Aplikacija za izradu moto rute

Autor Bagy, Siječanj 03, 2019, 07:28:12

« natrag - naprijed »

Bagy

S kojim programom/aplikacijom izrađujete moto rute na PC-u?

Google maps dopušta kreiranje samo 10 točaka...  :misli: Prijedlog za nešto slično, ali s većom slobodom izbora?
mob: 095/573-6874

Black Betty

Prepostavka je majka zajeba

zare

Nikad nemam detaljno isplanirano putovanje, osnove znam kud hoću, pa par puta dnevno ukucam cilj

Danijel 23

Citat: Bagy  u Siječanj 03, 2019, 07:28:12
S kojim programom/aplikacijom izrađujete moto rute na PC-u?

Google maps dopušta kreiranje samo 10 točaka...  :misli: Prijedlog za nešto slično, ali s većom slobodom izbora?
Mislim da bi na ovo pitanje najbolje odgovorio Brum. On je fakat picajlza za izradu plana rute...na PCu....na suho-papiru....i leteće-navigacijom.

zorro

Pa šta će ti više od 10 točaka  :huh:
Napravi više ruta..za svaki dan po jednu..i ako ti u jednom danu treba više od 10 točaka..onda ga jebi
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Špoki

Ako ti je malo 10 točaka a ne stane više pitaj seljaka, a on sigurno zna mađarski i pomoći će ti :smijeh:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Patak

Viewranger.com, instaliraš aplikaciju na mobu te se registriraš, na web sučelju radiš rutu...


zorro

Citat: Patak  u Siječanj 03, 2019, 08:21:20
Viewranger.com, instaliraš aplikaciju na mobu te se registriraš, na web sučelju radiš rutu...
kud baš tu  :bzvz:
Ta navigacija je ok za šumu-terene ..mada je meni osmand bolja
Međutim..treba reći ljudima koja je mana te Viewranger..a to je da se gasi kak i displej na mob. ovisno kak je naštimano vremenski na samom mob. i nikak se ne može napraviti da je aplikacija cijelo vrijeme otvorena/aktivna kao kod drugih navigacija..znači non-stop moraš paliti mob.  :thumbdown:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

Znam da Sygic ima po novome opciju planiranja i slanja na mob, međutim ne znam da li postoje ograničenja (https://www.sygic.com/blog/2018/web-route-planner-plan-your-routes-in-smarter-ways)



Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zvenjak

Citat: Bagy  u Siječanj 03, 2019, 07:28:12
Google maps dopušta kreiranje samo 10 točaka..... Prijedlog za nešto slično, ali s većom slobodom izbora?
ispravak netočnog navoda. google maps dozvoljava kreiranje praktično neograničeni broj točaka.
pošalji email na pm pa ću ti poslati link na par kreiranih ruta  ;)

Patak

Citat: zorro  u Siječanj 03, 2019, 08:39:22
kud baš tu  :bzvz:
Ta navigacija je ok za šumu-terene ..mada je meni osmand bolja
Međutim..treba reći ljudima koja je mana te Viewranger..a to je da se gasi kak i displej na mob. ovisno kak je naštimano vremenski na samom mob. i nikak se ne može napraviti da je aplikacija cijelo vrijeme otvorena/aktivna kao kod drugih navigacija..znači non-stop moraš paliti mob.  :thumbdown:

Nemam mob s baterijom od 10.000 mAh tako da mi je stalno na napajanju i nemam tih problema.

Osmand je ok, iako ima par mana...

Patak

Citat: zvenjak  u Siječanj 03, 2019, 11:07:09
ispravak netočnog navoda. google maps dozvoljava kreiranje praktično neograničeni broj točaka.
pošalji email na pm pa ću ti poslati link na par kreiranih ruta  ;)

To nešt novo? Znam ako želiš hrpu točaka da moraš platiti googlu.

jures

https://www.myrouteapp.com/

Šalje rutu u garmina, tom toma....gdje očeš

ja inače koristim Tom Tom drive, koji se synca putem weba na TomTomrider550, ali radim rute i u Myrouteapp
Bio lud, i prodao Stroma

Ponti

Citat: jures  u Siječanj 16, 2019, 12:43:10
https://www.myrouteapp.com/

Šalje rutu u garmina, tom toma....gdje očeš

ja inače koristim Tom Tom drive, koji se synca putem weba na TomTomrider550, ali radim rute i u Myrouteapp

Nađi nešto tako ali da je besplatno  :)

jures

Citat: Ponti  u Siječanj 16, 2019, 12:45:42
Nađi nešto tako ali da je besplatno  :)
Več dve godine upotrebljujem besplatno, sa registracijom dobijes open street maps - i to je dovoljno. Bez veze platiti da imaš google maps. Ne treba.
Bio lud, i prodao Stroma