V Strom image

Autor Danijel 23, Siječanj 29, 2019, 07:45:14

« natrag - naprijed »

Špoki

Ne znam kolko drugi i kako održavaju i servisiraju svoje motore, ja sam napisao kako sam ja prošao. Vjerojatno ih servisiraju isto kao i ja, bar ovaj dio oko dijagnostike i isto tolko coltaju samo ne pišu o tome,ne znam zašto,valjd ih strah prozivanja :-X Kažem nek se piše, makar i dobro :)
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Osy

Priča i ide u tom smjeru, da smo obojica htjeli kod tog majstora na servis. On, recimo, zato što nije imao izbora, a ja jednostavno nisam htio kod Tomića. I isti dan smo se išli prijaviti, međutim njega je prvog zvao. Na naše upite koliko će to otprilike koštati nije nam htio reći, jer kao nikad se ne zna šta se još može pojaviti. Ono što nas je sve šokiralo je cijena radnog sata od 200 kuna???
I mjenjao je ono što se nisu dogovorili, niti ga je pitao za dozvolu...to sam mrzio i kod "našeg" majstora. Novac je moj i ne možeš raspolagati s njim kako ti želiš. Zato sam ja odustao i uložio u Scanmaster i svi Tomići i ostali me neće vidjeti

Ponti

To je normalna cijena u bilo kojem servisu za taj rad. Koliko Brum naplati provjeru i štelanje ventila? Koliko naplati Novema?
Jeftinije se može proći jedino u nečijoj garaži, a i to je upitno jer se skupi 5-6 prijatelja, pa gajba pive, 5 kg mesa, litra viskija i tako to  :smijeh:

Špoki

Osy,zanima me da si ti bio prvi i da ti je ovo naplatio kao meni jel bi isto napisao kao i ja ili ne bi :misli: Istina je da je radni sat "ubojica", ostalo nije neka lova, mislim je ,ali u usporedbi s radnim satom je kamilica. Mogao sam proći jeftinije, uvijek se može. Ionako, ovo sam sad napravio i miran sam dvije sezone. Idemo dalje :moto2:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

tibertov

Jučer servis golfića.


zare


Black Betty

Sve je to diskutabilno,ponekad jeftini servisi dođu najskuplji,a skupi servisi ne drže vodu,glavno da je sa vozilom sve ok i da vlasnik miran.Rasprave o servisima nikad ne zadovoljavaju sve.....
Prepostavka je majka zajeba

fatboy

Špoki, najlakše je biti general nakon bitke. Servis ima svoju cijenu. Na kupcu je da pristane ili ne. U krajnjem slucaju, nece doci drugi put. Ono sto je najvaznije je, da je stvar odrađena kvalitetno i dobro.
Servis ne naplacuje samo potroseno vrijeme. Naplacuje i znanje i iskustvo i opremu i sve sto je ulagao..
Ne opterecuj se. Uzivaj i vozi.  :thumbup:

Špoki

Fat,potpuno si u pravu :beer:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Osy

Citat: Špoki  u Ožujak 24, 2019, 09:16:15
Osy,zanima me da si ti bio prvi i da ti je ovo naplatio kao meni jel bi isto napisao kao i ja ili ne bi :misli: Istina je da je radni sat "ubojica", ostalo nije neka lova, mislim je ,ali u usporedbi s radnim satom je kamilica. Mogao sam proći jeftinije, uvijek se može. Ionako, ovo sam sad napravio i miran sam dvije sezone. Idemo dalje :moto2:
Pa ja sam ti i rekao da napišeš, jel se ne sjećaš...i ja bi isto napravio, nek se zna. Jednom i nikad više...

RoadRunner

Znanje, iskustvo i u kranjoj ruci, oprema (alati i licence) bi se trebali cijeniti.
Svi volimo da se naš rad cijeni i poštuje, htjeli bi zaraditi za pristojan život, zar ne?

...a ako netko ima primjedbi ili nije zadovoljan, neka jednostavno traži drugi servis ili neka radi sam  :beer:

I sam sam u nekoliko navrata preuzimao stvari u svoje ruke, te u konačnici određene servise i prekrižio jer nisam bio zadovoljan (ili samom uslugom ili cijenom za odrađenu uslugu, a bio je i slučaj kada su i cijena i usluga bili loši).

Poanta je da svatko ima izbor... kada izbora nebi bilo, vidjeli bi onda kolike bi tek cijene bile  :thumbup:

bansi

Citat: Patak  u Ožujak 24, 2019, 01:02:41
Za ventile u kenjca ne bi znao a za sve ostalo nabrojano u 30-60min se da kvalitetno odraditi :ooda:
Hrvatska, zemlja sa milion izbornika
Hrvatska, zemlja sa milion predsjednika
Hrvatska, zemlja sa milion MEHANIČARA  :smijeh:

Osy

Citat: bansi  u Ožujak 24, 2019, 13:00:32
Hrvatska, zemlja sa milion izbornika
Hrvatska, zemlja sa milion predsjednika
Hrvatska, zemlja sa milion MEHANIČARA  :smijeh:
...Hrvatska, zemlja sa milion i više siromašnih :ooda:

bansi

Citat: Osy  u Ožujak 24, 2019, 13:08:31
...Hrvatska, zemlja sa milion i više siromašnih :ooda:
Koji bi glumili face i živjeli iznad svojih mogućnosti.
Slažem se u potpunosti.  ;)

Ćoso




Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!