mejdej ... mejdej (esoes)

Autor beli, Travanj 06, 2019, 21:08:10

« natrag - naprijed »

beli

Nadasve  štovani .... evo, u moru svakodnevnih 'bezveznih' razgovora o  žaruljama, kardanima, federima i platinama, tražim ekipu sa kojom bi iskopao za   cca dvije ( :misli: 3) dubine štihače jarak dužine cca 50 metara (okvirno, zapravo prilično pa skoro duplo manje .... ). Moje janje na ražnju (pečeno) i gajba  pive .  Što nas  je više, logično, manje će  pojedinac pojesti. Intervencija je subota pred prvi Maj (Svibanj) a obzirom na vrijeme (meteo uvjete)slijedi dogovor u svezi glede slijedećeg termina ako  :kisa: ... nadzor projekta (oni to sad još ni ne znaju jel sad tek tipkam)
su Dinko i Zare ...
dakle, ovo je ozbiljno, ako ne uspije ionako ću iskopati sam .... žene su dobrodošle, nek klepeću .... valjda ćemo nešto i napravit, pa ko kaki motor ko imo (imoooo) ... lokacija Katinovac SMŽ
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

gianni

Mandura je uvijek spremna, kao i prosli put u Katinovcu 
:ooda:
Ak nebum sluzbeno na socijalnom bažulju u Maksimiru  :misli:
Samo molim pripremiti gablec za milicionere graničare, inače nas trpaju u kombi sa migrantima  C:-)

Ponti


beli

 :) znao sam da će priča imati svoj nastavak .... prilika je možda da mlađe generacije stromovaca dožive ugođaj kliktaja jastreba u zoru ili vapaj jadnog Sirijca koji je ni kriv ni dužan dobio sačmu u dupe pa je nastao problem kud sad sa plastičnom vrećicom  koju je odbacio  u 'magnovenju' ...  ;)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

beli

Citat: Ponti  u Travanj 06, 2019, 22:05:32
60 cm dubine i 50m kanala  :buahaha:
vidaut m'šinz...  džast hen'c ! (sve na ruke !) ;)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

zare


Ponti

Citat: beli  u Travanj 06, 2019, 22:11:39
vidaut m'šinz...  džast hen'c ! (sve na ruke !) ;)

Ti barem sa šumarskom značkom možeš pohapsiti 6-7 izbjeglica, obećaš im ručak za iskopati kanal  ...... njima prase, stromerima janje :smijeh:

Suki

:moto2:

098 9232180

Danijel 23

Kaj treba ponjet: štihaču, pobiraču, lopatu.....?

beli

kanal za odvod bi bio cca 40 dubine (petnaestak metara) a za struju malo dublji, zna Zare, morti 60 ?
Prilika je za spontano druženje, ali trebalo bi svakako nešto i napraviti obzirom da rad oslobađa, pa koliko se stigne  ;) ... kad bi samo riješio ovaj strujni (cca 20 m max) bilo bi ok. Zemlja odlična tako da je potrebna oštra štihača ...
Nek tema dura do datuma pa ćemo vidjeti; da nas se skupi desetak sposobnih milina .... ostali mogu bezbrižno trčkarat po livadi ili odmarati ganglije u udobnoj ležaljci ili ligeštulu iz ranih šezdesetih !
Pratim prognozu pa ako nas se nađe ok., ako ne opet dobro ...
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

beli

... priljepio se post a nemrem brisat .... do 21. ćemo vidjeti koliko bi nas bilo ako bi bilo, što znači da ima vremena za dogovor  :thumbup:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Danijel 23

60cm,  :misli: znači štihača federašica?

Grba

Bolje škemba od pijače
nego grba od štihače...

Lajkam da đemdo ak me niš ne iznenadi  ;)
098 737 604

Dinko

Citat: beli  u Travanj 06, 2019, 21:08:10
... nadzor projekta (oni to sad još ni ne znaju jel sad tek tipkam)
su Dinko i Zare ...

Evo baš vidio da sam nadzornik  :smijeh:

Puno hvala na počasti  :beer:  ali nažalost postoji vrlo veeelika vjerojatnost da imam radove u stanu pa....

gogs

Citat: Dinko  u Travanj 08, 2019, 00:29:22
Evo baš vidio da sam nadzornik  :smijeh:

Puno hvala na počasti  :beer:  ali nažalost postoji vrlo veeelika vjerojatnost da imam radove u stanu pa....

Ja ću te mjenjati. Štihaća mi smrdi  :smijeh: