Bio ja u Lujisu............opet

Autor Josip-Sepp, Ožujak 24, 2019, 10:49:08

« natrag - naprijed »

Josip-Sepp

Prejeben prošli tjedan, mali opet u bolnici, sranje ovo sranje ono i jedva sam dočekao frendov poziv (onaj ogromni na slikama nisam ja nego Pjero  ;) ).........ajmo u Lujis
Ajmo ća
Po, ni sam ne znam, koji put, ali svaki put drugačijim cestama.......u stvari otprilike istim cestama ali različitim kombinacijama
Tak da snmo spojili ugodno s korisnim  pa smo išli prek Velenja da se uštekamo na route 69 i malo zguštamo a vraćali smo se, kak bi rekli tipičan zalutanac

Zaboravih reći da smo i žene poveli
U stvari, mi smo išli u Lujis da ženama kupimo nešto.......nama se ne ide ali eto zbog vas mi idemo u Luis a mogli smo obrezat živicu i malo pokosit, radit nešto korisno a ne gubit vrijeme  :)

Ko što rekoh, Route 69......krenuli od Lavamunda i ispočetka FANTASTIČNO, cesta suha, bez pjeska, široka i lijepa
Onda se popeli malo više pa je u sjeni bila čmrljava i mokra  :'(
E jebi ga, onda snijeg s obje strane ceste, prilično  mokro i malkice prohladno
Sreća pa su svi osim mene imali opremu, ja sam ko partizan krenuo goloruk......traperice i tenisice  :P



i normalno, piš pauza na jezeru





tu ja bacam ko fol baj'd'vej spiku .........mislim, je snijeg ali uopće nije hladno, meni tak sunce piči u leđa i toplo mi je i uopće ne kužim zakaj se snijeg ne topi  :misli:

a kad sam išao pišat tebalo bi mi pol viagre da se ne popišam po tenisicama

sve se zaboravilo kad smo se primakli Grazu i ugledali Louis



tu smo se razdvojili, Pjero i žena na jednu stranu nas dvoje na drugu.........ko ono, žene su komplicirane pa da brže obavimo stvar, da ne sufliraju jedna drugoj
Ženi smo izabrali neke moto cipele/tenisice/nešto jako brzo, a onda su krenule komplikacije
Bile jakne na akciji pa sam se nešt mislio ponovi, pa mi se svidila jedna Buse, pa sam ugledao drugu pa mi se ta učinila bolja, e onda mi se učinila da previše sliči trenutnu jaknu, pa ovo pa ono
jebomepas ako nisam dvadeset puta proba jakne, i onda bi zahaltavao ljude da mi kažu koja mi bolje stoji
E kad su svi rekli da mi bolje stoji jakna A, ja sam uzeo B jer znam da ljubomorne pizde ne žele da izgledam fantastično
I hodamo lagano iznervirana žena i ja prema kasi, ja bacim pogled ulijevo i vidim FANTASTIČNU jaknu........neki Buse vintiđ, zaljubim se izaberem veličinu i to je to



Onda smo otišli neš pojest, pa malo šetati po dijelu grada u koji dosad nismo zalazili
i tu je meni bilo uber drago što nemam motorističke hlače, ostaka ekipe se ućuftao

Par veduta Graza













I onda je došlo vrijem za ić ća.
U stvari već je i prošlo.........mi smo se sjetili ići kući kad se već smračilo
pa smo i krenuli
Al prvo moramo natočit gorivo jer smo kili prilično na knap
Da pas mater kamo god dođemo benzinska zatvorena tj, radi ali samo prek uređaja za naplatu
Dve tri takve smo prohujali i onda je vrag odnio šalu, MORALi smo točit.........al đubre ne prima amex..........o jebo ti ja pas mater
45 minuta kasnije, natočili nas oba i krenuli dalje

Do tada se smrknulo i stvarno je zahladilo........kaže strom da je temp bila 7 stupnjeva

Stali opet u Mariboru na kavu i neki pokušaj kolača



I onda se prek Slovenske bistrice i Rogaške slatine zaputili doma

Stali smo kod Ragateca i tu sam ja kapituliral..........priznao sam da mi je šljiva i navuko sam grijače koljena



dovukli se doma, skoro je ponoć bila..............lejtnajt saper i u krevet


Stjepko


Špoki

Ovi jednodnevni zgubidanski motoputopisi su super :bravo: em se voziš, malo izgubiš pa se nađeš, obiđeš kao ono zbog čega si krenio i nazad. To je to :beer:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Mrki

Lajkam i đir i destinaciju [emoji106]

fatboy

Sepp, sjedi 5!  :bravo:

A ni jakna nije za bacit... :-\

jeeves

[emoji106]
I onda žene komplicirane za izabrati nešto [emoji1]

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


Osy


Bagy

mob: 095/573-6874

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Bagy

mob: 095/573-6874

zorro

super..kak i inače  :thumbup:
Par pravopisnih grešaka, ali ni bitno  :bzvz: ..eventualno da ispraviš onu 1. riječ u naslovu ..taj "Bio" me baš bode u oči..trebalo bi pisat BiJo  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Ožujak 25, 2019, 11:53:39
super..kak i inače  :thumbup:
Par pravopisnih grešaka, ali ni bitno  :bzvz: ..eventualno da ispraviš onu 1. riječ u naslovu ..taj "Bio" me baš bode u oči..trebalo bi pisat BiJo  :)

Tako je Z, ako je Lujis onda je bijo  :buahaha:

Josip-Sepp

Citat: zander  u Ožujak 24, 2019, 19:02:56
A pantalone?  :misli: :)

ako misliš na hlače da budu pasent novoj jakni, ne trebaju mi..........imam moto traperice

Citat: zorro  u Ožujak 25, 2019, 11:53:39
super..kak i inače  :thumbup:
Par pravopisnih grešaka, ali ni bitno  :bzvz: ..eventualno da ispraviš onu 1. riječ u naslovu ..taj "Bio" me baš bode u oči..trebalo bi pisat BiJo  :)

ovo za "bijo" stoji ako sam htio karikirati :thumbup:

jeeeee aliiiiiiii  :belj:
ako se uzme da sam školu završio i imao hrvasko-srpski jezik i književnost, onda mogu posve legitimno pisati strane nazive i imena onako kako se čitaju (to je ona srpska komponenta u "hrvatski ili srpski jezik"  ;) )


Ćoso

Žirililacija: je i glasovna promjena u kojoj se između usnenih glasova louis, ouis, uis i s i glasa bio umeće j pa nastaju nastaju bijo itd


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Ponti

Citat: Ćoso  u Ožujak 25, 2019, 13:05:46
Žirililacija: je i glasovna promjena u kojoj se između usnenih glasova louis, ouis, uis i s i glasa bio umeće j pa nastaju nastaju bijo itd


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Pa, o čemu ja pričam nego o žirililaciji 


:smijeh: