Slo ekipa u Maroku 2019

Autor jures, Travanj 02, 2019, 18:56:38

« natrag - naprijed »

iviccaa


zander

Jures, daj neku rec napisi o ceni trajekta Genova Tangir, cene smestaja sa bazenima, koje ste to meso na rostilju klopali, i te sitne prakticne stvari...takodje me zanima tocenje benzina , koja valuta tamo radi posao...

cekacemo sa nestrpljenjem savete i iskustva sa vaseg putovanja :thumbup:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ponti

Citat: zander  u Travanj 03, 2019, 13:35:46
Jures, daj neku rec napisi o ceni trajekta Genova Tangir, cene smestaja sa bazenima, koje ste to meso na rostilju klopali, i te sitne prakticne stvari...takodje me zanima tocenje benzina , koja valuta tamo radi posao...

cekacemo sa nestrpljenjem savete i iskustva sa vaseg putovanja :thumbup:

Prasetina nije da ga hebeš  :smijeh:

jures

Citat: zander  u Travanj 03, 2019, 13:35:46
Jures, daj neku rec napisi o ceni trajekta Genova Tangir, cene smestaja sa bazenima, koje ste to meso na rostilju klopali, i te sitne prakticne stvari...takodje me zanima tocenje benzina , koja valuta tamo radi posao...

cekacemo sa nestrpljenjem savete i iskustva sa vaseg putovanja :thumbup:
trajekt 295€ povratna, motor i osoba u kabini
Spanje pronađeš u ovo doba za 25€ sa doručkom (bazen, Hamam, odlične sobe) kao na slikama

Sve smo imali bez rezervacija, samo prvu noč.
Bio lud, i prodao Stroma

zander

Citat: Ponti  u Travanj 03, 2019, 13:41:30
Prasetina nije da ga hebeš  :smijeh:

Nikad nisam jeo na rostilju jagu ili tele...eto prilike da skoknemo tamo da probamo street food of Maroko....
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

Citat: jures  u Travanj 03, 2019, 13:46:12
trajekt 295€ povratna, motor i osoba u kabini
Spanje pronađeš u ovo doba za 25€ sa doručkom (bazen, Hamam, odlične sobe) kao na slikama

Sve smo imali bez rezervacija, samo prvu noč.

To Jures svaka cast! :thumbup: ima tu jos pitanja ali necu da davim...verovatno napises neku rec o svemu uskoro, jer ima ljudi zeljnih slicnih objasnjenja...  :)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

jures

Citat: zander  u Travanj 03, 2019, 14:07:27
To Jures svaka cast! :thumbup: ima tu jos pitanja ali necu da davim...verovatno napises neku rec o svemu uskoro, jer ima ljudi zeljnih slicnih objasnjenja...  :)
reč
Bio lud, i prodao Stroma

zander

aha...napises neku reč znaci napises neki tekst u formi putopisa :)...mrzi me da prebacujem na cirilicu zbog ž,đ,š,ć,č

Može i kratka verzija... :smijeh:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

jures

Citat: zander  u Travanj 03, 2019, 19:54:26
aha...napises neku reč znaci napises neki tekst u formi putopisa :)...mrzi me da prebacujem na cirilicu zbog ž,đ,š,ć,č

Može i kratka verzija... :smijeh:
Ti samo pitaj, ne znam šta da pišem više
Bio lud, i prodao Stroma

Danijel 23

Kakvo je stanje za turiste u Alžiru?

zander

Citat: jures  u Travanj 03, 2019, 20:19:47
Ti samo pitaj, ne znam šta da pišem više

Ako si pisao negde ne drugom forumu, samo stavi link pa cemo prevoditi...sigurno ima dogadjaja i opisa putovanja za 20 strana na A4 formatu...zato nema smisla da te maltretiram(o)...Hvala u svakom slucaju...

Ovo je tura koju bih vrlo rado odvozio, iako ne volim trajekte tacno tako treba stici do Tangira....ostalo je za istoriju naravno, koju ste vi vrc ispisali i mislim da svi ovde balave na ono more fotografija... :buahaha:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ponti

Koja je temperatura bila gore na Atlasu?

Saxi

Prosvetlite me, gde nađoste fotke o kojima pričate o dajte link ka tome i za nas sa jeftinijim kartama i da uzivamo kao ljudi [emoji16]

Suki

Citat: Saxi  u Travanj 04, 2019, 00:09:41
Prosvetlite me, gde nađoste fotke o kojima pričate o dajte link ka tome i za nas sa jeftinijim kartama i da uzivamo kao ljudi [emoji16]
...u prvom postu u temi imaš link za fotke :gimme5:.
:moto2:

098 9232180

jures

Citat: Ponti  u Travanj 03, 2019, 21:35:18
Koja je temperatura bila gore na Atlasu?
8-20 zavisi od dana
Bio lud, i prodao Stroma