Power Commander V

Autor pikas, Siječanj 16, 2019, 10:50:20

« natrag - naprijed »

pikas


fatboy


Ćoso

Ajde se ti prvo malo provozaj s tim tvojim strojem, pa onda gledaj ovakve stvari

Saxi

Zaobidji u širokom luku, daje snagu i diže potrošnju, pa tebi treba neko da te lupa po kacigi da ne divljas sobzirom da taj KTM vuče samo napred [emoji39]

Ponti

Ja sam svog PC5 skinuo, eno ga u nekoj kutiji. Najveći problem je što ne znam nikoga da to fino naštima na valjcima. One gotove mape za određeni model su eto onako, treba to baš fino naštimati.
S mojim sam dobio na ubrzanju, ali smeta mi ženi jer kad malo odvrnem poleti joj glava nazad, pa mi se žalila da namjerno hoću da joj vrat pukne i da hoću dovesti mlađu doma, na što sam rekao da nikad ne bih doveo samo mlađu, doveo bih dvije mlađe. Onda mi je kukala kako je mali strom bio puno ugodniji motor jer joj nikad glava nije letila nazad, jedino što sam joj znao čizmu ostrugati u zavoju, ali to je eto ništa kako joj sada glava leti nazad. Eto tako je moj PC završio u kutiji. I moj savjet je da ti to ne treba, pogotovo sa 150ks koje imaš.

zorro

s kenje od 67 KS na strojčinu od 150 i još bi power commander stavljao  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Igor Mihajlik

Citat: pikas  u Siječanj 16, 2019, 10:50:20
Dali neko zna cemu sluzi ova spravica i dali ju se iplati staviti...
http://www.powercommander.com/powercommander/products/powercommanderv/powercommander_v.aspx

Odi se prvo provozati sa tvojim motorom. Vidjet češ da ima dosta snage in momenta da mu nije nešto strašno potreban. Na forumima pišu da motor radi lepše radi i vuče al po meni njemu neki fini tuning nije potreban..150 konja lepo ide.   :bravo: A po drugoj strani znaš kako se kaže..od viška glave ne boli   :smijeh:
Lado je moj idol


pikas

Citat: Ponti  u Siječanj 16, 2019, 11:17:58
Ja sam svog PC5 skinuo, eno ga u nekoj kutiji. Najveći problem je što ne znam nikoga da to fino naštima na valjcima. One gotove mape za određeni model su eto onako, treba to baš fino naštimati.
S mojim sam dobio na ubrzanju, ali smeta mi ženi jer kad malo odvrnem poleti joj glava nazad, pa mi se žalila da namjerno hoću da joj vrat pukne i da hoću dovesti mlađu doma, na što sam rekao da nikad ne bih doveo samo mlađu, doveo bih dvije mlađe. Onda mi je kukala kako je mali strom bio puno ugodniji motor jer joj nikad glava nije letila nazad, jedino što sam joj znao čizmu ostrugati u zavoju, ali to je eto ništa kako joj sada glava leti nazad. Eto tako je moj PC završio u kutiji. I moj savjet je da ti to ne treba, pogotovo sa 150ks koje imaš.
[emoji106][emoji481]

Poslano sa mog E5823 koristeći Tapatalk


pikas

Alo čemu panika,samo sam pital čemu služi pošto nisam neki expert za engleski..[emoji6]

Poslano sa mog E5823 koristeći Tapatalk


pikas

Citat: zorro  u Siječanj 16, 2019, 11:58:56
s kenje od 67 KS na strojčinu od 150 i još bi power commander stavljao  :smijeh:
Kad je bal nek je maskenbal..[emoji6]

Poslano sa mog E5823 koristeći Tapatalk



zorro


Vjerojatno si sad po ovih par komentara skužio
Taj power commander ti je za podizanje snage motora..što na takvoj strojčini koju ti imaš nema nikakve potrebe  :thumbup:
Haj na Pontijevoj somari još i nekako..mislim ono..jebeš motor somaru koja nema ni 100 KS  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

pikas

Citat: zorro  u Siječanj 16, 2019, 12:50:03
Vjerojatno si sad po ovih par komentara skužio
Taj power commander ti je za podizanje snage motora..što na takvoj strojčini koju ti imaš nema nikakve potrebe  [emoji106]
Haj na Pontijevoj somari još i nekako..mislim ono..jebeš motor somaru koja nema ni 100 KS  :smijeh:
Mislil sam da neko zna malo više o tome od mene ali ajde sad mi je lakše...

Poslano sa mog E5823 koristeći Tapatalk


zorro

Citat: pikas  u Siječanj 16, 2019, 12:53:23
Mislil sam da neko zna malo više o tome od mene ali ajde sad mi je lakše...

..o KTJ  :smijeh:
..ovo dolje si dobro napisao  :ebudale:


Citat: pikas  u Siječanj 16, 2019, 12:47:25
Znam ali to je ko da se razgovaram sa Zoroom..[emoji16]

Poslano sa mog E5823 koristeći Tapatalk
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: