Pločice za ventile DL650, forumska baza

Autor agolac, Ožujak 26, 2019, 20:07:33

« natrag - naprijed »

agolac

Yo, ako ima netko da radi sam čeking ventila, nek se uključi u ovu "akciju". Ja sam već skupio određeni broj pločica te ih popišem ovih dana. Sve šta vi trebate napraviti je poslati mi svoje stare shimove, a ja vam pošaljem one koje vam trebaju ako ih imam.
Ako i nemam pločice koje vam trebaju, svakako mi pošaljite svoje stare pločice jer će možda nekome drugome zatrebati. Prvi post ću puniti s bazom pločica, a po ostatku teme možete i offati  :P
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zare


Suki

:moto2:

098 9232180

Osy


Ponti

Citat: Osy  u Ožujak 26, 2019, 22:35:23
:bravo: Endrju :thumbup:



Zašto se tebi sviđa ovo skupljanje pločica ... bolje skupljaj dijelove kardana  :buahaha:

Osy

Citat: Ponti  u Ožujak 26, 2019, 22:41:16


Zašto se tebi sviđa ovo skupljanje pločica ... bolje skupljaj dijelove kardana  :buahaha:
De dobro je... :buahaha:

zorro

Ima Špoki dvije (2) onaj njegov mehaničar mu naplatio dvije, a stare mu nije vratio ..sad ga jebi..bespredmetno je o tom pričat  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

bajki

Citat: agolac  u Ožujak 26, 2019, 20:07:33
Yo, ako ima netko da radi sam čeking ventila, nek se uključi u ovu "akciju". Ja sam već skupio određeni broj pločica te ih popišem ovih dana. Sve šta vi trebate napraviti je poslati mi svoje stare shimove, a ja vam pošaljem one koje vam trebaju ako ih imam.
Ako i nemam pločice koje vam trebaju, svakako mi pošaljite svoje stare pločice jer će možda nekome drugome zatrebati. Prvi post ću puniti s bazom pločica, a po ostatku teme možete i offati  :P

U naslovu stoji za DL650. Zar nisu jednaki za 650 i 1000?

iviccaa



iviccaa

Ja naručio kit preko ebaya, od 150 do 175 po 5 komada. Danas došao, putovao je skoro mjesec dana iz Amerike.
Cijena 47€ + 11€ carine.