Baćinska jezera

Autor JoKe1311, Veljača 10, 2019, 09:16:16

« natrag - naprijed »

JoKe1311

Lip sunčan dan kava u Madone i đir do Baćinskih jezera . Ujedno i prvo malo oštrije testiranje Stroma nakon 2000 kilometara . Motor ima snage i lipo drži cestu , gume "tvorničke" Bridgestone Adventure 40 vrlo dobre ni tvrde ni mekane, neznam koliko će izdržat . Jako dobro lipe za asvalt i osjetno "brže" od Anake 2 koje su meni nekako za starog stroma bile No.1. Dosta krivina u 4. i 5. na 6000-7000 o/min i motor se doslovno zakucava u cestu  .Mirniji od staroga , ali meni još uvik "kratke"  4. i 5. Kočnice OK , ništa spektakularno doduše nisam kočio do sad da mi je bilo panika. Reka bi da je ovaj strom nervozniji od staroga brže prima gas i malo se više dere i osjete se ta 4 konja više  . Vizir Air Flow odličan pokupio je sve mušice tako da je vizir na kacigi ostao čist ( ok nije me baš ubila visina  :) ). ABS je precizniji od starog u biti finiji je "manje trese ( izletija mi pas pa sam ih isproba iako nisam mora  :) ). Uglavnom sviđa mi se  :thumbup:

beli

 :thumbup:
(nadam se da se i pasu dopa ABS 😁)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

JoKe1311

   :buahaha: :buahaha:  ma ni blizu kritičnog , al eto za isprobat kočnice

Ćoso

[emoji1303]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Martin

Lipo, lipo.....kao i uvijek
Fotke mrak  :bravo:

:bravo:
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

gogs


Mrki

Super fotke a i đir [emoji106]

Suki

:moto2:

098 9232180

Bagy

Odlično!  :thumbup: Lijepo je vidjeti V Strom u glavnoj ulozi na V Strom forumu!  ;)
mob: 095/573-6874

Saxi

Cista uzivancija vidim, i mi se ovde dogovarali za vožnju ali zubato sunce i temperatura vazduha 10 stepeni su me odgovorile od akcije jahanja, al mi drago da se negde uziva [emoji869]

Osy

Kad sam bio mali, uvijek smo u povratku sa mora stali poviše Baćinskih jezera da se malo poslikamo i vidimo tu ljepotu.
:bravo: za đir :thumbup:

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zander

Neverovatno!!!!! Nijedan BMW na fotkama.... :ooda:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

JoKe1311

Citat: zander  u Veljača 10, 2019, 17:53:00
Neverovatno!!!!! Nijedan BMW na fotkama.... :ooda:

:buahaha: :buahaha:

ima zanimljivih komentara na BMW račun  , a što se tiče temperature Saxi ni u nas nije puno više sunce je ali oko 14 je bilo

Osy ovo je neka livada ispod tog odmorišta  gdje si vjerovatno stajao i gledao jezera   :thumbup:

P.S.
BMW  nam je bio u Austriji  pa nije bio s nama u điru   :)

Osy

Citat: JoKe1311  u Veljača 10, 2019, 18:10:50
:buahaha: :buahaha:

ima zanimljivih komentara na BMW račun  , a što se tiče temperature Saxi ni u nas nije puno više sunce je ali oko 14 je bilo

Osy ovo je neka livada ispod tog odmorišta  gdje si vjerovatno stajao i gledao jezera   :thumbup:

P.S.
BMW  nam je bio u Austriji  pa nije bio s nama u điru   :)
Tako je, prepoznajem :thumbup: