neš me krenulo pa sam se opet vozio

Autor Josip-Sepp, Travanj 07, 2019, 13:12:46

« natrag - naprijed »

Josip-Sepp

tjedan je bio takav da sam ga trebao prespavat i onda svima zabraniti da mi pričaju što se dogodilo   :huh:
slijedom toga, radi mentalne higijene,unatoč svemu ipak sam se u petak oko 21h odlučio pridružiti Pjeru u vožnji
znači VOŽNJA, niti se što ide gledati niti diviti kakvim ljepotama, idemo se voziti dok bulja ne utrne tak da poslije moreš na gej orgije i nebute niš boljelo  :butt:
tak je i bilo



treći član popularno znan kao Ivica (bio s nama na Vrdovu) nije išao ali je zato dobio zadatak tajnog agenta/provokatora
morao je otići u subotu otići na samoborski trg i gledati tko se pojavio, s čim i s kim...........tak da se ne kenja bio ja na grobniku, tako zalego da sam uhom strugal asfalt
ili išo ja na mangart....ali poprijeko, tam kam i planinari  :buahaha:
a četvrti član, naš Beli, je prodao stroma i zbrisao u minhen, kaže da se vraća kad GS bude četverocilindraš  :thumbup:
uglavnom, u samoboru su uočena dvojica reminentnih bajkera i forumaša, istaknutih članova, kako šeću novu obleku  i izigravaju milijana brkića te ostavili pile nasred trga
sad ih samo čekam da vidim..........de ste bili dečki, a ? ;)

kad sam nabrijan/ljut/nervozan previše pričam, neki bi rekli serem, pa da se vratim temi topica..........vožnji  :samaranje:

petak na subotu skoro cijelu noć kišilo nad zagrebom, jutro ko da nije ni svanulo......sivo,mokro,čmrljavo
ali ne odustajemo, idemo
samo se mijenja plan, primjenjujemo skakačev potez i koristimo Ćosino pravilo...........do KA idemo autoputem da nas ne opali ili radar ili kumek na traktoru
onda od KA.........fak, evo karte pa ko hoće neka gleda kud smo išli

https://goo.gl/maps/sSJwNQR59Wn



prvo stajanje je bilo u korenici, ovaj moj bedak, čim smo ušli u korenicu odma skrenuo desno, skida kacigu trlja dupe...........ja u nevjerici
pa pička mu materina jel ne vidiš da je sajmeni dan i da si stao usred SAJMA, ajd vozi gore na brdo pa ćemo stat negdje
sranje, više se ne možemo izvuć nazad već po nogostupu PREPUNIM pješaka vozimo par sto metara dok se ponovo ne vratimo na cestu
ljudi nas kunu ko da su svi iz zagreba saborski zstupnici

prvo stajanje na nekom ko fol vidikovcu





naravno, opet galamim na nPjera..........koji kurac nisi stao na ljubovu tam je spomenik
al nema veze i ova je kućica jako interesantna, ne znam čemu služi ali zaključana je i kad pogledaš kroz prozor vidiš...........
...........milijardu krepanih muha



naravno da sam sve dokumentirao i poslao za ginisovu knjigu rekorda u kategoriji najveće muholovke  :thumbdown:

poslije toga, stajemo mi i na ljubovu odati počast dečkima s kojima sam krenuo u oluju



s obzirom da su oni šupci od sdp-a dali SVIMA na kugli zemaljskoj uvid u registar branitelja, ne gajim iluzije da itko koga to zanima ne zna moj ratni put

krenusmo dalje i nakon tog kraćeg zadržavanja u gospiću odosmo za karlobag
onda opet kratka stanka na vidikovcu













malo proučavamo povijest i nastanak ove ceste.........napravljena cesta u 18. stoljeću, pa prva rekonstrukcija, pa druga pa..........WTF ???

koji je kurac netko klepal po ploči ???



ne odustajem dok ne skužim kaj je izbrisano i skužim da je netko izbrisao da je cestu 1968 radila JNA
a mislim............pa jel te to muči majstoru klesaru .........TO ?!
ja sam bio inžinjerac u JNA a takvi delaju ceste , a druga da je moj strari '68 služio vojsku i da je on mogao lako biti jedan od tih graditelja
i neki debil misli ak je pobrisao par riječi da je izbrisao povijest..........up yours, klesaru  :finger:

nešto sam kurčevit

spuštamo se u karlobag, točimo,
pa u starigrad na brzinsku kavu



a onda do gračaca i tu strajemo na klopu.......obnevidjeli od gladi

kontroliram ulje, ne troši mi ulje al mi ustao pavlovljev refleks od prošlog stroma koji je znao cvrcnut i do deci na soma km
i vidim zadnju gumu.........skoro da nema čikenstrip..........i duboko se zamislim
u stvari točnije............, lijeva strane gume skoro da nema čikenstrip a desna ima mali
prije sam na akankee dvojki ima uočljiv čikenstrip a sad na trojki i nije takav





u kratkom preispitivanju samo sebe i svojih stavova............jesam li ja ljevičar jer mi očito leže lijevi zavoji ili sam prikriveni desničar jer, možda podsvjesno, zabušavam te desne zavoje
u to me prene Pjero i drugarski pozove......ajmo žderat



on je uz osmjeh prihvatio svoju klopu a ja sam čekao da kuhar nabere rikole, radića i spremi mi posni objed

poslije obijeda nevrijednog spomena krenusmo dalje, preko gospića, otočca na josipdol pa kroz karlovac i jasku do zg

zadnji odmor i voljno je bio u kerestincu a nakon toga svak svojim putem



i eto ga............preko 600 km.........bol u guzici.........grč u bedrima.........lice izgorilo od sunca.........psovka na usnama
ali sumnjam da je moglo bolje


disklajmer
ovo su moji stavovi koje ne krijem i mijenjaju se iz dana u dan, ako su koga uvrijedili .........nabijem te
pjero je isključivi krivac za stradanja životinja koje su završile na tanjuru, one su život skončale na human način,
većina je bila pregaženadok je manji dio odapeo u dubokoj starosti
isprike jehovinim svjedocima i mormonima zbog profanosti mog jezičnog izričaja








Stjepko


Bagy

mob: 095/573-6874

Ćoso

Bravo! Btw, Ivica i gospođa Sabrina su nas dočekali na Samoborskom trgu [emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Saxi

Iskrivio sam se od smeha, sarakazam na mestu, doduše niste baš bili u mestu, ali vas je bil u svakom mestu, pre tako se odvijalo ovo interesantno putešestvije sa istorijskim osvrtom na nađe drage kojih više nema, ali trag u srcu, a bogami i putu je ostao, svaka čast Josipe  :gimme5:

Suki

:moto2:

098 9232180

Špoki

Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Josip-Sepp

Citat: Ćoso  u Travanj 07, 2019, 13:31:08
Bravo! Btw, Ivica i gospođa Sabrina su nas dočekali na Samoborskom trgu [emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

a ti si taj kodnim imenom nazvan "samoborac"  :smijeh:

Citat: Saxi  u Travanj 07, 2019, 13:36:03
Iskrivio sam se od smeha, sarakazam na mestu, doduše niste baš bili u mestu, ali vas je bil u svakom mestu, pre tako se odvijalo ovo interesantno putešestvije sa istorijskim osvrtom na nađe drage kojih više nema, ali trag u srcu, a bogami i putu je ostao, svaka čast Josipe  :gimme5:

nemoj zamjerit ak sam malo pretjerao.......ponese te
sutra moram na takav sprovod da bi , ma ne znam, najradije preskočio da mogu.........pa je sve nekako pod uticajem toga

jeeves

Odlično! [emoji106][emoji106][emoji106]
Odsad samo čitam vožnje na koje ideš nadrkan

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

zander

Citat: jeeves  u Travanj 07, 2019, 14:15:01
Odlično! [emoji106][emoji106][emoji106]
Odsad samo čitam vožnje na koje ideš nadrkan

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

:buahaha: sjajan tekst i ja isto!
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zare


Martin

**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Saxi

Josipe ne zameram ti ništa, svi imamo te trenutke zarad kojih bi poželeli da imamo rupu u pamćenju i da nam mozak i sećanja malo utrnu, drži se i odvrći ventil po potrebi da smanjiš pritisak i emocije.

fatboy


Josip-Sepp

Citat: fatboy  u Travanj 07, 2019, 16:26:51
Sepp, nisi ti sav svoj... :smijeh: :smijeh:

ja nikad nisam tvrdio dvije stvari a to su

da dobro vozim motor
i da sam normalan

e da.........i znam još tvrditi da sam često u pravu, ali to nije priznanje da ponekad nisam u pravu
jednostavno, često sam u pravu a kad nisam teško je dokazivo pa je najbolje prijeći preko toga..........nešto ko zorro  :buahaha: