Canbus

Autor VUCIBATINA, Siječanj 16, 2019, 09:57:52

« natrag - naprijed »

VUCIBATINA

Stiga konektor,  spojeno za 2 minute i pali se s motorom,  ali se gasi tek nakon 20min nakon sto se motor ugasi. Vise manje ok. Volija bi da se odma gasi al i ovako nije  lose
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

keko

Citat: VUCIBATINA  u Siječanj 24, 2019, 15:43:20
Stiga konektor,  spojeno za 2 minute i pali se s motorom,  ali se gasi tek nakon 20min nakon sto se motor ugasi. Vise manje ok. Volija bi da se odma gasi al i ovako nije  lose
.. ? ? ?
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Ćoso

Više manje ok ...[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

VUCIBATINA

Negdi san cita da canbus sam gasi taj konektor nakon nekog vremena al san mislija da se radi o minuti a ne 20
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Neven

Imam isto složenu instalaciju samo za punjenje mobitela, taj konektor gubi napajanje nakon otprilike 30 sekundi poslije isključenja kontakta.

Danijel 23

Zavisi kak se sprogramira.

Neven

I moj je lc, a ovaj je zracnjak.
Možda je zbog toga drugačije.

damjandugi

Citat: VUCIBATINA  u Siječanj 24, 2019, 15:43:20
Stiga konektor,  spojeno za 2 minute i pali se s motorom,  ali se gasi tek nakon 20min nakon sto se motor ugasi. Vise manje ok. Volija bi da se odma gasi al i ovako nije  lose

Meni se je ugasilo nakon 1 minute.

Si siguran?? :misli:

VUCIBATINA

Jesan tocno 20 min mi triba, zasto neman pojma.
Jel ima jos koji konektor mozda da nisan u krivog usteka?
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

VUCIBATINA

Jutros se ugasija nakon 20min a sad 3 puta nakon minutu??
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Danijel 23

Citat: VUCIBATINA  u Siječanj 25, 2019, 07:17:35
Jutros se ugasija nakon 20min a sad 3 puta nakon minutu??
To je normalno....sve ti ovisi o temp.  ulja.

beli

.... imaj na umu 'Borovo' gumu

VUCIBATINA

neznam kakve bi veze tribala imati temperatura mašine s konektorom navigacije.
jučer kad sam prvi put ušteka navigacija se ugasila nakon 20 minuta(na hladnu mašinu),
jutros se ugasila nakon 20 minuta (na toplu mašinu)

i svako gašenje motora posli (na toplu mašinu,mislim 3 ili 4 gašenja) se ugasila nakon minute
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

damjandugi

Barem kod mene nije imalo nikakve veze sa temperaturom,izgledom,dobrom voljom i ostalim glupostim.Kad je minuta prošla + ili - par sekundi sve se ugasilo.
Upotrebio sam dvije žute žice od tri.

damjandugi

Citat: beli  u Siječanj 25, 2019, 07:57:32
jel ima ovo uopće, barem malo, bilo kakve veze s temom ?

https://www.wunderlich.de/shop/en/bmw-r-serie/r-1200-gs-lc/elektrik-beleuchtung/stecker-steckdosen/optimate-double-usb-connector-45010-802.html

Koliko se sječam utičnica ostaje brez napona kad gasiš motor.Tak da ne znam kako da može da radi još tri sata odnosno dok ne pade napon na 50%.

Mene više bi zanimalo,da li je utičnica 1A ili sta obe svaka po 2,1 A.Jer morajo biti 2,1A inače ti se naprave više prazne nego pune.

Ja bi radije uzeo nešto slično tome,odnosno ja za sebe sam več naručio nešto slično.