Mitas E-08

Autor jures, Siječanj 02, 2019, 15:56:26

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Citat: zorro  u Siječanj 12, 2019, 16:37:28
Nemaš pojma  :bzvz: ..ovakvu nisi imao  :P
Evo ti pa pogledaj da je homologirana za cestu  :ooda: ..Markan je ima na DR-u i napravio je skoro 2 soma km. i još je ko nova
BTW. jebeš enduro motor kojim se voziš po autoputu i magistrali 500 km  :thumbdown:

https://www.autogume.hr/cijene-moto-guma/guma-za-motor-mitas-120-90---18-71r-ef-07-super-r-tt/951f3f3462beae6337acb406b4c98101?fbclid=IwAR0D99QxaMR_cLJ9sZwWS5hNqR1yfnnqTve8UvaCZkaBmE9NtFqMdRPCAvA
......"ENDURO - guma za sve vrste terena sa FIM homologacijom za cestovnu upotrebu"......
FIM homologacija je samo za EU, ne vredi za RH!

zorro

Citat: Danijel 23  u Siječanj 12, 2019, 16:45:39

FIM homologacija je samo za EU, ne vredi za RH!
..ma ja..zaboravih..mi smo u Bangladešu, a ne u EU  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Citat: zorro  u Siječanj 12, 2019, 16:48:31
..ma ja..zaboravih..mi smo u Bangladešu, a ne u EU  :bzvz:
Nažalost je istina. Pogledaj si samo šipinge renomiranih trgovina di je stavila RH.  :thumbdown:

zorro

Citat: Danijel 23  u Siječanj 12, 2019, 17:02:15
Nažalost je istina. Pogledaj si samo šipinge renomiranih trgovina di je stavila RH.  :thumbdown:
To nema veze s tim ..zadnjih godina se upravo ispravljaju te "nepravde"
Kad je Markan uvozio motor pitao sam Sinišu iz Noveme može li biti kakvih problema ?
Rekao mi je: ..sve što je ikada bilo regano u EU i ako je u istoj nešto homologirano..samim tim je i u HR ..tak da  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Citat: zorro  u Siječanj 12, 2019, 16:37:28
Nemaš pojma  :bzvz: ..ovakvu nisi imao  :P
Evo ti pa pogledaj da je homologirana za cestu  :ooda: ..Markan je ima na DR-u i napravio je skoro 2 soma km. i još je ko nova
BTW. jebeš enduro motor kojim se voziš po autoputu i magistrali 500 km  :thumbdown:

https://www.autogume.hr/cijene-moto-guma/guma-za-motor-mitas-120-90---18-71r-ef-07-super-r-tt/951f3f3462beae6337acb406b4c98101?fbclid=IwAR0D99QxaMR_cLJ9sZwWS5hNqR1yfnnqTve8UvaCZkaBmE9NtFqMdRPCAvA

Ovo sam potrošio pretprošle sezone, prošlu nisam ni stigao slikati :P. BTW. u tome je poanta enduro motora :ooda:, kad ga budem stavio u kombi/prikolicu i otišao negdje zabrinuti ću se :tongue:...

zorro

Citat: Patak  u Siječanj 12, 2019, 19:34:20
Ovo sam potrošio pretprošle sezone, prošlu nisam ni stigao slikati :P. BTW. u tome je poanta enduro motora :ooda:, kad ga budem stavio u kombi/prikolicu i otišao negdje zabrinuti ću se :tongue:...
Ne znam ja koju si ti stavio prošle godine..ja ti velim da EF-07 nisi garant  :tongue:
2. Stvar ..poanta enduro motora je doći do nekog cilja što više makadamom..šumom ili okolnim/lokalnim putevima..a ne autoputom  :ebudale:
Ak se već ne može tako..onda se stavlja u kombi/prikolicu..kao što rade svi normalni ljudi/enduraši  :blato:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Citat: zorro  u Siječanj 12, 2019, 19:41:29
Ne znam ja koju si ti stavio prošle godine..ja ti velim da EF-07 nisi garant  :tongue:
2. Stvar ..poanta enduro motora je doći do nekog cilja što više makadamom..šumom ili okolnim/lokalnim putevima..a ne autoputom  :ebudale:
Ak se već ne može tako..onda se stavlja u kombi/prikolicu..kao što rade svi normalni ljudi/enduraši  :blato:

Sigurno jesam 754, C-02... :ooda: I dost meni više mitas-a!

Ono što sam primjetio unazad par godina, na druženjima enduraša da samo "Dedice dolaze" s motorima na prikolici/kombiju :smijeh:

Ponti


zorro

Citat: Patak  u Siječanj 12, 2019, 19:55:41
Sigurno jesam 754, C-02...
Ne brkaj pojmove..EF-07 je nešto drugo..to nije cross guma ..i kak rekoh..homologirana za cestu
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

                                                          :kokice:


Kierran

Teška krava i ... jesu li ovo cestovne gume? Loša ideja.

Bagy

Citat: Kierran  u Siječanj 15, 2019, 09:57:04
Teška krava i ... jesu li ovo cestovne gume? Loša ideja.

I onda tu sramotu još objavljuje na Yubi-tubi! E, to mi nije jasno! :buahaha:
mob: 095/573-6874

Ponti

Citat: Bagy  u Siječanj 15, 2019, 10:51:18
I onda tu sramotu još objavljuje na Yubi-tubi! E, to mi nije jasno! :buahaha:

On misli da je junak ..... jer ima GS-a  :smijeh:

Danijel 23

Kako izgledaju šare prednjih guma raznih namjena. Sve je ista filozofija "strelice"...da prilikom kočenja izbacva vodu...blato...













Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk