2019 Forumski susret Medulin, Istra

Autor Black Betty, Prosinac 11, 2018, 21:47:52

« natrag - naprijed »

Black Betty

Dragi moji prijatelji!

Danas sam bio na finalnom dogovoru za naš susret i situacija je sljedeća.

Susret se održava 24-26.05.2019 Kampu Kažela,Medulin,Croatia,Eu,Planeta zemlja.

U kampu je ostalo još malo mjesta jer se kamp puni preko on line bookinga.,ostalo je 10 malih studia( apartmani sa 3 ležaja), i 25 velikih apartmana za 4-5 osoba.
Moram napomenuti da veliki apartmani imaju dvije zasebne sobe a zajednički wc, dnevni, kuhinju i terasu.
Ja sam rezervirao 10 malih apartmana i 25 velikih, to je za cca 110-120 osoba.

Cijena apartmana po danu je 517,50 kn za apartman za 4-5 osoba
Cijena apartmana po danu je 420,00 kn za apartman za 2-3 osobe
Cijena doručka i večere po osobi je 120.00 kn po danu

Boravišna pristojba je 8 kn po osobi po danu.

Do 07.01 2019 imam rok da uplatim avans od 20%
I da prtuedam listu gostiju.


U Subotu je zajednički ručak u restoranu Škuža u Pješčanoj uvali. Meni dogovaram poslije nove godine(cijena ručka če bit poznata na vrijeme). Cuga nije uključena u cijenu.

Cijena ručka u subotu je 110,00 kn po osobi te uključuje:
Svinjsko pečenje
Pekarski krompir
Fuži sa dva umaka
Salata
Piće na stolu: Vino, piva, sok

Što se tiče majica i one če bit Al njih čete preuzeti na susretu i na licu mjesta platit. Cijena majice je 40 kn

Što se tiče prijava od vas se traži sljedeče:
Napisat puno ime i prezime i nick
Na moj račun uplatit 20% od iznosa
Napisat tko je sa kime u apartmanu

Kako budu stizale prijave i uplate ja šaljem dalje u rezervacije
Prilikom dolaska na recepciju ja ču vas dočekat i srediti čemo račune i situaciju vezanu za uplatu za vaše apartmane.
Moram napomenut da če plaćanje bit isključivo u Kunama i gotovinom....
Prijavljeni smo kao grupa i tako se mora izvršit uplata....

Ovo su cijene za grupe i za to mora bit jedna osoba odgovorna i ta osoba mora sve odrađivat što se tiče financija.
Ako se ide samostalno drukčija je cijena.

Moj broj je 091 26 07 120
Preko wibera, whats up-a možemo dogovarati detalje za plaćanje i ostalo.


Primjer troškova za 4 osobe u A4 apartmanu za 4 osobe:

Apartman za 4-5 osoba je 517,50.kn/noćenju 
Dva noćenja su dakle 1035,00 kn

Doručak - večera je 120,00 kn po danu te jednu osobu u dva dana to košta 240,00 kn

Kad podijelio cijenu apartmana sa osobama izlazi

1035/4 osobe=258,75 kn po osobi

Kad zbrojimo sve troškove to ispada:
258,75 kn (apartman)+240 kn(doručak i večera)=498,75 po osobi za cijeli vikend apartman i hrana

Za one koji bi htjeli biti sami s ženom a misle da im je A4 previše velik i preskup, samo za usporedbu:

2 osobe u A2 apartmanima = 1320 kn za cijeli vikend
2 osobe koje su u A4 apartmanu sami = 1515 kn za cijeli vikend.

Jeftinije prolazi jedino ekipa koja na 4/5 dijelova dijele Apartmane. Oni koji su u A2, slobodno mogu biti i u A4, nije velika razlika.

Plan za subotu

Plan za Subotu su 3 rute na koje ćete svi imati mogućnost prijave, da ih znamo precizno organizirati.

Prva ruta će biti najkraća i ta grupa će moći najviše spavati te uz kratku vožnju doći do restorana.

Druga ruta će biti duža i obuhvatiti će nešto veći dio Istre.

Treća ruta će biti najduža i ona je za one koji žele obići najveći dio Istre u mogućem vremenu te će ta grupa kretati najranije ujutro. Rezervari moraju biti napunjeni i nikoga se ne čeka.

4. opcija je za one koji se neće nigdje micati iz kampa te će ili krenuti svojom osobnom rutom ili će jednostavno biti u kampu i odmarati. Ručak u subotu je predviđen za 14h te će sve tri rute biti prilagođene tome da konvergiraju u restoranu u to vrijeme.

U slučaju da se za pojedinu rutu iskaže velik interes, ona će biti organizirana na način da će manje grupe kretati u kraćim razmacima s ciljem da ne stvaramo gužve po cestama. Ako za neke od te tri rute uopće ne bude interesa, opet ćemo se prilagoditi te ih jednostavno ukinuti i fokusirati se na rute za koje postoji interes. No, sve rute će biti organizirane ako za njih bude interesa.

Rute će pratiti organizacijaski tim s jednim vozačem ispred koji vodi te jednim vozačem na začelju koji pazi da nema gubljenja. S obzirom da će grupe biti dovoljno velike te smo svi s ženama, nema nikakve jurnjave. Grupe za jurnjavu će se same organizirati. Ovo će biti turističke vožnje.

Rute će biti stavljene na forum i u Garmin obliku za one koji se žele sami organizirati iz bilo kojeg spomenutog ili nespomenutog razloga.

Detalji svih ruta će biti poznati ubrzo, čim ih konačno definiramo. S obzirom da smo mi tu "domaći", ideja je da uguramo što više zanimljivosti u zadano vremensko razdoblje do kada moramo biti na ručku.

GLASAJTE O IZLETU http://vstrom-klv.eu/index.php/topic,1429.msg93259.html#msg93259

Majice....cijena 40 kn
Gogs je kralj  :beer:



Trenutno stanje...






Ruta 1
Trajanje 1:58h

Medulin - Vrsar - Pješčana Uvala

Gubljenje u Vrsaru, kafenisanje itd.

Ruta 1 Google maps link



Vrsar:



Ruta 2
Trajanje:2:58h

Medulin - Rabac - Gračišće - Rovinj - Pješčana uvala

Gubljenje i kafenisanje u Rabcu i Rovinju

Ruta 2 Google maps link



Rovinj:



Ruta 3
Trajanje:4:11h

Medulin - Labin - Gračišće - Buzet - Grožnjan - Novigrad - Pješčana uvala.

Kafenisanje i fotkanje u Grožnjanu sve ostalo iron butt.

Ruta 3 Google maps link



Grožnjan (kafenisanje):




Prepostavka je majka zajeba

Black Betty

Dakle ovako

Apartman sa doručkom i večerom za 4 osobe dolazi 1995,00 kn



Apartman sa doručkom i večerom za 2 osobe dolazi 1320,00 kn


Cijene su za vikend aranžman.
Prepostavka je majka zajeba

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Osy

A gdje da uplatimo, daj neki račun, kako si to mislio?

agolac

Znači, RTFM.
Stavite ovdje prijavu ali za broj računa pošaljite Black Bettyu poruku. Nije u redu da mu broj računa bude javan pa da ga netko naguzi  :-\
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Martin

6. Martin Debeljak, Martin, nemam pojma s kim ću u VELIKI apartman, kad pošalješ IBAN uplatim 20%  :-*
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Sparky

Može li se na PayPal uplatiti?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk


gogs

Citat: Sparky  u Prosinac 13, 2018, 08:49:49
Može li se na PayPal uplatiti?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Ako ne može.....uplatim ja za tebe.  :beer:

beli

7. Be & Li   (2kreveta,uplatiću majke mi, čim saznam podatke....)

malo kasnije, oko 18:40 ...: uplatio !
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Black Betty

Ostala još dva A-2 apartmana, nakon toga idu kombinacije, Al sutra zovem dal mogu isčeprkat još koji mali apartman
Prepostavka je majka zajeba

Black Betty

I lijepo bi molio da se NE DIJELI OKOLO MOJ IBAN Broj, imate moj broj mobitela koji piše na početku i slobodno mi pišite poruke.

Zahvaljujem se......
Prepostavka je majka zajeba

agolac

Trenutno stanje pa da se vidi i vizualno tko gdje. Slobodno se dogovarajte i za mix. gdje je slobodno...

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Black Betty

Napomena za osobe koje idu u A-4, kad vas je više nek jedna osoba bude zadužena za plaćanje. Vi ćete se lako poslije obračunat

I radno vrijeme je do 24:00 ilitiga po noći
Prepostavka je majka zajeba

Lavandić

Piši mene i Joke jedan taj A2. Platim danas. S tim ako povedem kakovo drvo Kapetan seli kod nekog u A4

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


tibertov

Može u krevet sa Sukiem i Đaniem  :ebudale: