2019 Forumski susret u Puli. Glasanje o mogućem izletu s brodom oko Brijuna

Autor agolac, Siječanj 19, 2019, 21:09:35

« natrag - naprijed »

Prijavljeni na susret, molim glasajte da li ste zainteresirani za izlet s brodom oko Brijuna

DA
6 (35.3%)
NE
11 (64.7%)

Ukupno Glasova: 17

zander

Ne bih da se domacini ljute, ali mislim da je jedna tura voznje kopnom dovoljno dobra , kao i ova tura brodicem oko Brijuna ili Briona kak vec....posle rucka u subotu moze se vozikati kako ko hoce 3 4 sata do mraka i stici nazad na vecerinku////

Sto veca ponuda, vece izvoljevanje gostiju....a manje druzenja...oprostite samo glasno razmisljam...

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Suki

Citat: zander  u Siječanj 19, 2019, 23:09:51
Sto veca ponuda, vece izvoljevanje gostiju....a manje druzenja...oprostite samo glasno razmisljam...

Potpisujem! :thumbup:
:moto2:

098 9232180

Ponti

Jel i brodić nudistički... ono, kad smo već u nudističkom kampu  :)

agolac

Citat: zander  u Siječanj 19, 2019, 23:09:51
Ne bih da se domacini ljute, ali mislim da je jedna tura voznje kopnom dovoljno dobra , kao i ova tura brodicem oko Brijuna ili Briona kak vec....posle rucka u subotu moze se vozikati kako ko hoce 3 4 sata do mraka i stici nazad na vecerinku////

Sto veca ponuda, vece izvoljevanje gostiju....a manje druzenja...oprostite samo glasno razmisljam...

Pa planirane vožnje su prije ručka, dakle do 14h, subota. Nakon toga, Imaš bre vremena za druženje do kad hoćeš  :smijeh:
Brod može biti opcija za one koji će to rađe umjesto te vožnje. Nismo svi isti. Ako nema interesa, nema broda  :belj:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zander

samo sugetisem da je jedna varijanta dovoljna za kopno. :ooda:

I ta voznja camcem je extra. :ooda: i dosta ljudi od vas kao domacina zaista!!! ;)

....Istra zaslizuje mnogo vise dana nego dva popodneva....jedno 4 5 dana bi bilo idealno .....
Nismo svi isti i niko nije savrsen  :smijeh:
P.S. Ja bih obe varijante prihvatio ...na kopnenu varijantu saljem GSA sa kamerom jer moj se sam vozi, a ja cu na prodic sa dronom da snimim Brione iz visine....ak me ne pohapse... :buahaha:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Špoki

Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Špoki

Baš tako,možda da nam ne dozvole da biramo,treba uvesti vojni režim,nema biranja,svi po 100 sklekova i šuti :smijeh:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Saxi

Ja bih tu proveo u Istri jedno 45 godina života natenane, pa sve bitne stvari su tu u okolini beograda domaćini za medalju, sa Beticom sam juče privatno pravio ture do ovamo, a odatle brod, kopno, pod vodu i na mesec, biće to susret za pamćenje i dragih ljudi gomila, radujem se jer uživanja nikad dosta, samo me stra' neki uFatio dal će izdržati ovi sa Bembarama, ali zato su tu drugari da pomognu Pontiju da svakom isporuči motor po želji [emoji23][emoji1787][emoji39]

Ponti

Citat: Saxi  u Siječanj 20, 2019, 14:06:58
Ja bih tu proveo u Istri jedno 45 godina života natenane, pa sve bitne stvari su tu u okolini beograda domaćini za medalju, sa Beticom sam juče privatno pravio ture do ovamo, a odatle brod, kopno, pod vodu i na mesec, biće to susret za pamćenje i dragih ljudi gomila, radujem se jer uživanja nikad dosta, samo me stra' neki uFatio dal će izdržati ovi sa Bembarama, ali zato su tu drugari da pomognu Pontiju da svakom isporuči motor po želji [emoji23][emoji1787][emoji39]

Saxi sve 5, ali sporije piši .... teško te razumijem. Jel bi živio u Istri ili u Beogradu?

:smijeh:

Saxi

U Beogradu živim već 45 godina i to će mi doći glave i a u Istri bih rado uživao jedno 45 natenane [emoji8]

munja

Kad je taj susret,nisam pratio?

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk


Ponti

Citat: Saxi  u Siječanj 21, 2019, 00:24:17
U Beogradu živim već 45 godina i to će mi doći glave i a u Istri bih rado uživao jedno 45 natenane [emoji8]

Potpisao si dakle do 90 ... i tata bi sine  :smijeh: