Bmw muzičari..

Autor pikas, Studeni 28, 2019, 18:39:45

« natrag - naprijed »

pikas


agolac

 :buahaha:

Skupa muzika...najbolji motor  :smijeh: :ebudale:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ćoso

Citat: pikas  u Studeni 28, 2019, 18:39:45
https://youtu.be/FRbxlrrFiLY

Poslano sa mog H4113 koristeći Tapatalk
Iskreno, čudi me zašto on sam provjerava/popravlja.
Naime, BMW je objavio da je prošle godine (od Veljače do Srpnja 2018) ukupno 13 500 motocikla potencijalno pogođeno problemom da im postoji opasnost od neispravnih žbica (čak možda počnu pucati žbice) na felgama.

Znači koristilo se neko novo sredstvo za podmazivanje žbica i postoji mogućnost da su zbog toga premalo zategnute i naravno eto potencijalnog problema.

Jedan od motora je bio i moj i dobio sam novu felgu.


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zorro

šta ti stvarno misliš da si DOBIO novu felgu  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: Ćoso  u Studeni 28, 2019, 20:06:06
Iskreno, čudi me zašto on sam provjerava/popravlja.
Naime, BMW je objavio da je prošle godine (od Veljače do Srpnja 2018) ukupno 13 500 motocikla potencijalno pogođeno problemom da im postoji opasnost od neispravnih žbica (čak možda počnu pucati žbice) na felgama.

Znači koristilo se neko novo sredstvo za podmazivanje žbica i postoji mogućnost da su zbog toga premalo zategnute i naravno eto potencijalnog problema.

Jedan od motora je bio i moj i dobio sam novu felgu.


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Nije popravljao. Dobio je novu felgu.
Nisi nam se pohvalio za felgu  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ćoso

Citat: agolac  u Studeni 28, 2019, 20:42:51
Nije popravljao. Dobio je novu felgu.
Nisi nam se pohvalio za felgu  :smijeh:
Spomenuo sam u temi Crveni ride again 12/7...Ne pratiš [emoji6][emoji1351]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Ćoso

Citat: zorro  u Studeni 28, 2019, 20:27:28
šta ti stvarno misliš da si DOBIO novu felgu  :huh:
Ti smatraš da nisam? OK, naglasio si DOBIO...Sve sam ja to platio unaprijed [emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zander

Na Gs u je to ponizavajuca prica za vlasnika....zbice nisu dotegniute kako treba u naravno da se javljaju problemi....Zbica puca kada nije utegnuta kako treba...Sve to znam jer sam uradio servis tockova na mom ljubimcu. U BMWu mi nisu bili na usluzi naravno....
Ali sad sam miran i ne razmisljam o tome....
OPENMINDED PEOPLE WANTED

beli

 :misli: .... pa jel nije bolje da su žbice malo 'opuštene' .... mekša je felga na rupama !?
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

zander

Imaju tu neke mere kako treba da je zbica nategnuta...jedno sigurno znam da ne treba da se pomera prstima....onda zvuk koji se javlja kuckanjem treba da je visok i jasan, sve ostalo je problem....proveravao sam zbice na novom GSu u salonu i mrdale su se zbice isto kao kod mene posle 30000km....sada je to utegnuto i kako treba da bude....
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ponti


zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zander

Ma ne znaju , u tome i jeste kvaka...to se neosetno jos razlabavljuje, a ne moze svako da oseti razliku...i problem u najavi...srecada sam ja senzibilan  :smijeh:
OPENMINDED PEOPLE WANTED