2019 Forumski susret Medulin, Istra

Autor Black Betty, Prosinac 11, 2018, 21:47:52

« natrag - naprijed »

JZ

Citat: Ponti  u Svibanj 27, 2019, 13:23:46
Bravo, drago mi je da ti se sviđa.... ali nisi vidio naše pravo lice, svi smo mi glumili zbog vas novih kako smo dobri i fini.   :buahaha:

A nije bilo ni mene... :-X

Jebat ga...posao...
Kupujem polovnu kacigu

Saxi

Ti nisi smeo doći da ti ne prhne kardan, a Ponti čak u Engleskoj [emoji16]

Toni

Citat: Ponti  u Svibanj 27, 2019, 20:07:21
Ovo je nagrada koju sam osvojio s najvise km od kuce do naseg susreta. U Medulin sam dosao s prijedjenih 4195 km. A nazad do kuce total prijedjeno je 4746km.
Hvala Betiju na nagradi i evo visi na zidu.




Cestitam ali jedino ovaj forum
Nagrađuje ove sta se po putu izgube i na kraju dođu.Nadam se da si se lipo provoza.
Nije mi nista.

Suki

Citat: Toni  u Svibanj 30, 2019, 02:45:23
Cestitam ali jedino ovaj forum
Nagrađuje ove sta se po putu izgube i na kraju dođu.Nadam se da si se lipo provoza.
...veliš, napravio bi puno manje km da se nije izgubio :) :smijeh: :smijeh:.
:moto2:

098 9232180

JZ

Citat: Saxi  u Svibanj 30, 2019, 00:20:05
Ti nisi smeo doći da ti ne prhne kardan, a Ponti čak u Engleskoj [emoji16]

Nije daleko od mene..nastavio bi pješke..  😁
Kupujem polovnu kacigu

Ponti

Citat: JZ  u Svibanj 29, 2019, 23:32:12
A nije bilo ni mene... :-X

Jebat ga...posao...

To mi je bilo baš žao.


Ponti

Citat: Toni  u Svibanj 30, 2019, 02:45:23
Cestitam ali jedino ovaj forum
Nagrađuje ove sta se po putu izgube i na kraju dođu.Nadam se da si se lipo provoza.

Bilo je ovo jedno od zanimljivijih putovanja ..... kod nas sjekire od kiše, vjetar kao u oluji svih oluja, u Austriji snijeg, u Engleskoj 20C i 5 dana niti kap kiše, po Francuskoj glumio Engleza i tako. Dobro smo se navozali, bez problema jedino što sam se skoro potukao u Londonu, spasila ga kamera jer bih ga natamburao. Stromče bez greške. Ako dođe koja slika iz Engleske za brzinu, morati ću požuriti njihov brexit. Inače, nigdje na svijetu nema kamera kao u Engleskoj.... bili neki radovi na nekoj dionici autoceste jedno 50-60 km,ograničenje 80 kmh i svakih 700-800 m kamera uredno označena u onu kričavu boju.

Ponti

Citat: Suki  u Svibanj 30, 2019, 06:54:16
...veliš, napravio bi puno manje km da se nije izgubio :) :smijeh: :smijeh:.

Bome, ovaj moj blesavi garmin me par puta izgubio. Izlaz iz nekog grada, pa me vodi uličicama po predgrađu gdje inače jedino stanari i smetlarski kamion prođu.... ono, kao najbrži put :smijeh:

fatboy

Citat: Ponti  u Svibanj 30, 2019, 08:14:46
Bome, ovaj moj blesavi garmin me par puta izgubio. Izlaz iz nekog grada, pa me vodi uličicama po predgrađu gdje inače jedino stanari i smetlarski kamion prođu.... ono, kao najbrži put :smijeh:

MA to je on tebe vodio, jer se da naći robe za zlatarnu po nabavnoj cijeni.... ;) ;)

Ponti

Citat: fatboy  u Svibanj 30, 2019, 08:58:23
MA to je on tebe vodio, jer se da naći robe za zlatarnu po nabavnoj cijeni.... ;) ;)

Pa, po nabavnoj redovito kupujem. Neću valjda po prodajnoj  :smijeh:

zubakis


Saxi

Restartuje kamere i gasira po okolini, toliko je brz da ga svuda ima a ne može ga niko uslikati, pravi Supermen [emoji3059]