40,000 km u 90 dana

Autor Bagy, Travanj 12, 2019, 09:30:08

« natrag - naprijed »

zubakis

Citat: zorro  u Travanj 12, 2019, 11:46:14
Upravo na to sam mislio kad sam stavio one smajliće gore.  :thumbup:  ..a vjerojatno je i zubakis skužio :beer:
Al nisam htio napisati jer "mudraci" samo čekaju da ja tak neš napišem  :bzvz:
Skužija sam te na trzaj.  :ooda:

Ponti

Išao bih na Nordkao ali nemam novaca. Molim uplatite po 100€ i onaj tko uplati dobiti će grafit na nordcapu s njegovim nadimkom :)  Koristiti ću sprejeve koji imaju garanciju na postojanost boja 25 godina.
Onda iza bih skoknuo do Španjolske da se malo ugrijem. A tamo ću na pijesku plaže isto tako ispisati svaki nadimak onog tko je uplatio. Sve će biti dokumentirano i prezentirano na svim društvenim mrežama i na barem 3 moto foruma, a i na rtl-u jer tamo znam jednog direktora :smijeh:

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Grba

Evo Ponti ja sam ti u koverti poslo 200e, samo molim te piši okolo "Grba ima velku kitu". Posebno po Španjolskoj  :ooda:
Inače zadana kilometraža nije nemoguća misija, ja sam radil slično a onda još nije bilo asfalta svugdje. Inače depresivna dionica ak nemaš para...
098 737 604

zander

Nema asfalta ni sada po ruskim zemljama , Mongoliji i slicno...brojni youtube snimci to potvrdjuju....Nije za osudu sto se trazi sponzorstvo od nekih ljudi koji su ti bliski ili poslovni partneri ili familija ili sta vec...ali donacije za to od nepoznatih ljudi je malo bzvz....
Donatorstvo za bolnicu ili bolesno dete je normalna stvar . 
Ovo bas i nije.....

Ovo sve govorim jer kada sam ja isao na Nordkap, neki ljudi iz mog okruzenja su nudili pomoc jer tada niko odavde nije isao sam do gore...sve su to bili ljudi kojima sam ja puno pomogao ranijih godina i bilo im je , jer nisu iz moto prica, interesantnoda cuju ili vide nesto sa tog putovanja.

BMW servis je obezbedio servis pre i posle putovanja jer sam opet prvi iz Srbije koji je sa GSA isao gore, a i oni  su mi drugari....
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

Ponti, znas da te postujem i volim i uplaticu ti 150E , a nista ne moras da pises, lepis i vices :buahaha:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Bagy

Citat: fatboy  u Travanj 12, 2019, 10:59:38
Čovjek se već naputovao, valjda zna šta radi ili misli, ali s obzirom u kakve krajeve sve ide, ambiciozan mu je cilj...ispada 444,44 km dnevno. U civilizaciji OK, ali tamo desno?  :misli:

Sretno mu bilo u svakom slučaju!  :thumbup: :thumbup:

Ako vozi svih 90 dana, svaki dan!  :-\ A to je nemoguće! Uz min. 10 dana odmora, to je 500 km dnevno. Meni je nakon 8 dana bio već pun kofer i vožnje i traženja smještaja...  :ooda:
mob: 095/573-6874

zorro

Citat: zander  u Travanj 12, 2019, 16:36:08
Nije za osudu sto se trazi sponzorstvo od nekih ljudi koji su ti bliski ili poslovni partneri ili familija ili sta vec...ali donacije za to od nepoznatih ljudi je malo bzvz....
Donatorstvo za bolnicu ili bolesno dete je normalna stvar . 
Ovo bas i nije.....
Uprav tak  :thumbup:  ..za nekog frenda...forumaša..evo npr. da naš Grba ide  na put..pomogao bih koliko mogu bez razmišljanja..al ovo cincarenje sveg i svakog prek nekakvog bloga  :-\  i kao ono: ak budeš dobar čiko će dat boona :)  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Grba

Zander mislil sam na transsibirsku cestu od Irkutska do Vladivostoka, ona je sad komplet asfalt. Prošle godine prošo Boris Rukavina iz BMW kluba Zagreb. (zlobnici bi rekli da bemveom prije nije ni mogo  :smijeh:)
Bagy tjelo se nakon 10tak dana navikne tako da ti je čudno kad ne voziš jedan dan, barem je meni tako bilo.
Zorro-  :-*
098 737 604

Ponti


Suki

:moto2:

098 9232180

Black Betty

Ponti,ja ti dam stisak ruke i tapšanje po ramenu....
Prepostavka je majka zajeba

zander

I to ce primiti skromno i smerno u zahvalno  :buahaha:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

Citat: Grba  u Travanj 12, 2019, 18:09:32
Zander mislil sam na transsibirsku cestu od Irkutska do Vladivostoka, ona je sad komplet asfalt. Prošle godine prošo Boris Rukavina iz BMW kluba Zagreb. (zlobnici bi rekli da bemveom prije nije ni mogo  :smijeh:)
Bagy tjelo se nakon 10tak dana navikne tako da ti je čudno kad ne voziš jedan dan, barem je meni tako bilo.
Zorro-  :-*

Verujem da je tako sredjen taj put...

Drugo, skroz si u pravu za navikavanje tela....posle 18 dana puta na Nordkap i predjenih svega 9600km, kad sam se vratio kuci, vec preksutradan me je svrbela guzica i bilo mi neobicno toliko da sam seo na motor i otisao na more u MNE tamo ubio oko 500km i vratio se ponovo kuci smiren....stvarno postanes ko kauboj...kad ne jases sve nekako lose...
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ponti

Citat: Black Betty  u Travanj 12, 2019, 19:01:41
Ponti,ja ti dam stisak ruke i tapšanje po ramenu....

Tebe imam u planu za pun kofer tjestenine  :smijeh: