Mi bili đir

Autor Black Betty, Srpanj 31, 2017, 16:08:56

« natrag - naprijed »

Black Betty

U Petak 07.07 smo se trebali nač da krenemo na rutu u 07 :00,krenuli smo u 07:06,bilo nam je super.






Gledali i spomenike




A kad vidiš da čelavac ulazi u brijačku radnju i kaže brijanje i šišanje vidio si sve u životu




Dakle kako je bila lijepa priroda ,blejiš okolo i uletiš uvijek u neko sranje...




A kako smo trebali i spavat našli si smještaj po pricipu ,čuo sam,tamo je dobro,idite tamo.
A kako se zna da korisnici motora spavaju samo u hotelima i vrhunskim smještajima,tako smo i odradili...




I vrhunski spa imali



Obavezno tražili čuvanu garažu,snimano dvorište,na što smo dobili odgovor da susjedi uvjek prate iza zavjesa što se dešava,tako da smo bili mirni...

Kad smo išli na večeru il na piče uvijek se našao slobodan stol i čak nam nisu htjeli naplatit svaki put



...gostoljubivi neki ljudi ,nema šta...

I da završimo naš putopis sa jednom slikom konobarice-vlasnice koja nam se pridružila na čašici razgovora,kad je čula od kud smo odma se htjela ženit...




Nakon stručnog buđenja i podosta galamljenja vozimo dalje po Garmin navigaciji,a njoj se vjeruje...




....ma ima toga još al se pogubili pa u skladu sa vožnjom tako se i piše...

A kako garmin ne laže i mi ga vjerno slušamo odradili đir po cesti amo tamo i nazad vamo pa okolo nazad.




Nakon vračanja na asfalt našli restoran da se okrijepimo i da možemo nastavit dalje,situacija poslje ručka...




Pih,da sreče,na +39 i +41 molili smo ljude da zaliju i nas dok su zaljevali cviče.....
Ostatak dana smo proveli u vožni i niš zanimljivoga se nije desilo,osim nekog struganja po asfaltu(bio je previsok)...




I da završimo našu sagu putovanja,zadnji dan spremanje i gas prema Puli i Rijeci,krenuli u 07:23 i stigli u Pu u 21:34.
A kakvo je to putovanje bez fušanja po cesti pa i to odradili.
Bilo nas 11 motora ,vjerovatno smo prekršili sve zakone koje postoje,bilo prometne bilo moralne bilo ljudske,uglavnom mi se lijepo proveli i več pao dogovor da ubrzo osvajamo Alpe...

Prepostavka je majka zajeba

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Black Betty

Prepostavka je majka zajeba

zorro

..e sad da su se još mogli i komentari prebacit..al znam da to nemre..jebga..a u biti..nije ni bilo niš pametnih komentara..možda eventualno Pontijev  :shhh: ..al sumnjam  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Srpanj 31, 2017, 18:00:32
..e sad da su se još mogli i komentari prebacit..al znam da to nemre..jebga..a u biti..nije ni bilo niš pametnih komentara..možda eventualno Pontijev  :shhh: ..al sumnjam  :smijeh:

:what: ... još uvijek sumnjaš u mene    :tongue:

Mrki

Agolac je sigurno mislio sada kada bude morao 100 slika i par strana teksta prebacivati.. :D

zorro

..l sumnjam da je ova cesta u Slavoniji..znao bi garant  :shhh:

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: zorro  u Srpanj 31, 2017, 20:59:24
..l sumnjam da je ova cesta u Slavoniji..znao bi garant  :shhh:



Ova cesta mi izgleda kao aerodrom za male avione  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Macak

Cesta od Čigoća do Hrvatske Kostajnice,,,,je ista takva  :)
Glupe žene podižu glas a pametne noge
Bolje popiti sa Alzheimerom nego proliti sa Parkinsom
0981890220

zorro

Citat: gianni  u Srpanj 31, 2017, 21:18:32
Željava
iak nisam bio tamo..po fotkama koje sam gledao na forumu..nekak mi se parilo da bi moglo biti tamo..međutim..zbunjuje me to što se nešto šuška da je bio na ovom điru uSlavoniji  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Srpanj 31, 2017, 21:21:54
iak nisam bio tamo..po fotkama koje sam gledao na forumu..nekak mi se parilo da bi moglo biti tamo..međutim..zbunjuje me to što se nešto šuška da je bio na ovom điru uSlavoniji  :)

Ma, koja Slavonija ... bili su uBosni  :)
Pogledaj spa i "gas".

Belajboy

Samo jednom se zivi