GPR AUSPUH ZA DL 650

Autor Dadi, Ožujak 04, 2019, 14:26:30

« natrag - naprijed »

Dadi

Prodajem komplet GPR sa granama za model stroma 650 od 2011-2016
Korišten je,ali nema oštećenja
Db kiler
Cijena za komplet je 350 eura.
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

Dadi

Dopuna, ovaj auspuh komplet sa granama paše i na stariji model stroma 650 godine  2004 - 2011
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

vazlan

Ja sam planirao promijeniti auspuh pa me interesira kakvi su utisci.Da li si dobio sam na zvuku ili i jos nesto?

Stjepko

Dobilo se. Problema na tehničkom.

Osy

A i to zavisi, jbga...mislim, od ispitivača :bzvz:

jeeves

Citat: Osy  u Prosinac 14, 2019, 16:32:04
A i to zavisi, jbga...mislim, od ispitivača :bzvz:
Ja sam morao homologirati auspuh na skuteru jer je skontao da nije original.


Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


Osy

A vidiš ja ove godine imao karticu od Mivva da ga pitam za upisivanje u Prometnu, a on ništa, nego se jebeno zakačio za žmigavce...tako da sam onda šutio :-X
Vidjet ćemo nagodinu šta će biti :bzvz:

jeeves

Citat: Osy  u Prosinac 14, 2019, 17:14:20
A vidiš ja ove godine imao karticu od Mivva da ga pitam za upisivanje u Prometnu, a on ništa, nego se jebeno zakačio za žmigavce...tako da sam onda šutio :-X
Vidjet ćemo nagodinu šta će biti :bzvz:

Što ako te policija zaustavi, a nemaš upisan auspuh u knjižicu vozila i znaju da nije original?

zorro

Citat: jeeves  u Prosinac 14, 2019, 17:34:45
Što ako te policija zaustavi, a nemaš upisan auspuh u knjižicu vozila i znaju da nije original?
Nemaju se oni vremena bakćati s auspusima..ko će onda babama zavrtat ruke kad pređu prek crvenog  :bzvz: , a 2. stvar..ne znaju di su šuplji, a da znaju koji je spuh orginal i kopija  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zubakis

Citat: jeeves  u Prosinac 14, 2019, 17:34:45
Što ako te policija zaustavi, a nemaš upisan auspuh u knjižicu vozila i znaju da nije original?
"Kako misliš nije original? Policajac ovo ti je original MIVV. Ne stavljam ja neke kopije jeftilene na moj motor." :thumbup:

Ćoso

Citat: zubakis  u Prosinac 14, 2019, 18:32:45
"Kako misliš nije original? Policajac ovo ti je original MIVV. Ne stavljam ja neke kopije jeftilene na moj motor." :thumbup:
I onda okreni zadnji kraj prema njihovim žmigavcima (i otopi im ih) [emoji33]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zubakis

Citat: Ćoso  u Prosinac 14, 2019, 18:34:48
I onda okreni zadnji kraj prema njihovim žmigavcima (i otopi im ih) [emoji33]

Nisan tija bit toliko brutalan prema Osyju  :smijeh:

Osy

Citat: zubakis  u Prosinac 14, 2019, 18:48:23
Nisan tija bit toliko brutalan prema Osyju  :smijeh:
Brutalan si ti već danima :P :ooda: :smijeh:

Dadi

Citat: vazlan  u Prosinac 14, 2019, 15:20:53
Ja sam planirao promijeniti auspuh pa me interesira kakvi su utisci.Da li si dobio sam na zvuku ili i jos nesto?
Pozdrav mladiću
dobija se na zvuku, ja nisam primjetio ikakvo odstupanje u snazi.Počeo je trošiti malo više,ali otkrio sam koji je razlog!Naime jednostavno je,jer sam se vozio u višim obrtajima zbog zvuka koji je bio meni super,a pogotovo bez db kilera.
Podliježe homologaciji je ima oznaku e3.Imao sam i papire od njega,ali ne mogu ih naći.
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari