V Strom image

Autor Danijel 23, Siječanj 29, 2019, 07:45:14

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Citat: Špoki  u Lipanj 20, 2019, 21:06:27
Loše, brate, baš loše :thumbdown: stari hotel je kompletno spreman za rušenje,inventar iznjeli i zaključali vrata. Plan je da se pravi novi hotel, ali ne znam kad to namjeravaju početi.
Bemti sunce i državi i vladi. Mi idemo slovencima i mađarima tražit i bušit geotermalne vode,  a nama ne treba i one što smo "naslijedili" uništavamo!  :bravo:

Danijel 23

Evo jedna bušotina geotermalne vode koja nekontrilano curi valjda 30 godina. Jedino je koriste mještani za tuširanje i žabe. A udaljena je od Zgreba samo 20 km!

Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk


gianni



Danijel 23

Pošto je kenjac u prom planu stavljam fotku u ovu temu. Al samo da nekaj velim.... zna Milan šta valja! 365 for ever  :thumbup:



Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk


Bagy

Nema do malog Stroma, još jednom potvrđujem!  :thumbup: Stavljen novi lanac, nove gume... 95 iljada ide ko novi!
mob: 095/573-6874

Danijel 23


Osy

Citat: Danijel 23  u Lipanj 21, 2019, 16:42:42
Pošto je kenjac u prom planu stavljam fotku u ovu temu. Al samo da nekaj velim.... zna Milan šta valja! 365 for ever  :thumbup:



Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk
To je Giannija pitao šta da kupi :thumbup: :smijeh:

Bagy

Citat: Danijel 23  u Lipanj 21, 2019, 20:12:45
:bzvz: BMW je zakon!

Samo u Bmw temi!  :ooda:

Btw, koji Bmw može parirati malom Stromu po cijeni?!
mob: 095/573-6874

gianni

Hebo lopinu Bandita i taj kineski benvej :thumbdown: :bzvz:
Same boxer rules ;)

Danijel 23

Citat: Bagy  u Lipanj 21, 2019, 21:15:16
Samo u Bmw temi!  :ooda:

Btw, koji Bmw može parirati malom Stromu po cijeni?!
Jeeee, hebš cijenu. A  kak susedi glede kad je of dvorištu Suzuki il BMW?  :smijeh:

Bagy

Zato sam i kupio Stroma, da izbjegnem taj susjedski jal!  ;)
mob: 095/573-6874

iviccaa

Citat: Bagy  u Lipanj 22, 2019, 19:57:33
Zato sam i kupio Stroma, da izbjegnem taj susjedski jal!  ;)
Ti bi se dobro uklopio u Njemačkoj. [emoji6]
Pričam davno s nekim Nijemcem i on kaže da oni neće kupiti bolji auto jer će onda susjed biti ljubomoran i to će im pokvariti odnos.

A ja kažem da će Hrvati kupiti nešto što ne mogu platiti samo da susjed umre od muke. [emoji23][emoji23]

Danijel 23

Citat: iviccaa  u Lipanj 22, 2019, 21:15:24
Ti bi se dobro uklopio u Njemačkoj. [emoji6]
Pričam davno s nekim Nijemcem i on kaže da oni neće kupiti bolji auto jer će onda susjed biti ljubomoran i to će im pokvariti odnos.

A ja kažem da će Hrvati kupiti nešto što ne mogu platiti samo da susjed umre od muke. [emoji23][emoji23]
:buahaha:  :thumbup:

Osy

Citat: iviccaa  u Lipanj 22, 2019, 21:15:24
Ti bi se dobro uklopio u Njemačkoj. [emoji6]
Pričam davno s nekim Nijemcem i on kaže da oni neće kupiti bolji auto jer će onda susjed biti ljubomoran i to će im pokvariti odnos.

A ja kažem da će Hrvati kupiti nešto što ne mogu platiti samo da susjed umre od muke. [emoji23][emoji23]
Onda ja nisam klasična Rvatina :) Boli me qrtz šta vozim i kako.to susjedi komentiraju...znam da je bilo komentara od trgovkinja s kojima radim, kao, odakle ti za Bmw, ali i zato me boli qrtz...