Canbus

Autor VUCIBATINA, Siječanj 16, 2019, 09:57:52

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Citat: Ponti  u Siječanj 16, 2019, 14:01:49
Baš tako ... meni je garmin direkt na aku bez ikakvog prekidača. I taj fuckin gps koji me inače živcira, mi je samo za naći adresu u nekom gradu.
Je, trafo ili ti punjač glumi kondič. Napunjen al ne cica.

Ponti

Na bemweju ili navigator ili mobitel. Sve ostalo će pokvariti motor  :smijeh:

Saxi

Citat: Ponti  u Siječanj 16, 2019, 15:09:31
Na bemweju ili navigator ili mobitel. Sve ostalo će pokvariti motor  :smijeh:
i nemoj neko da pomisli da su Osy i Vucibatina štetočine, GSA je kriv jer tu nista ne smeš dirat jer je sve na staklenim nogama, a isti najduže traje i zadovoljstva pruža kad se jaše na klocnama u garazi [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji8]


agolac

U šta si se ti samo uvalia. Nisi imao tih problema s Stromićem  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

VUCIBATINA

To sam i narucija. Znaci spojeno orginal bez brljanja po instalacijama za 2 minute.

E strom je bija blazen, na bmw se nista nezna niti se sto more saznati. Za ovaj konektor bi svi tribali znati, pa nije vrag da smo ja i jos neki amer jedini sto zelimo nesto spojiti na njega. Od cilog interneta 1 post di se spominje taj konektor i to neobjasnjeno skroz
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Danijel 23

Citat: agolac  u Siječanj 16, 2019, 19:31:04
U šta si se ti samo uvalia. Nisi imao tih problema s Stromićem  :buahaha:z
Ma nema ni tu problema...American na sunce i sve je riješivo!  ;)

tibertov

Sve mozes ovdje saznat za to drlo...evo ja bi ti rekao za konektor.

Ćoso

Citat: Ćoso  u Siječanj 16, 2019, 10:58:34
Što si kemijao, kemijao si  :-X
Sve sam ti rekao...


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Danijel 23

Citat: Ćoso  u Siječanj 16, 2019, 20:27:25
Sve sam ti rekao...


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
Nije istina. Može se isto ko na Stromu zaobič Canbus. Kupiš od Bojana onu razvodnu kutiju i zidaš kaj hočeš od potrošača na "starinski" način.....+i-  il obratno!

Mrki

E i pitanje je dali će ti canbus prepoznati da je riječ o navigaciji koja nije original BMW a spojena na taj konektor, pa ti svejedno praviti problem :)



VUCIBATINA

Netriba mi to, bar zasad ne mislim staviti nista osim navigacije i uticnice koja ce ici direkt s akomulatora.
Motor nema sto nema tako da nista netriba dodavati.
Navigaciju cu preko onoga konektora spojiti a ako bude pizdilo ide i ina direktno i problem rjesen
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

zorro

Citat: VUCIBATINA  u Siječanj 17, 2019, 09:12:55
Netriba mi to, bar zasad ne mislim staviti nista osim navigacije i uticnice koja ce ici direkt s akomulatora.
Motor nema sto nema tako da nista netriba dodavati.
Navigaciju cu preko onoga konektora spojiti a ako bude pizdilo ide i ina direktno i problem rjesen
:bravo:  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: