Centralni nogar za malog stroma

Autor Zlac, Siječanj 30, 2019, 14:58:03

« natrag - naprijed »

Suki

:moto2:

098 9232180

Osy


Špoki

Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Saxi

To je bilo malo pošto sam kupio motor, a vikend pre toga sam odvozao ozbiljan off road po teškom blatu i vukojebinama kučajskih planina, al budale neko čuva pa sam imao sreće, ali više ovakve egzibicije ne bih pokušavao, ovde je malo falilo da se udavim kad sam udario u Moby Dicka ili podmornicu [emoji23]

Ponti

Citat: Saxi  u Veljača 01, 2019, 11:57:31
To je bilo malo pošto sam kupio motor, a vikend pre toga sam odvozao ozbiljan off road po teškom blatu i vukojebinama kučajskih planina, al budale neko čuva pa sam imao sreće, ali više ovakve egzibicije ne bih pokušavao, ovde je malo falilo da se udavim kad sam udario u Moby Dicka ili podmornicu [emoji23]

Ovo mi je definitivno najači video na svijetu sa stromom u glavnoj ulozi  :)

Osy

Citat: Ponti  u Veljača 01, 2019, 12:00:32
Ovo mi je definitivno najači video na svijetu sa stromom u glavnoj ulozi  :)
Potpisujem :thumbup: :smijeh:

Ćoso

Citat: Ponti  u Veljača 01, 2019, 12:00:32
Ovo mi je definitivno najači video na svijetu sa stromom u glavnoj ulozi  :)
Nema ni s GSA takav


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

bansi

Imam na svom H&B i nikad nije zastrugao niti kad sam bio natovaren sa ženom i polegavao ga do kocena ;)

Bagy

Citat: bansi  u Veljača 05, 2019, 09:32:42
Imam na svom H&B i nikad nije zastrugao niti kad sam bio natovaren sa ženom i polegavao ga do kocena ;)

Eto, sad smo riješili i tu dilemu! Samo me zanima da li ostali centralni nogari (koji nisu H&B) stružu i na jednu i na drugu stranu?!?  :misli:
mob: 095/573-6874

fatboy

Citat: bansi  u Veljača 05, 2019, 09:32:42
Imam na svom H&B i nikad nije zastrugao niti kad sam bio natovaren sa ženom i polegavao ga do kocena ;)

To je zato jer se ti sigurno voziš sporije od mene... :smijeh: :smijeh: :smijeh: :smijeh:

Baš me zanima šta je uzrok tome da jedni stružu, a drugi ne...mora biti neka hebena razlika između originala i H&B u konstrukciji...ima vas dosta koji se znate šarf voziti, a iskustva različita... :misli: :misli:

branimir

Težina vozača, odnosno kombinacije i način vožnje