40,000 km u 90 dana

Autor Bagy, Travanj 12, 2019, 09:30:08

« natrag - naprijed »

Osy


beli

 :smijeh:   :ebudale: zakasnili ste s popisivanjem, kandidati za 'glupana' su već odavno na listama  :)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Ćoso

Citat: beli  u Travanj 14, 2019, 10:02:25
:smijeh:   :ebudale: zakasnili ste s popisivanjem, kandidati za 'glupana' su već odavno na listama  :)
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Danijel 23


Patak

Citat: Josip-Sepp  u Travanj 13, 2019, 23:21:10
malo si to to srcu uzeo  ;)
ako je stvar JAVNA onda je podložna komentaru/zajebanciji/ineznamnijačemusvene
drugo je rješenje košaricu u ruke pa od poznanika do poznanika i žicaj i onda nema komentara

i da, osobno mislim da je u kurcu žicati lovu za zadovoljene nekih osobnih izdrkavanja a svoj komentar sam iznosio sarkastično i na poluduhovit način...........btw,jednako u kurcu bi bilo da netko ide skupljati soma eura jer mu treba za prolazak matematike ili statistike  :smijeh:

Ma jok :smijeh: Čovjek je samo iskopirao ideju što već dugo postoji vani, hrpa putnika na taj način dugo vremena funkcionira. Uplatom se dobivaju exkluzivni sadržaju, slike, mišljenja, rute itd.

Samo za primjer "Lyndon Poskitt" https://www.patreon.com/lyndonposkitt ,naš pisac Davor Rostuhar itd...


Patak


Osy

Uopće ne čudi slab odaziv,  ne znam šta je mislio...od 40000 kuna koliko je planirao, ljudi su mu donirali samo 6100 kuna... :)

Bagy

Citat: Osy  u Travanj 29, 2019, 13:15:09
Uopće ne čudi slab odaziv,  ne znam šta je mislio...od 40000 kuna koliko je planirao, ljudi su mu donirali samo 6100 kuna... :)

Pratiš ga?  :misli:
mob: 095/573-6874

Osy

Citat: Bagy  u Travanj 29, 2019, 14:19:06
Pratiš ga?  :misli:
S vremena na vrijeme dobijem info na Fejs...to je sve

Ponti

Citat: Osy  u Travanj 29, 2019, 17:50:40
S vremena na vrijeme dobijem info na Fejs...to je sve

Znači, pratiš ga  :buahaha:

agolac

Citat: Osy  u Travanj 29, 2019, 13:15:09
Uopće ne čudi slab odaziv,  ne znam šta je mislio...od 40000 kuna koliko je planirao, ljudi su mu donirali samo 6100 kuna... :)

A ti bi se kao žalio da ti netko pokloni 6k kuna :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Osy

Citat: agolac  u Travanj 29, 2019, 18:46:21
A ti bi se kao žalio da ti netko pokloni 6k kuna :)
Pa on se žali i vrbuje raju da mu donira, kapiši :)
Šta mu je 6000 kuna za njegov plan, ništa

Ponti

Citat: Osy  u Travanj 29, 2019, 20:07:27
Pa on se žali i vrbuje raju da mu donira, kapiši :)
Šta mu je 6000 kuna za njegov plan, ništa

Može tamo gdje spava ili tanka pjevati kao ulični pjevač, ono kao ja u Istanbulu... skupilo se nešto :)

Osy

Citat: Ponti  u Travanj 29, 2019, 20:20:42
Može tamo gdje spava ili tanka pjevati kao ulični pjevač, ono kao ja u Istanbulu... skupilo se nešto :)
:-* Kad se sjetim  :buahaha:

ivica medjugas

Covik je genije! Zbog bolesti, nedaj Boze nikom, nije moga vise vozit bus gradski u zg i onda je prisa radit u kancelariju u kojoj je vrlo rijetko jer se vozi stalno na motoru! I prima placu za to.cak i u novinama to sve pise. To je vjerovatno doktor prepisa terapiju. I jos mu neki placaju da bi vidili one fenomenalne selfije! Priznajte da je kralj
Živim asfalt a makadam mi dušu liči!