Ledizacija Grdane

Autor Saxi, Travanj 09, 2019, 10:53:12

« natrag - naprijed »

jeeves

Citat: Špoki  u Travanj 09, 2019, 11:19:12
Odlično izgleda [emoji106] Ne znam zašto je Grdana kad je sva nakićena i sjaji sa svih strana ;) Neš produžetak za nogaru stavljati i nosače kofera i kofere :misli: Šteta da sad staneš, taman se majstor zalaufao :smijeh: I de slikaj se kraj motora, što se stidiš pa dao samo majstoru da bude ponosan a nije njegov motor :)
S ovoliko LEDica trebala bi bit Svetlana [emoji16]

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


Špoki

Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

gogs

Citat: jeeves  u Travanj 09, 2019, 13:21:16
S ovoliko LEDica trebala bi bit Svetlana [emoji16]

:smijeh: :smijeh: :buahaha:

Citat: Saxi  u Travanj 09, 2019, 13:13:58
Izgledaju da su napravljeni od nekog jačeg materijala, ima ih drugar već godinu dana na Trenerci i odlično stoje, a ovi su dodatno našpricani kako se ne bi odvijali, imaju sistem zavijanja i zglobova da bi se namestile po želji i volji, a jes da ga volim obarati i ludo voziti ali ako se ovde nagnječi, onda me više brine šta će od mene ostati  ;)

Nisam mislio na obaranje u zavoju...tu je ionako svejedno gdje su, mislio sam na obaranje u garaži ili na parkingu  :smijeh:

Saxi

Pa ako mogu da menjam cure, onda mogu i imena, u nas se za kravu ćesto koristi ime Šarulja, a u mom slučaju ova Grdana, Svetlana, bi mogla postati i Žarulja  :buahaha:
Zare, ja kad vozim ne radim ništa, ali kad ne vozim, onda me kriza hvata i moram nešto da se šetkam oko mopeda  ;)
Gogs, ma samo se malo blesavim, sve 5 i sve jasno  :-*

Špoki

Trebat će tebi legalizacija :smijeh: Grdane, a ne ledizacija :)
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Osy

Citat: zare  u Travanj 09, 2019, 13:18:28
Svaka čast  :thumbup:
zavidim na volji, ja svog ni ne pogledam od vožnje do vožnje :bzvz:
Zašto, evo Bajki osvojio pehar za najljepši motor :) ;) na poligonu sigurne vožnje

zare

Citat: Osy  u Travanj 09, 2019, 14:51:01
Zašto, evo Bajki osvojio pehar za najljepši motor :) ;) na poligonu sigurne vožnje
:bravo:
I zaslužio je  :thumbup:
Meni se jednostavno neda, ne pali me više čaćkanje oko njega, al tako bi bilo sa bilo kojim

Suki

Citat: Osy  u Travanj 09, 2019, 14:51:01
Zašto, evo Bajki osvojio pehar za najljepši motor :) ;) na poligonu sigurne vožnje
...ma da mi je vidit taj žiri :misli:
:moto2:

098 9232180

Mrki

Fino fino, lajkam [emoji106]

Svijetli kao da si pritisnuo sve gumbiće :)

gogs

Citat: Osy  u Travanj 09, 2019, 14:51:01
Zašto, evo Bajki osvojio pehar za najljepši motor :) ;) na poligonu sigurne vožnje

:bravo:

Citat: Suki  u Travanj 09, 2019, 15:32:48
...ma da mi je vidit taj žiri :misli:

:samaranje: :belj:

zander

Zarulja je extra....mozda mozemo organizovati glasanje za Grdanu da dobije lepse ime, jer to zasluzuje ! :thumbup:
Moj glas za Zarulju!
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ponti

Citat: Osy  u Travanj 09, 2019, 14:51:01
Zašto, evo Bajki osvojio pehar za najljepši motor :) ;) na poligonu sigurne vožnje

Uvijek sam govorio da je kljunaš jako lijep motor, meni je sjeo na prvu, a našim starim stromerima treba koja godina da vide kako je ustvari prekrasan  :buahaha:

fatboy

Citat: Ponti  u Travanj 09, 2019, 18:23:46
Uvijek sam govorio da je kljunaš jako lijep motor, meni je sjeo na prvu, a našim starim stromerima treba koja godina da vide kako je ustvari prekrasan  :buahaha:

Nije on krasan, a brate nije ni stari, pa nek se ljuti ko hoce. Glavna razlika je u tome kad sjednes na staroga, to je komad motora ispred!  :thumbup:
Al da je novi okretniji, mos ga jebat, jest. Zasto - e to tek ne razumijem.
Druga razlika velika je -  :novac: :novac:
Inace, meni je onaj Gogsov ili Kekin, bas... :ooda: :ooda:

I dalje mi ne treba hiljadarka, al kako izgleda sa USD vilicom i onim drugim volanom...neka je... ;)

fatboy

Eh da! Saxi, nazovi motor LEDicija... :)

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED