Kompresor ili pumpa

Autor Danijel 23, Prosinac 22, 2018, 18:30:33

« natrag - naprijed »

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Osy

Ovakvog imam ja već godinama. Stoji u koferu i pomogao je dosta puta, na zadnje kad smo bili na turi po Srbiji i dopumpao gumu na Saxijevom Stromu. Odlična stvar za male pare. Kupio ga za 150 kuna. Evo u oglasu
https://www.njuskalo.hr/ostali-autodijelovi/kompresor-auto-vw-audi-seat-skoda-oglas-23421713

gogs

Citat: fatboy  u Prosinac 23, 2018, 10:19:53
Nemam nosace bocnih Gogs...

Okej.....ako nekom drugome treba tuba nek se javi.

zare

Citat: gogs  u Prosinac 23, 2018, 08:55:52
Opet nemam "normalne" kofere a neću ih nikad ni imati  :bzvz:

...zato me i brine kud s priborom kad se krene na put. Sad sam izgubio još i prostor pod sicem i tubu.  ( koju btw poklanjam nekome ko ima staru kenju s givi nosačima bočnih kofera.....fatboy?)
Majstore, ja sam si je prebacio sa starog na somaru, istina sad imam HB nosače
Šogor mi na somari ima kofere kao i ti i znam da je gledao moju tubu i nešto prilagodio da mu paše, nožda bi mogao i ti

Ćoso

Tuba je super [emoji1303]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

agolac

Citat: keko  u Prosinac 22, 2018, 20:54:46
..javi kad počneš da na vrijeme nazovem hitnu  :)

S obzirom da se ne javlja s rezultatima, predpostavljam da si morao zvati hitnu? :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

gogs

Citat: zare  u Prosinac 23, 2018, 13:12:34
Majstore, ja sam si je prebacio sa starog na somaru, istina sad imam HB nosače
Šogor mi na somari ima kofere kao i ti i znam da je gledao moju tubu i nešto prilagodio da mu paše, nožda bi mogao i ti

Ma nix....ne sviđa mi se na novi motor to staviti. Ni ovaj prijedlog od agolca ne lajkam. 
Šta stane stane.....za ostalo je tu Master Card.  :)

keko

Citat: gogs  u Prosinac 23, 2018, 19:14:31
Ma nix....ne sviđa mi se na novi motor to staviti. Ni ovaj prijedlog od agolca ne lajkam. 
Šta stane stane.....za ostalo je tu Master Card.  :)
..pa jesil vidio kod mene givi toolbox, to ti je rješenje
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

gogs

Citat: keko  u Prosinac 23, 2018, 19:17:00
..pa jesil vidio kod mene givi toolbox, to ti je rješenje

Nemam ja givi nosače....ja imam oriđiđi bocne  kofere. Nema se kamo s toolboxom

keko

Citat: gogs  u Prosinac 23, 2018, 19:19:44
Nemam ja givi nosače....ja imam oriđiđi bocne  kofere. Nema se kamo s toolboxom
..e jeb ga onda   :)
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Danijel 23

Ne brinite kolege, žif sam! Nije mi dala supruga da idem pumpat praznu gumu u garažu.  :huh:  Budem probo doma na XTejki mada je tamo zadnja 110. U biti pumpu sam i kupio za OFF vožnju, a za ON vožnju koristim VISA kartcu jer su tamo šlauf-los gume i pumpa ne momaže.

agolac

Citat: Danijel 23  u Prosinac 23, 2018, 20:14:22
Ne brinite kolege, žif sam! Nije mi dala supruga da idem pumpat praznu gumu u garažu.  :huh:  Budem probo doma na XTejki mada je tamo zadnja 110. U biti pumpu sam i kupio za OFF vožnju, a za ON vožnju koristim VISA kartcu jer su tamo šlauf-los gume i pumpa ne momaže.

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

Citat: agolac  u Prosinac 23, 2018, 20:40:50

:thumbup: Može kod auti, ali na pravom motoru razletili bi se oni federi koji drže auspuh-cijevi-top na hrpi!  :smijeh:

Patak

Imam ovaj mali airman iz louisa :thumbup:, stao mi je ispod sjedala kod cestovnih motora ...sada na DRZ ne stane i kupio sam mini pumpu. Složio sam u tool box set za  krpanje guma; flekice, ljepilo, profi pumpa za bicike, montirači, desetak vezica, žice, osigurači, ...sve skupa 1.5 kg :ooda:     

Ćoso