2019 Forumski susret Medulin, Istra

Autor Black Betty, Prosinac 11, 2018, 21:47:52

« natrag - naprijed »

zander

Stigli kuci bez kise, 750km...ipak skitali po Istri Porec Rovinj  :) i ostalo ...predivno je bilo sve, ali sve lepo kratko traje :smijeh:....sretno svima u putu! :thumbup:

Domacini bili na level 10/10 sto se svega tice, i mi im se zahvaljujemo na trudu i radu! :thumbup: :beer:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Dinko


Mi stigli još popodne (ali sam naravno morao prvo oprati motor  :smijeh: )
Puno poznatih dragih ljudi (i par novih) uljepšalo nam je ovaj vikend!
Hvala organizatorima na trudu  :thumbup: (posebno na vrhunskoj logistici na vožnji do Rovinja - stvarno profesionalno  :bravo: )

Osy

Betty % Co hvala na svemu, bilo je lijepo. Stigli u Velu Luku oko 21 sat. Zasada 1100 km na satu :thumbup:

Black Betty

Dragi forumaši...

Izrazito mi je bilo drago vas ugostit,nadam se da je put prošao onako kako ste zamislili za dole i gore.
Što se tiće propusta u organizaciji znali smo da če bit određenih nedostataka al smo ih pokušali svest na najmanji mogući minimum,puno forumaša me pitalo za muziku al to nije bilo moguće izorganizirat,iz razloga tog i tog i onog...

Sudjelovao je 152 sudionika,oni koji misle da je nešto išlo po krivu mogu mi se slobodno javit pa da ispravimo greške.

Zahvaljujem se svima i vidimo se....
Prepostavka je majka zajeba

Borko

152... :bravo: Valjda će se i moja malenkost pridružit na idućem susretu.  :blato:

Dadi

Odlična izvedba, čestitam organizatorima. Nakon Martinove rakije čini mi se da je bilo puno više naroda




Martine, samo malo slabiju vatru, onda kazan neće uvatit.



Patišpanja
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

Ponti

Citat: Lavandić  u Svibanj 26, 2019, 21:07:42
I ja sam stigao na svoje odredište, Lindau am Bodensee. 735 km, 11 i nešto sati mi je trebalo.

I ovdje u Lindau se ne možeš riješiti Pontija.



Edit: bez kapi kiše, jedino se temperatura kretala od 12 - 25 C.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Pozdravi mi rođaka, ima nas po cijelom dojčlandu  :smijeh:

gogs

Čestitam organizatorima na trudu   :bravo: , vožnja super, ručak bogovski i na super lokaciji.....al muzika jest nedostajala u subotu i to je šteta.

Generalno meni je bilo super, provozao sam se, vidio stare prijatelje, popio, pojeo.....štaš više. 

:beer: :gimme5:

Bobi

Pod iskusnim vodstvom svjetskog navigatora, Osy, ponti i ja, s ljepsim polovicama, uz par sati kisne voznje, sinoc stigli u VL. Hvala svima na druzenju, i organizatorima na trudu i kremi za hemoroide. Aplicirano.

Stjepko


indian

 Odlična lokacija, vesela Ekipa, i dobro vrijeme.. Čovijek poželi ponovo..  :vino:
Mi smo sretno stigli doma..  :moto2:
Pozdravljaju vas indian+ci 

Defendglory

Apsolutno odlično iskustvo te se veselimo budućem druženju i vožnjama...upoznali smo hrpu kvalitetnih ljudi, bili na super vožnjama i dobroj klopi.. ma sve je bilo tip top ;) ..još jednom hvala svima na izrazitoj susretljivosti ..def nisam pogriješio niti s forumom niti s motorom :) ..vidimo se i čujemo ;) pozz svima  :beer:

Ponti

Citat: Defendglory  u Svibanj 27, 2019, 10:17:22
Apsolutno odlično iskustvo te se veselimo budućem druženju i vožnjama...upoznali smo hrpu kvalitetnih ljudi, bili na super vožnjama i dobroj klopi.. ma sve je bilo tip top ;) ..još jednom hvala svima na izrazitoj susretljivosti ..def nisam pogriješio niti s forumom niti s motorom :) ..vidimo se i čujemo ;) pozz svima  :beer:

Bravo, drago mi je da ti se sviđa.... ali nisi vidio naše pravo lice, svi smo mi glumili zbog vas novih kako smo dobri i fini.   :buahaha:

munja

Citat: Ponti  u Svibanj 27, 2019, 13:23:46
Bravo, drago mi je da ti se sviđa.... ali nisi vidio naše pravo lice, svi smo mi glumili zbog vas novih kako smo dobri i fini.   :buahaha:
Nije mene upoznao,ha ha

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk


gogs

Citat: munja  u Svibanj 27, 2019, 13:41:05
Nije mene upoznao,ha ha

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk

A tek Mireka u "elementu"  :smijeh: :smijeh: :smijeh: