Shema spajanja maglenki?

Autor Patak, Studeni 30, 2018, 18:40:57

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Citat: Patak  u Travanj 15, 2019, 20:46:10
Prošli mjesec crkne baterija, ovaj regler :'( mora da je vrijeme za novi motor :misli:
Pa ti preporučuj/crtaj električne sheme i predlaži kao slagat struju!  :bzvz:

agolac

Citat: Danijel 23  u Travanj 15, 2019, 22:46:47
Pa ti preporučuj/crtaj električne sheme i predlaži kao slagat struju!  :bzvz:


:buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Patak

Ha,ha dobra fora. Akumulator je već bio na izdisaju uzo novi Bosch 50% za 173kn :), regler/stator je mana suzukija, došao do 20tkm i pljas...

Smijao sam se talijanima na šlampavoj elektronici al da se ovo može dogoditi jednom japancu, ne bi nikad ni u snu pomislio :thumbdown:

agolac

Citat: Patak  u Travanj 15, 2019, 23:03:17
Ha,ha dobra fora. Akumulator je već bio na izdisaju uzo novi Bosch 50% za 173kn :), regler/stator je mana suzukija, došao do 20tkm i pljas...

Smijao sam se talijanima na šlampavoj elektronici al da se ovo može dogoditi jednom japancu, ne bi nikad ni u snu pomislio :thumbdown:

Ja evo ne znam da je nekome na DL riknuo regler. Bilo je raznih "krivih" dijagnoza, ali uvijek je bilo nešto drugo....npr namotaji ili magneti, ali regler ne :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Patak

Citat: agolac  u Travanj 15, 2019, 23:58:35
Ja evo ne znam da je nekome na DL riknuo regler. Bilo je raznih "krivih" dijagnoza, ali uvijek je bilo nešto drugo....npr namotaji ili magneti, ali regler ne :buahaha:

Strom je savršen motor :thumbup:. Referirao sam na DRZ, susjedu na gsx/r 3 komada riknula

Danijel 23

 :vino:



Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk