prerada touratech zaštite za navigaciju

Autor VUCIBATINA, Siječanj 22, 2019, 10:31:29

« natrag - naprijed »

VUCIBATINA

na motoru je bila tom tom navigacija koja je otiša osyju jer san ja namjerava staviti svog garmina koji je bija na stromu.

na stromu je staja u givi torbici i nije to bilo loše al me nerviralo svaki put skidati da je neko ne ukrade.
tom tom je doša s touratech oklopom s bravicom ali je bija pre malen za gramina i pre uzak, pa san od komada aluminija 2mm napravija novu "kutiju"

tom tom se stavlja tako da se otključa bravica i podigne gornji dioa a on se izvuče prema gore, ima je svoje klizače di nije moga ni ljevo ni desno ni dolje samo gore i to je bravica sprječavala, tako pošto garmin nema ništa mora san izvesti nešto da ga blokiram u svim smjerovima osim gore. ovo mi se činilo kao najjednostavnije rješenje.

tom tom ptihvat:
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

VUCIBATINA

preinaka za garmina.


odiza sam samo izbušija veliku rupu za punjač.
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Danijel 23


Osy

To je to :bravo: A kad stigne pohvalim se i sa mojim nosačem, koji je isto hand made by Vuci :gimme5:

Suki

:moto2:

098 9232180

fatboy

Jesi li samo nečim podstavio taj lim da ti ne kucka cijelo vrijeme navigacija po tom kućištu?  :misli:

Danijel 23

Citat: fatboy  u Siječanj 22, 2019, 11:37:20
Jesi li samo nečim podstavio taj lim da ti ne kucka cijelo vrijeme navigacija po tom kućištu?  :misli:
:misli:


zubakis

Citat: VUCIBATINA  u Siječanj 22, 2019, 10:33:21
preinaka za garmina.


odiza sam samo izbušija veliku rupu za punjač.
Odlicno. Jos da ti Ponti napravi nosac od PPR zelenih cijevi i to je to [emoji1787]

VUCIBATINA

Sva srica pa nosac ima, netriba variti ppr :ebudale:

Unutra sam oblipija termoband traku spuzvenu onu sto se stavlja da brtve vrata od škrinje tako da stoji ko bubrig u loju
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Saxi

Male tajne velikih majstora, svaka čast [emoji108]