Centralni nogar za malog stroma

Autor Zlac, Siječanj 30, 2019, 14:58:03

« natrag - naprijed »

Špoki

Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Bagy

Citat: Osy  u Siječanj 31, 2019, 09:00:28
Jel ti povišen sa dog bonovima  :misli:

Jok brate! A htio bih baš provozati takav povišeni...
mob: 095/573-6874

bajki

Citat: Zlac  u Siječanj 30, 2019, 14:58:03
Pomoc.
U potrazi sam za centralnim nogarom za stroma pa neznam sto uzet ,cijene variraju od 140$ pa na vise molim savijet sta kupit,ili ako ima neko rabljenu ..
Hvala. :misli:

Čisto za informaciju, ja sam na svom imao centralni nogar od somare, tako da ako naletiš na takvog rabljenog, može i on!
Netreba nikave preinake, samo se dodaje jedan duži vijak (bez varenja ili sličnih prilagodbi) koji služi kao graničnik dokuda se nogar podiže. To kod somare odradi drugi suspuh kojeg mali nema.

Danijel 23

Citat: bajki  u Siječanj 31, 2019, 09:10:49
Čisto za informaciju, ja sam na svom imao centralni nogar od somare, tako da ako naletiš na takvog rabljenog, može i on!
Netreba nikave preinake, samo se dodaje jedan duži vijak (bez varenja ili sličnih prilagodbi) koji služi kao graničnik dokuda se nogar podiže. To kod somare odradi drugi suspuh kojeg mali nema.
Taj vijak se stavlja i na povißene modele sa H&B centralni...jer inače dotakne lanac.

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Osy

Citat: Bagy  u Siječanj 31, 2019, 09:10:19
Jok brate! A htio bih baš provozati takav povišeni...
Trebao bi, razlike drastične što bi reko Đuro :thumbup: To u kombinaciji sa širim volanom je superiška

bajki

Citat: Danijel 23  u Siječanj 31, 2019, 09:16:04
Taj vijak se stavlja i na povißene modele sa H&B centralni...jer inače dotakne lanac.

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
:thumbup:

zorro

Citat: Osy  u Siječanj 31, 2019, 09:33:32
Trebao bi, razlike drastične što bi reko Đuro :thumbup: To u kombinaciji sa širim volanom je superiška
:bzvz:
..i ledicama iznad blatobrana (ispod fara)  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Citat: zorro  u Siječanj 31, 2019, 10:48:22
  :bzvz:
..i ledicama iznad blatobrana (ispod fara)  :smijeh:
To posebno, s tim sam razvaljivo :smijeh:

Ponti


Tyson

Ja imam H &B i fala bogu ima me, a i žene komad pa nikad nisam postrugnul u zavoju.
Ako trebaš imaš i kod mene štender pa kopiraj ili najbolje da ga kupiš u Tc motoshopu kod Bojana uz popust
Uvijek dostupan na Mob.091/5074136

Danijel 23

Citat: Tyson  u Siječanj 31, 2019, 18:36:25
Ja imam H &B i fala bogu ima me, a i žene komad pa nikad nisam postrugnul u zavoju.
Ako trebaš imaš i kod mene štender pa kopiraj ili najbolje da ga kupiš u Tc motoshopu kod Bojana uz popust
Ona je fakat "novi" kao moj L3 mrvicu niži. Jel uopće pašuštenderi sa K8-L3?

Tyson

Trebalo bi probat, ipak je to samo jedan šeraf za montirati
Uvijek dostupan na Mob.091/5074136

Danijel 23

Citat: Tyson  u Siječanj 31, 2019, 18:55:42
Trebalo bi probat, ipak je to samo jedan šeraf za montirati
Pa 2 vijka M10 i 2 vijka M8 su potrebni za zašarafit.

Saxi

Moj je K9, strugao sam i fuzasterima sam i to sa podignutim motorom, a kad je bio oridjidji onda je struganje bilo samo u dvoje... vremenom se stil vožnje promenio, sve sam više sam vozio pa je počeo da struze kojekuda pri oštrim krivinama, što je mene jako srećnim činilo [emoji16]

Ponti

Citat: Saxi  u Veljača 01, 2019, 01:27:35
Moj je K9, strugao sam i fuzasterima sam i to sa podignutim motorom, a kad je bio oridjidji onda je struganje bilo samo u dvoje... vremenom se stil vožnje promenio, sve sam više sam vozio pa je počeo da struze kojekuda pri oštrim krivinama, što je mene jako srećnim činilo [emoji16]

Strugao bi i da si žirafu vozio  :buahaha: