V-STROM 650 L7 [2017-xxxx]

Autor Mrki, Kolovoz 01, 2017, 20:19:31

« natrag - naprijed »

Bagy

Citat: jeeves  u Veljača 22, 2018, 22:29:48
Ja sam mislio da taj motor ima puno više km [emoji848]

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Napravili su još 20-tak iljada do Mongolije prošle godine...
mob: 095/573-6874

Grba

Ni meni se ne dopada kaj su mu gabarite smanjili ali je tehnički unapređen i sve u svemu ljepši mi je od srednjeg.
Tak i onak mislim jastuke stavit na crash barove da mi opet noge ne potržu pa bu izgledal šire  ;)
Kako god krajem godine je u garaži
098 737 604

fatboy

Stari Strom sam vozio zahvaljujući Seppu - meni dosta od motora, niži od moje Debele i sve u svemu 5!  :thumbup:
Srednji sam vozio na predstavljanju i meni je sasvim OK - ali nisam neka bajkerčina (osim gabaritima)
Al novi mi je nekako što dalje vrijeme ide, sve ljepši. Posebno ova varijanta koju ima Keko (znam da je hiljadarka  :belj: )

Patak

Prolazio pored salona, i reko idem kenju pogledati. U živo još lijepše izgleda nego na slikama, žuta boja je top :thumbup:

agolac

Citat: Patak  u Veljača 28, 2018, 20:43:57
Prolazio pored salona, i reko idem kenju pogledati. U živo još lijepše izgleda nego na slikama, žuta boja je top :thumbup:

Nešto ti obilaziš oko te kenje. Kupuješ? :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Patak

Citat: agolac  u Veljača 28, 2018, 20:51:52
Nešto ti obilaziš oko te kenje. Kupuješ? :)

Čini ti se. A nikad se ne zna :)

Mrki



Bagy

Kupio čovjek previsoki motor. A skužit će to kad prvi put stane pored nekog udubljenja...  :samaranje:
mob: 095/573-6874

Ponti

Citat: Bagy  u Srpanj 13, 2018, 11:31:18
Kupio čovjek previsoki motor. A skužit će to kad prvi put stane pored nekog udubljenja...  :samaranje:

Jel to onaj što je kupio gsx-r 1000, pa se žalio da je nepraktičan za ženu i njega kada idu na kavu? Inače ima oko 60 godina :smijeh:

Bagy

Citat: Ponti  u Srpanj 13, 2018, 11:49:17
Jel to onaj što je kupio gsx-r 1000, pa se žalio da je nepraktičan za ženu i njega kada idu na kavu? Inače ima oko 60 godina :smijeh:

Onda će mu se ovaj pokazati full praktičan kad i on i motor i žena zviznu ispred kafića jerbo je tip prekratak! Koliko ga uopće može max spustiti?  :misli: Sic 2,3 cm + s dog bonesima isto toliko? Meni bi idealno bilo nekih 92 cm od zemlje...  ;)
mob: 095/573-6874

fatboy

Pa ja da nemam ovoliko kila, ne bih nogama uopće mogao na zemlje na Transalpu... :smijeh: :smijeh:

A na GS bi me morali spuštat ko vitezove u oklopima na konje... :ebudale:

Ponti

Citat: Bagy  u Srpanj 13, 2018, 12:23:32
Onda će mu se ovaj pokazati full praktičan kad i on i motor i žena zviznu ispred kafića jerbo je tip prekratak! Koliko ga uopće može max spustiti?  :misli: Sic 2,3 cm + s dog bonesima isto toliko? Meni bi idealno bilo nekih 92 cm od zemlje...  ;)

Ma, lik je super smiješan, ali je onako ok.
Kupio je novog gsxr-a je je bio na akciji, onda je išao na more s autom, a motor na prikolici. Kada je sam bilo je ok na kavu, ali i gospođa je starija i ima kila, znači i pozadinu, pa joj je sic stvarno premali.
Ne znam je li to taj s fotke, ali mi liči plava jakna, malo deblji i onako niži čovjek. Uglavnom dobro sam se nasmijao s njim kada je pričao. A najsmješnije je što čovjek ima iskustva s motorima, cijeli život ih vozi i sada ima 3-4 komada u garaži, neke guzzije i zaboravio sam što mi je još spominjao da ima.

Bagy

Citat: fatboy  u Srpanj 13, 2018, 12:41:45

A na GS bi me morali spuštat ko vitezove u oklopima na konje... :ebudale:

:smijeh:
mob: 095/573-6874

Bagy

Citat: Ponti  u Srpanj 13, 2018, 12:49:33
... čovjek ima iskustva s motorima, cijeli život ih vozi i sada ima 3-4 komada u garaži, neke guzzije i zaboravio sam što mi je još spominjao da ima.

Vjerojatno ti Guciji imaju sic na nekih 75 cm visine... Ovaj "mali" Strom je Mt Everest za njega!  :smijeh:
mob: 095/573-6874