijeh:

zander

Ako nema viska delova i srafova posle sklapanja, uradio si dobar posao :ooda:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Suki

Citat: gogs  u Siječanj 23, 2020, 13:15:42
:thumbup: :beer:

...drugi puta ću čitati upute i pitati ljude prije nego rastavim motor  :-\  :smijeh:
...javi ako šta ostane od dijelova :thumbup:...ma radim neku gajbu za piliće pa treba šarafa :gimme5:.
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Suki  u Siječanj 23, 2020, 15:54:21
...javi ako šta ostane od dijelova :thumbup:...ma radim neku gajbu za piliće pa treba šarafa :gimme5:.
Tak rade i ovi tvoji od kojih imaš motor..Hondaši
Oni ti nakon Suzukijevog radnog vremena šuljaju po krugu i kupe iz otpadnih kontejnera dijelove pa sastave od sveg tog nekakvu Hondu  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

gogs

Citat: Suki  u Siječanj 23, 2020, 15:54:21
...javi ako šta ostane od dijelova :thumbup:...ma radim neku gajbu za piliće pa treba šarafa :gimme5:.

Gotovo.

....nema viška dijelova!  :tongue: Nije to Alfa  :smijeh: :P

VUCIBATINA

ja sam ih montira na stroma  oxford adventure i taj mod gasi ako napon padne ispod 12v na bateriji
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Martin

negooooo, ajmo je malo dignuti iz mrtvih  :)

kako sam napisao, jučer išao u Brinje....ništa nije bilo problem, osim ruku, hladno za prste u pm (a imam kak ti neke zimske rukavice i štitnike ruku)
znači odluka je pala, kupuju se grijane ručke....nađoh ove

https://www.ebay.com/itm/332912831656?epid=1323689910&hash=item4d8326aca8:g:ZGUAAOSw5cZcAGo6
pa molim znance da kažu da ili ne  ;)

:beer:
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Danijel 23

Vruče preporučam. Vrlo se jednostavo ugrađuju. Treba ti  samo  imbus 8 i T 10 za njihovu montažu. Nema ljepljenja ni struganja!
https://m.aliexpress.com/item/32964573518.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail
:moto2: :vino:

munja

Imao sam ih na motoru i jako rijetko koristio možda tri puta.Po meni su dobre jedino za rukavice sušit.

Poslano sa mog moto e(7) plus koristeći Tapatalk