RIMSKE TERME 2019 ( 1.3. - 3.3. ) komentari

Autor Ponti, Siječanj 10, 2019, 10:30:52

« natrag - naprijed »

Bagy

Citat: Dinko  u Ožujak 05, 2019, 00:34:31
Dragi slovenski Prijatelji puno hvala na već uobičajenom odličnom gostoprimstvu i vrhunskom druženju. Cijeloj ekipi od Vardara pa do Triglava (te Bugarske pa i dalje) zahvala na dobrom društvu  :beer:!
Posebna zahvala na odličnom i vrlo korisnom predavanju (siguran sam da će dobar dio ekipe poželjeti to odraditi i u praksi - ja sigurno)  :klanjase:

O kakvom se predavanju radi?  :misli:
mob: 095/573-6874

damjandugi

Citat: Igor Mihajlik  u Veljača 27, 2019, 06:56:33
Ekipa u subotu u 10.00 imat čemo predavanje na temu sigurnosti u prometu. Predavat če, po mom mišljenju, najbolji trener u Sloveniiji.  ;)

Saxi

Citat: Bagy  u Ožujak 05, 2019, 07:57:29
O kakvom se predavanju radi?  :misli:
Countersteering, to ti je ono kad dođeš iz zabave posle strpitiz bara i plesa na šipci kući a žena te sačeka sa oklagijom, a ti trčiš po stanu, rušiš sve za sobom, ne bi li spasao i svoje dupe i glavu od sigurne propasti  :)

Bagy

Citat: Saxi  u Ožujak 05, 2019, 12:35:05
Countersteering, to ti je ono kad dođeš iz zabave posle strpitiz bara i plesa na šipci kući a žena te sačeka sa oklagijom, a ti trčiš po stanu, rušiš sve za sobom, ne bi li spasao i svoje dupe i glavu od sigurne propasti  :)

Znači - upravljanje kontraoklagije!  :smijeh:
mob: 095/573-6874

Ponti


Ponti


Ponti


zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti


zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Vidim družili se vas dvojica, upražnjavali pederluk na najjače...slikanje pored znaka Okusi to toplo i neka sadomazo stolica za mučenje... :P :smijeh:
Nema ni Ane a ni Mire na vidiku :-\

zander

Boze blagi , imaj milosti prema njemu!  :shhh: :ooda: Izvrnutog li uma, gresnih li misli  :buahaha:Znam ko je uticao na to , ali necu reci javno... :)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

fatboy

Citat: zander  u Ožujak 05, 2019, 20:19:21
Boze blagi , imaj milosti prema njemu!  :shhh: :ooda: Izvrnutog li uma, gresnih li misli  :buahaha:Znam ko je uticao na to , ali necu reci javno... :)

Nisu to gresne misli...to je obicna ljubomora... :smijeh:

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ponti

Citat: Osy  u Ožujak 05, 2019, 19:47:37
Vidim družili se vas dvojica, upražnjavali pederluk na najjače...slikanje pored znaka Okusi to toplo i neka sadomazo stolica za mučenje... :P :smijeh:
Nema ni Ane a ni Mire na vidiku :-\

Samo ti je pederluk na pameti, cinkat ću te ženi   :buahaha:



Citat: zander  u Ožujak 05, 2019, 21:55:19
Voli on Pontija!  :buahaha:

Pati od neuzvraćene ljubavi :buahaha: ..... od mene može dobiti samo šakom u jaja .... taman visina moje šake i njegovih jaja  :smijeh: