Centralni nogar za malog stroma

Autor Zlac, Siječanj 30, 2019, 14:58:03

« natrag - naprijed »

Zlac

Pomoc.
U potrazi sam za centralnim nogarom za stroma pa neznam sto uzet ,cijene variraju od 140$ pa na vise molim savijet sta kupit,ili ako ima neko rabljenu ..
Hvala. :misli:

Tyson

Kontaktiraj Brmbia na Bistri, on je za sebe izrađivao
Uvijek dostupan na Mob.091/5074136

fatboy


Danijel 23

Bez uvrede. Pazite kao se nosač radi, kao i od čega. Jer sa polugom od cca300 mm podižete svojom težinom masu motora od 250 i kusur kg. Ja ću rado svoj nosača H&B skinut i posudit za izradu, ali napominjem....vrlo delikatna proizvod. Bočni nogar je mala beba nasuprot cetralnom!!

Saxi

A kad se natovaris u dvoje, pa fino oštrije u krivinu, na malom stender udara sigurno i izbacuje te iz ose, to može biti vrlo zajebano, ja sam imao Sarinjov skid plate, kopiju Motoagore, bolja od originala i skrckao sam je pri jednoj žešćoj vožnji a devojka i ja smo zajedno imali 130 kg.

JoKe1311

Citat: Saxi  u Siječanj 30, 2019, 23:32:03
A kad se natovaris u dvoje, pa fino oštrije u krivinu, na malom stender udara sigurno i izbacuje te iz ose, to može biti vrlo zajebano, ja sam imao Sarinjov skid plate, kopiju Motoagore, bolja od originala i skrckao sam je pri jednoj žešćoj vožnji a devojka i ja smo zajedno imali 130 kg.

zbog ovog detalja nikad ga nisam stavio ...


Suki

Citat: Saxi  u Siječanj 30, 2019, 23:32:03
A kad se natovaris u dvoje, pa fino oštrije u krivinu, na malom stender udara sigurno i izbacuje te iz ose, to može biti vrlo zajebano, ja sam imao Sarinjov skid plate, kopiju Motoagore, bolja od originala i skrckao sam je pri jednoj žešćoj vožnji a devojka i ja smo zajedno imali 130 kg.

...obzirom na nogice i ostalo, sve jasno :) :smijeh:...


:moto2:

098 9232180

Ćoso

Citat: Suki  u Siječanj 31, 2019, 06:35:59
...obzirom na nogice i ostalo, sve jasno :) :smijeh:...


Ja baš pomislio di je našao ženu od 30 kg [emoji33]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Osy


Saxi

Ja sam ti 70kg čistog zadovoljstva [emoji23]

Bagy

Citat: Saxi  u Siječanj 30, 2019, 23:32:03
A kad se natovaris u dvoje, pa fino oštrije u krivinu, na malom stender udara sigurno i izbacuje te iz ose, to može biti vrlo zajebano, ja sam imao Sarinjov skid plate, kopiju Motoagore, bolja od originala i skrckao sam je pri jednoj žešćoj vožnji a devojka i ja smo zajedno imali 130 kg.


Kakvi su to štenderi/cenralni u pitanju?  :misli: Ja imam Hepcov i nikad mi se to nije dogodilo - makar bili full natovareni! A bilo je nagiba i preko 45...  :ooda:
mob: 095/573-6874

Danijel 23

Citat: Bagy  u Siječanj 31, 2019, 08:29:39

Kakvi su to štenderi/cenralni u pitanju?  :misli: Ja imam Hepcov i nikad mi se to nije dogodilo - makar bili full natovareni! A bilo je nagiba i preko 45...  :ooda:
Možda je staraiji model višlji. Ja imam na L3 isto H&B, povišen na štangicama pa mi je isto strugao po zavojima/sepertinama

fatboy

Citat: Danijel 23  u Siječanj 31, 2019, 08:33:03
Možda je staraiji model višlji. Ja imam na L3 isto H&B, povišen na štangicama pa mi je isto strugao po zavojima/sepertinama

Kad si ti išao popreko!  :P :P :P

Osy

Citat: Bagy  u Siječanj 31, 2019, 08:29:39

Kakvi su to štenderi/cenralni u pitanju?  :misli: Ja imam Hepcov i nikad mi se to nije dogodilo - makar bili full natovareni! A bilo je nagiba i preko 45...  :ooda:
Jel ti povišen sa dog bonovima  :misli: