RIMSKE TERME 2019 ( 1.3. - 3.3. ) komentari

Autor Ponti, Siječanj 10, 2019, 10:30:52

« natrag - naprijed »

agolac

Citat: Igor Mihajlik  u Veljača 21, 2019, 10:06:34
Znači kupuje se Bmw  :smijeh:

Hehe. Nikad. DL1000 ostaje zauvijek. Ako mi baš bude preeedosadno možda KTM 1190/1290. Imam ja i drugih igračaka u planu. Evo jedna koju ću pokupiti za 20ak dana.
DL1000 plus ona koštaju manje nego taj spominjani BMW. Meni dosta  :)

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

gianni

Legendarni mali roadster :thumbup:  :)
Ali i to je kardanaš :smijeh:, kad se navuces - gotoF si :ooda:

agolac

Citat: gianni  u Veljača 21, 2019, 22:12:07
Legendarni mali roadster :thumbup:  :)
Ali i to je kardanaš :smijeh:, kad se navuces - gotoF si :ooda:

Hehe, samo auto kardan me zanima :P
2.0 160 ks. Će vidim kako ide ali već vidim 200+ u raznim kombinacijama. Samo jednom se živi  :gimme5:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Nego prodao sam moj DL650 plavi. Sad je plan opet oživiti temu spašavanja Sivka, srediti ga i prodati. Previše mi je to vozila. Trebam se fokusirati na jedno s dva kotača, jedno s 4 i to je to... :beer:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: agolac  u Veljača 21, 2019, 22:28:33
Nego prodao sam moj DL650 plavi. Sad je plan opet oživiti temu spašavanja Sivka, srediti ga i prodati. Previše mi je to vozila. Trebam se fokusirati na jedno s dva kotača, jedno s 4 i to je to... :beer:
a da ne offate ti i Đanija u temi koja nije za to  :huh:  ..onda će kasnije admini i modovi krv i znoj liti da sve to očiste i srede  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: zorro  u Veljača 21, 2019, 22:44:30
a da ne offate ti i Đanija u temi koja nije za to  :huh:  ..onda će kasnije admini i modovi krv i znoj liti da sve to očiste i srede  :bzvz:

Održavamo temu živom  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: agolac  u Veljača 21, 2019, 22:45:26
Održavamo temu živom  :smijeh:
a znam jebem mu žito..gle..nema cijeli dan Ćose..nema Fata ..pa el moram ja onda biti tu nekakva moralna vertikala i smirivat strasti   :bzvz:
..mislim ono..pa nemog ja radit tuđi posao..pun mi je kufer više  :thumbdown:

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Igor Mihajlik

Citat: gianni  u Veljača 21, 2019, 22:12:07
Legendarni mali roadster :thumbup:  :)

Šta to u prevodu znači? Ženski avto?  O:-)
Lado je moj idol

Mrki

Citat: agolac  u Veljača 21, 2019, 21:59:39
Hehe. Nikad. DL1000 ostaje zauvijek. Ako mi baš bude preeedosadno možda KTM 1190/1290. Imam ja i drugih igračaka u planu. Evo jedna koju ću pokupiti za 20ak dana.
DL1000 plus ona koštaju manje nego taj spominjani BMW. Meni dosta  :)
Lajkam jako [emoji106]
Citat: agolac  u Veljača 21, 2019, 22:20:09
Hehe, samo auto kardan me zanima [emoji14]
2.0 160 ks. Će vidim kako ide ali već vidim 200+ u raznim kombinacijama. Samo jednom se živi  :gimme5:
Preko 40ks iz atmosferca? Turbo?

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Citat: Mrki  u Veljača 22, 2019, 07:44:16
Lajkam jako [emoji106]Preko 40ks iz atmosferca? Turbo?

Ide do oko 200 ks s drugim bregastima, otvoreniji ispuh, usis, remapping. Imaju englezi gotove setove. Sve preko, forced induction. A ima i likova po jubito koji unutra stave LS3 agregat. :ebudale:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Mrki

Citat: agolac  u Veljača 22, 2019, 08:05:51
Ide do oko 200 ks s drugim bregastima, otvoreniji ispih, usis, remapping. Imaju englezi gotove setove. Sve preko, forced induction. A ima i likova po jubigo koji unutra stave LS3 agregat. :ebudale:
Tako da, samo skup sport, a mašina se otvara..
Jel ti nije bilo jednostavnije kupiti S2000 :)

fatboy

Citat: zorro  u Veljača 21, 2019, 22:48:56
a znam jebem mu žito..gle..nema cijeli dan Ćose..nema Fata ..pa el moram ja onda biti tu nekakva moralna vertikala i smirivat strasti   :bzvz:
..mislim ono..pa nemog ja radit tuđi posao..pun mi je kufer više  :thumbdown:

Zbilja oslo sve u qac... :-\

agolac

Citat: Mrki  u Veljača 22, 2019, 08:10:10
Tako da, samo skup sport, a mašina se otvara..
Jel ti nije bilo jednostavnije kupiti S2000 :)

Malo ih je, skuplji su. Nemaju toliko sljedbenika za tuning. Ove mazdice se tjuniraju na sve strane, prodano ih je kroz godine preko milion komada. Prve dve generacije staviš turbo u pola dana, počupaš originalni procesor van, staviš unutra Megasquirt ECU i spreman za tuning.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

iviccaa

Citat: agolac  u Veljača 22, 2019, 08:31:11
Malo ih je, skuplji su. Nemaju toliko sljedbenika za tuning. Ove mazdice se tjuniraju na sve strane, prodano ih je kroz godine preko milion komada. Prve dve generacije staviš turbo u pola dana, počupaš originalni procesor van, staviš unutra Megasquirt ECU i spreman za tuning.

:buahaha: :buahaha: