Mala tura oko Dunava

Autor zander, Veljača 18, 2019, 17:15:54

« natrag - naprijed »

zander

Moja dva drugara Iz Arandjelovca Dejan Ducati 950 i Boban Twin Afrika 750 i moja malenkost se lako dogovorismo da odemo do Smedereva. Oni iz Arandjelovca stigli do Bubanj potoka i odatle starim smederevskim putem pored Vince Grocke Jugova stigosmo u Smederevo....tamo smo konstatovali da smo se malo vozili, guzice se uzelele zuljanja sedista pa preko Kovinskog mosta stigosmo preko Kovina do sela Stara Palanka....
Odatle saobraca od 3.m3w3ca trajekt za Ram preko Dunava....

U restorancicu Staro sidro dobismo vrlo dobru uslugu i riblju corbu i smudja i soma , salate i ostale djakonije....evo par fotki na tu temu....
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Osy


zander

Dejan vozi Dukatija i pretekao me na 200kmh, a Boban cepa afriku do 160 samo tako bez milosti....toliko o mladicima  :smijeh:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Osy

Citat: zander  u Veljača 18, 2019, 18:00:01
Dejan vozi Dukatija i pretekao me na 200kmh, a Boban cepa afriku do 160 samo tako bez milosti....toliko o mladicima  :smijeh:
Zezam se, šta se odmah pališ... ;) Neka ste uživali to je najbitnije :thumbup:

Mrki

Ni jedan pošteni motor :) ali bitno da ste vi uživali :)

Zajebajem se.. super druženje [emoji106]

Tintom

Neka ste uživali tako i treba,a i vrijeme vam je išlo na ruku :sunce: baš vam zavidim .Što smuđ lijepo izgleda jaaaaoooooo  :ooda:

Grba

U Smederevu gulio JNA 89-91...Pih sve kafane sam nekad znal... Bil kasnije motorom par puta, nije se puno promjenil
098 737 604

fatboy

Citat: Grba  u Veljača 18, 2019, 19:33:56
U Smederevu gulio JNA 89-91...Pih sve kafane sam nekad znal... Bil kasnije motorom par puta, nije se puno promjenil

Grba ti si jedini bio 2 godine u JNA u to doba... :ebudale: il te nisu pustili iz pritvora?

Suki

:moto2:

098 9232180

zander

Bilo je lepo vreme oko 11C hahahah :ooda:
Citat: Suki  u Veljača 18, 2019, 19:52:31
Bravo Zandy :) :bravo:.

Zandy ahahahah????????
OPENMINDED PEOPLE WANTED

fatboy

Poceo ti je tepat...jos malo pa ce ti ponudit bombone... :-X

Dinko


zander

Citat: fatboy  u Veljača 18, 2019, 20:58:42
Poceo ti je tepat...jos malo pa ce ti ponudit bombone... :-X

Bio je fini kod mene u stanu prvu noc.....kasnije je poceo sa Saxyjem petljati i boze me sacuvaj i sakloni... :buahaha: pobegao sam iz te gay ekipe jer sam hetero 105%... :)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Suki

Citat: zander  u Veljača 18, 2019, 20:57:56
Bilo je lepo vreme oko 11C hahahah :ooda:
Zandy ahahahah????????
Citat: fatboy  u Veljača 18, 2019, 20:58:42
Poceo ti je tepat...jos malo pa ce ti ponudit bombone... :-X
:smijeh: :smijeh: :-* :gimme5: :tongue:
:moto2:

098 9232180

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED